1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

DMT זה מדהים

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתקדמים' פורסם ע"י Lin <3, ‏25/7/17.

1. Lin <3

Lin <3 חבר חדש

לייקים:
    9
    שער לנפש, ניקוי פיזי ורוחני.
    בפעם הראשונה שממש צרכתי את הDMT הייתה בצורת צ'אנגה (הפעמיים לפני כן היו ממש מינון חלש כך שלא הורגש האפקט).
    זה היה קצת מפחיד ולא כיף כי לא הייתי מוכנה למה שעתיד לבוא. אחרי שתי דקות נרגעתי, קיבלתי והכלתי.. וזה היה מדהים.
    הבן זוג שלי צרך סלוויה בעבר אך לא DMT ואני מעוניינת לעשות לנו סשן עמוק וטוב לתוך עצמינו, היו לו קצת חששות להאם צריך לעשות את זה עם שאמן או לא (כפי שהייתה חוויית הסלוויה שלו).
    לי יצא לצרוך מספר ומספר פעמים בעיקר לבד, אבל היו מעט חוויות שצרכתי עם חברים מנוסים.
    דעתכם? האם יש דרך להאריך חוויית צ'אנגה ליותר מרבע שעה? יש לי חבר שאמר שהיה במשך 40 דק' שרוי ועטוף בשלווה וחום.
    אשמח למספר טיפים ועצות לבן זוגי שמעוניין לצרוך בפעם הראשונה אבל נמאס לו לשמוע אותי מסבירה לו :p
    ובכללי אשמח ללמוד עוד על הדבר הנפלא הזה שקוראים לו DMT (מלבד מה שקראתי וחוויתי בעצמי)

2. denis04

denis04 חבר חדש

לייקים:
    6
    ממליץ לך בחום לחרוש את dmt-nexus.
    האתר הזה הוא כנראה מקור המידע הגדול ביותר בעולם כרגע לכל מה שקשור ל-DMT.
    שם תמצאי תשובות לכל השאלות שלך :)

ChaoExplo אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!