1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אמסטרדם

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י RoyHargrove, ‏18/2/14.

1. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    איך הולך הקטע של הלבדוק גיל? אנחנו רוצים לטוס 4 חברים ואחד מאיתנו לא בן 18...בודקים תעודות בקפידה? או שחפיף?

2. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    בודקים!!חבל על לטוס ולהתבאס וללכת לקנות בחוץ אצל סוחרי רחוב.

3. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    ואם נזייף בקטנה כמו שעשינו איי שם לפני שנה בשביל איזה וודקה ? בודקים ממש?

4. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    איך תזייף דרכון חח..?
    ת.ז לא עובד שם..

5. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    ואם אתה מתכוון שקנית וודקה במאליה או בולגריה או מקומות כאלה אז שם ת.ז כן עובד כי כולם שם חפארים במילא
    אמסטרדם זה קצת יותר רציני רק דרכון עובד.. אם הם מוכרים לקטין זה יעשה להם צרות גדולות
    פשוט תחכו שיהיה לחבר 18....או שתסעו בלעדיו

6. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    למה לזיין את השכל?
    מכניסים ועוד איך מכניסים, אולי לא בכולם אבל יש לפחות 4 מקומות שכן הכניסו אותי עם חבר קטין.
    לזייף תעודת זהות? רעיון מעולה אבל לא ישראלי כי זה בעברית וערבית והם לא ממש מדברים את השפות האלו.
    חוץ מזה אתם 3 עם דרכונים סבבה אז תגידו שהחבר שלכם שכח את זה במלון (אתה יודע סאטלה).... תהיו קצת עם ראש ישראלי ותצליחו להכנס (אבל בלי פדיחות).

7. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    הברוח בחור לעניין שתדעו לכם
    וחוץ מזה אני הייתי הולך על לזייף דרכון וטס ויהיה מה שהיה..

8. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן גבר
    אז ככה אני הייתי לפני חודש בערך באמסטרדם פעם ראשונה.... מתחת ל18
    אז ככה.... יש קופישופס שנפתחים מוקדם בבוקר... באיזור החלונות האדומים שם לא הייתה לי בעיה בבוקר סביבות שעות 8-9 נכנסתי ל2 מקומות בשתיהן קניתי ובאחד גם עישנתי בפנים אנשים ממש נחמדים אבל מצד שני אני גם מדבר אנגלית שוטף עם מבטא ואני לא יודע אם זה עזר לי בקטע ... אחרי זה הלכתי למקום באיזור אנה פראנק ששם יש פחות קופישופס... נכנסתי בסביבות 3 בצהריים אה אגב גם יום לפני בלילה הייתי באיזור של אנה פראנק וחיפשתי מקום מסויים בסוף הלכתי לסתם מקום נראה מעאפן שם מכרו לי אבל המקום היה ריק חחחחח והאמת האמת עם כל הכבוד לאמסטרדם גם חומר לא כזה העיף אבל כל שאר המקומות היו מצויינים.
    באיזור החלונות האדומים הייתי גם בערב ניסיתי להיכנס למקום וביקש תעודה .... אבל זה היה בלילה ובאיזור הזה בלילה יש מלא אנשים וגם משטרה על אופנוע שמסיירת מסביב.... יש מצב שזה היה גם המקום המסויים הזה .... לבולדוג קופישופ שזה חויה מי שמתחת ל18 לא יכנס מבקשים שם תמיד ניראלי....
    קיצר אם יש לך שאלות אחי חופשי שלח הודעה חזרתי עכשיו טרי טרי

תיקון הערות
    למקום באנה פרנק שנכנסתי ב3 בצהריים בערך חחחח הוא פשוט שאל אם אני בן 18 אמרתי כן הוא לא ביקש שום תעודה
    יש לו עוגות הכי חזקות שם זה מקום יותר של מקומיים רגוע נורא ואחלה ירק .....
    קיצר ל4 נכנסתי ואחד לא .... לא הייתי עם חברים אחרת הייתי יושב שם כל היום ובודק אחד אחד חחחחח

#8 Hashuana, ‏19/2/14
    נערך לאחרונה ב: ‏19/2/14
  9. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    אפשר לקנות שמה חומר ולעשן בחוץ? מקסימום אם לא יכניסו אותנו לשום מקום פשוט ניקנה ונשב בחוץ

10. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אם ימכרו לכם אתם יכולים לשבת בפנים
    לפי החוק שם העישון הוא רק בקופישופ אבל אתה תראה שיש אנשים שמסתובבים ברחוב ומעשנים. גם לתושבים לא כל כך איכפת אבל צריך לזכור לכבד
    אני עישנתי רוב הזמן ליד המלון או עוצר לדלקה בסמטה מעשן קצת ואפילו לפני שאני מסיים הולך איתה טיפה ...
    כל עוד אתה לא מפריע לאף אחד לא יעשו לך כלום אבל מול משטרה נגיד אל תעשן חחחחח
    וגם אמין שעוברים לא צריך להיבהל... פעם ראשונה שאתה דופק דלקה בחוץ ליד אנשים זה נורא מוזר במיוחד לנו הישראלים ואל תדאג אתה תקלוט את האווירה הכל יהיה טוב... אם מקום אחד לא ימכור מקום אחר ימכור וגם חלקיכם בני 18 אז לא יהיה לכם בעיה בכלל.... ולשבת בקופישופ זה חוויה בפני עצמה... לא תהיה לכם בעיה ...
    תהנו אני כבר מחכה לחזור לשם

11. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני עכשיו נזכר, הייתי עם זקן ואף פעם לא ביקשו ממני תעודה. אולי בדולפינ'ס. כבר לא זוכר. צריך לחזור בשביל לרענן את הזיכרון.

12. ASASD

ASASD חבר חדש

לייקים:
    1
    http://forum.קנאביס.com/showthread.php/1615-זנים-באמסטרדם-הכי-טובים

13. RoyHargrove

RoyHargrove קנאביסט

לייקים:
    8
    ומה אם להוציא את הירק מחוץ לקופישופס? אני יודע שפורמאליצ לא חוקי,אבל בעייתי?

14. Hashuana

Hashuana חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי לא בעייתי אל תנפנף אותו באוויר חחחח
    תעשה בסמטה או קאנאלים בלי מלא אנשים
    תעשן כשאתה יודע שלא יפריע לאחרים מסביבך
    אני עישנתי שם בסמטה מול הדאם שיש מלא תיירים ומדי פעם עוברים לא אמרו לי כלום אנשים ....

15. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    אחי אתה יכול לצאת מהקופישופ עם פייסל מה יש לך חחח, לעמוד ברחוב לעשן אף אלד לא יגיד לך כלום לצאת מהמלון לעמוד בכניסה לעשן כאילו זה סיגירה מה אתה בלחץ יתחילו לחפש עלייך אם הוצאת משו מהקופישופ מה אתה דואג סע תהנה תמסטל מהתחת תחזור חחחח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!