1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

הידרו

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Yossi1964, ‏2/8/17.

1. Yossi1964

Yossi1964 חבר חדש

לייקים:
    0
    מה אומרים פה המבינים
    בגריןהאוס טוענים שהידרו יטותר מהיר לגידול מוציא יותר תפרחת אבל פחות אבקנים THC לעומת אדמה
    מה אומרים פה המומחים הידרו או אדמה ובבקשה רק מי שניסה את שניהם עם אותו זן
    תודה

2. Potter

Potter קנאביסט על

לייקים:
    277
    כמעט אותו תוצר איכות וכמות
    הידרו מהיר יותר
    אדמה פשוט יותר
    למתחילים מומלץ אדמה

3. ההולנדי המעופף

לייקים:
    146
  4. Wasabi

Wasabi חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן, שאלה לפני שאני מגיב. כמה חובה להשתמש בדפדפן של תור?

5. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    גידלתי אותו הזן שנה בקוקופרלייט ואז הרצתי סיבוב באדמה.. לדעתי אין הבדל,ק נהניתי משניהם
    מבחינת נוחות..מאד פשוט וזול לעבוד עם אדמה רגילה, וממש מעצבן להחזיק את כל האופרציה כדי למדוד ולכייל PH ו-EC אחרי תקופה ממש נמאס לי מזה. היידרו אמיתי עוד יותר מסובך. הבחירה שלי היא להשאר עם אדמה ולהוסיף עוד מנורה, ולהנות מגידול הרבה יותר פשוט ונוח.

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בהידרו הכל "חזק" יותר. המהירות, העמידות ובין היתר גם גודל התפרחת (יש שיגידו שרק המהירות, למרות שמנסיוני גם בתפרחת). מבחינת טריכומות - במחזור הנכחי אני מריץ הידרו ליד אדמה - ההידרו הרבה יותר פרוסטי. בכל אופן - אדמה זה כיתה א', הידרו זה כיתה ה'. מומלץ להתחיל באדמה כמה מחזורים לפני שקופצים להידרו.

Potter אוהב/ת את זה.
  7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    גידול במערכת הידרופונית יכול להוריד לך כשבועיים מזמן הגידול הרגיל שלך, וזה בתנאי שאתה מגדל ממש טוב ולא עושה טעויות.
    בזה זה מסתכם, גדילה מעט מהירה יותר.

8. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    הידרו לא מביא לשלום עולמי??:eek::eek::rolleyes:

9. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    מומלץ.

10. Poonabi

Poonabi חבר חדש

לייקים:
    2
    אין סיכוי בעולם שאדמה יותר טוב מהיידרו, מה שכן שניהם יכולים להביא לתוצאות מעולות בתור מה שהם..

11. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    ברור שיש ל90% מהמגדלים אדמה יותר טוב.. כמו שאגרונום אמר היידרו זו אופרציה מסובכת שבסך הכל מאפשרת להגיע טיפה יותר מהר להפרחה, אבל דורשת מיומנויות .. רוב המומחים מטעם עצמם, שקונים מערכת היידרו עדיין לא סגורים בכלל על איך מדשנים, יום הם ממליצים על "לבלמסטק" אפס נקודה מספר שבוע ויום הם חוזרים בתשובה על סמך איזה הרצאה ופתאום לא צריך בלומבסטיק...אבל עדיין אין שום בעייה לפרסם SIDE BY SIDE מופרכים ולהמליץ על כל מיני דברים. אז כן אם אתה GREENHOUSE ויש לך סט אפ לא מוגבל,ואין ספור טסטים לבצע, אין בעייה להציג היידרו כאורקל מהמזרח ..אבל למי שאין 100% מושג על מה שהוא עושה עדיף להשאר באדמ, ובמקום כל הכסף והטרחה פשוט תוסיף תאורה, למשל תשדרג נל"ג 600W ל- 1000W

pioneer ו-נופי אוהבים את זה.
  12. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    הרבה דברים נכונים אמרת מר @אלפסי .. אך בשביל להגיע ל 100% האלה בדרך צריך לטעות...
    התאוריה מאוד מאוד מוערכת אך היא לעולם לא תשרוד ללא הניסיון... חייב לעשות טעויות בדרך בכדי להגיע להצלחה שדיברת עליה..
    אך כמובן גידול הידרופוני דורש התמקצעות גבוהה הרבה לפני שמתחילים את התהליך..

13. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    העוינות שלך עלתה לך בתגובה מצידי בעבר וההתנצלות מצדך בפרטי כנראה לא עזרה.
    אני מתבסס על מה שידוע, כמו כל בן אדם שפוי. עד נקודה מסוימת הייתי משתמש בתוספים מסוימם (והתוצאות מגובות, מר מומחה 0 תוצאות, 0 בתור אדם, שרק מחפש תגובות שלי). מהנסיון שלי (מטעם עצמי, אני קובע שהוא קצת, בקטנה, מעל הנסיון שלך) - אני ממליץ להשתמש בתוסף המאוד מרוכז הזה במינון שבדיוק רשמת, ואהבתי שאתה עוקב.
    עממה, כאדם הגיוני - אני לא מתעלם מעובדות מחקרים ובייחוד כאלו היוצאות ממכון וולקני. ביום שפורסם המחקר בכנס כבר שיניתי את עמדתי בנושא ודאגתי לשלוח לרשימת תפוצה כדי לפזר את המסר (ושוב, יפה שאתה עוקב).
    אז בוא נסכם כמה דברים:
    1. אני מיומן, יודע לדשן והכי חשוב - יודע להמליץ (בניגוד אליך שאתה רק מבקר, וזה עולה לי בסובלנות ואתה תספוג רדיפה דומה החל מהרגע שתעבור עוד כמה גבולות).
    2. אתה מוזמן להראות תוצאות שיגבו מילים שיוצאות לך מהאצבעות. בינתיים ממה שאני זוכר ממך מונה ההודעות שלך נכון לרגע זה 69 במספר ו60 מתוך סה"כ התגובות שלך היו בנושאים הקשורים לאקוגן (שזה מעלה תהייה, כי אם אתה בעל אינטרס אתה די חייב לי כסף).
    3. אתה מבקר אותי בפוסטים ורודף אותי בפורום ומנגד מגיב בפוסט של פונזי שגידול ללא דישון זה "אחלה ייבול" ושאתה הולך "לזרוק אוטומט בחוץ ככה". בוא, בוא תעשה לי ולעצמך טובה, הפאסון שלך התפוצץ ברגע שראיתי את השטויות שאתה כותב לעיל.
    4. זו הודעת אזהרה אחרונה, כדאי שתתחיל להתעסק בפורום הזה או בלעזור לאנשים באמת, מבלי להטריל ולתייג אחרים כדי לנסות לפתח דיון עלק מדעי, בפורום גידול למתחילים (שגם ככה המתחילים לא מבינים מה אתה רוצה) או לחלופין - להפסיק לרדוף אותי או שמא זה יחזור אליך.

לפי מה שזכור לי כשפנית אלי בהודעה פרטית לפני כמה חודשים אמרת שאתה עוזב את הפורום לאלתר, אני רואה שאתה איש שעומד במילתו. אני לא מצפה לתגובה ממך בחזרה, אז כדאי שתחסוך את זה ממני, ממך ומהשאר.

hydrotony אוהב/ת את זה.
  14. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    עמיתוס אל תזהיר .. אני לא מגיב לפוסטים שלך מסיבה שאין ממש עם מי לדבר , יש לך כסף מיותר לבזבז, ואתה אוהב לנפנף בצעצועים יקרים וזהו. את פונזי אני מעריך בגלל כל מה שגורם לך לרדוף אותו, הוא לא יוצר או פותר בעיות בכסף ויש לו דרך משלו שקצת יותר מעניינת מעוד פרסומת למוצר יקר. אני לא מצלם תמונות או מעלה יומנים, כי בטח כבר הבנת שכשאני פעיל ,אני עובד בתנאים וקנה מידה שונים ממך, הקהל שלי קצת שונה, אבל גם אני מקבל מחיאות כפיים. לעיניין אקוגן ... אני או אתה זה ממש לא הפרסומת שהם צריכים, תפסיקו לחשוב שאתם מפרנסים שם מישהוא,הם מוכרים מספיק בגזרת החקלאות הקונבנציונלית והמשתלות. מי שצריך פרסום זה המוצרים היעודיים לענף, ואקוגן ממש לא שם. קאפיש ?

15. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @אלפסי
    מצטער שאני נדחף, אבל למה לדעתך המוצרים ה"יעודיים" מתאימים יותר לקנאביס מאשר אקוגן 5-3-8?
    אני יותר מאשמח אם תיקח את הדיון הזה למישור הענייני כמו למה היחס הזה מתאים ואחר לא. אם תצליח לבסס את זה על מקור אמין זה ישמח אותי מאוד.
    הבמה כולה שלך.

16. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    @אגרונום אחי זה בעייה שלך בהבנת הנקרא. לא כתבתי שאקוגן לא מתאים..וגם ממש לא חושב שמוצרים "יעודיים" זה יותר טוב, תקרא תגובות אחרות שלי. אני מאמין בכל דשן עם רשימת מרכיבים שאפשר לקרוא. ועדיף שיתומחר זול.
    כתבתי שאקוגן מוכרים מספיק, ולא צריכים לפרסם בחניות היידרו ופורומים כמו מוצרים יעודיים ..מה הקשר מתאים לא מתאים ואיזה סימוכין אתה רוצה ? :)

17. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    אבל בד בבד אתה מגיב כלפי בפוסטים אחרים. אם בא לך שאני אוסיף את השם שלך לחתימה כ"שמוק" מתנשא שמסיק שהערותיו הן אליבא דכולי עלמא, אני אשקול זאת בחיוב.
    עכשיו, כפי שאמרתי קודם - תחדול מלהתעסק בי ותתחיל להתעסק בקהל היעד שלך ובזבל העופות שאתה מדשן איתו. אני רואה שקצת צעצועים מביאים איתם צרות עין, זה לא משהו חדש לי בחיים. אני גם אספר לך סוד - אני ניזון מאנשים כמוך, תעשה לעצמך טובה.

בנוגע לשיווק אקוגן כזה או אחר, אני מבין שאתה ממעיט בערכי או בערך קהל היעד כאן - אבל אתה זה שלא מבין. אין לך מושג כמה גדל הביקוש לאקוגן (אה, וזה בטוח לא בגללך). אם אתה מבסוט מ"חלוץ" בתחום שמגדל צמחים עם חוסרים ומדשן בחרא של בעלי חיים- מה טוב. רק תשאיר אותי מחוץ לראש שלך כדי שלא תהיה במקרה בראש שלי.

#17 Amitos, ‏8/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏8/8/17
  18. אלפסי

אלפסי חבר חדש

לייקים:
    25
    אכן אין עם מי לדבר ..

19. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    בדיוק! תפסיק לדבר!
    קאפיש?

20. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @אלפסי
    צר לי, אך מדבריך הבנתי משהו אחר.
    אם צריך לפרסם משהו זה רק מוצרים שתורמים לצמח ולא סתם מוצרים שאתה פשוט חושב שלא מקבלים שטח פרסום.
    אם הטיעון שלך הוא שצריך לפרסם כדי פשוט לפרסם אז אני חולק עלייך.
    לרגע חשבתי שזה הולך להיות דיון ענייני הנוגע לדישון. ולא דיון בנושא למי מגיע פרסום ולמה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!