1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בקרוב אמסטרדם פעם ראשונה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י פישי, ‏4/3/14.

1. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    בקרוב אמסטרדם פעם ראשונה
    אני בן 18 מעשן בערך שנתיים.
    לפני בערך חודש עישנתי פעם ראשונה סאטיבה רפואית חזקה שהעיפה לי תתחת, זה גרם לסחרחורות ואפילו הזיות קטנות,
    הבעיה שהרגשתי שזה היה לי חזק מידי
    לא ממש נהנתי מזה

אני מתלבט אם באמסטרדם לעשן איזה משהו חזק או ששם זה בכלל יהיה ממש חזק?

אני רוצה משהו שיתן לי הרבה אנרגיה אבל בלי הסחרחורות האלה. משהו שלא ירגיש כאילו ישבתי חצי שעה על קרוסלה

ועוד שאלה קטנה
    אתם ממליצים לנסות פטריות?
    אני מאוד רוצה אבל אף פעם לא ראיתי פה באתר משהו רציני על זה
    האם יש לזה סיכונים רציניים? או שזה כמו קנאביס מבחינת הסיכונים?

2. satlabatla

satlabatla קנאביסט

לייקים:
    14
    וואללה לא יודע אחי כשתיהיה שם תנסה לעשן שם הכל מקסימום אם זה חזק תעשן קצת קצת תראה איך זה, ואם זה העיף אותך לא יודע אם הייתי ממליץ לך לנסות פטריות למרות שאף פעם לא ניסיתי בעצם לא הייתי ממליץ לאף אחד לנסות שום דבר חח

#2 satlabatla, ‏4/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14
  3. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    Amensia Haze ,LSD ,Afgan kush ,Super Silver Haze, Sour Diesel... אלה זנים שאתה חייב לעשות שם!

במיוחד ה LSD של barneys farm! זה יהיה בזבוז לבקר באמסטרדם ולא לנסות את הזן הזה, עוד חודשיים אני גם באמסרטדם ואני ינסה גם את הזן הזה!

לגבי פטריות אני אישית לא הייתי מנסה בחיים פטריות!
    רוצה דלקה והזיות תעשה אסיד.

#3 deleted4, ‏4/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏4/3/14
  4. jizzpants

jizzpants קנאביסט

לייקים:
    34
    אני חושב שגם בעישון יש צורך בלדעת את הגבולות שלך ואיך אתה מגיב לכל דבר. יש אנשים שיכולים ערב שלם להעביר בלהפיל ראשים והם יהיו סבבה ויש שיסתפקו בכמה שאכטות ויהיו בעננים.
    תתחיל הכל באיזי שמה, החומר שם באמת חזק למרות שגם בארץ אפשר ליפול על ירוק משובח שלא נופל מהאיכות שם. אל תשכח גם שהאווירה תיהיה שונה ושמה אני בטוח שיותר כיף לעשן כי זה בגלוי ובמקום שכולם מעשנים. ממליץ על ג'וינטים. אני לא אוהב באנגים ולא חושב שזה בשבילי. אולי גם אצלך זה ככה?..

5. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    הייז? Lsd? אחי..... הבן אדם מבקש זנים רגועים, אתה הבאת לו פה רעידות אדמה!
    שמע לחברה בקופי שופס יש ניסיון עם החומרים שלהם, אתה יכול להסתכל על כל דבר ברשימה והוא יגיד לך מה זה עושה ולמי זה מתאים ;)

6. woogs

woogs קנאביסט

לייקים:
    22
    כן אחי - פשוט תשאל את המוכר - זה חוקי הוא לא יעבוד עליך, זה העסק שלו

7. eliran

eliran קנאביסט

לייקים:
    27
    חח ללא ספק הזן lsd זה לא בשבילו , אני בנאדם שמעשן קרוב ל10 שנים , במהלך ה10 שנים האלה פיתחתי סיבולת של קרנף לעישון שום דבר פשוט לא משפיע עלי , הגעתי למצב שאני יושב עם 3 חברה מורידים בערב קרוב ל 30-40 ראשים ואני יושב ומדבר איתך כרגיל על החיים ,
    ואז הגיע היום הזה בערך לפני חצי שנה כמה פאפים מג'וינט שמכיל את זן ה lsd ובוום !!!
    הThc המוגזם (24.7%) העיף לי את הראש לוולה והכניס שער מהחצי !!! D: , הרגשתי שאני בטיול איפושהו באיזה הר בקופנהגן מקלף לי בננה והולך ברוורס d:
    מה שמיוחד בזן הזה זו הצורה שבה הסטלה עולה ..לאט לאט לאט לאט לאט אבל אחרי בערך קרוב לעשר דקות אתם תמצאו את עצמכם בעולם אחר
    זאת סטלה שפשוט אי אפשר להדחיק , זן חזק מאוד , ממש לא ממליץ למתחילים, אתם יכולים לקבל אותה בקלות רע מאוד !

#7 eliran, ‏5/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/3/14
  8. הבורח

הבורח קנאביסט

לייקים:
    7
    פשוט להתיעיץ עם המוכר.
    פיטריות בשום פנים ואופן לא! זה ממש לא גראס!
    במיוחד אם אתה מחפש משהו רגוע.

9. גוזון

גוזון קנאביסט

לייקים:
    9
    רוב החומרים בקופי שופס חזקים מאוד, יתכן שחזקים מדי עבורך אם אתה לא מורגל. אל תתבבייש לבקש מהמוכר משהו "עדין". אתה לא רוצה משהו שיזרוק אותך על ההתחלה. ממליץ בשביל ההתחלה על white widow

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תחשבו על חשיש או שמן של lsd....... לאיזה אחוז יגיע ה-thc? זה נראה לי מעיף קרנפים לחלל

11. AK47

AK47 קנאביסט

לייקים:
    3
    הפטריות באמסטרדם דווקא עושים הזיות אבל לא מדליקים אותך כמו פטריות אחרות.. הפטריות בטמסטרדם הם זנים מאוד חלשים ולא רעילים

12. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    זה ממש אבל ממש לא נכון ומטעה... למרות שזה כבר לא חוקי שם ניתן למצוא הכל - מקסיקו, הוואי וכו'... והחוויה מאד תלויה בכמות שאוכלים.. זה נכון שרעילות לא ימכרו לך שם

13. פישי

פישי חבר חדש

לייקים:
    1
    למה אסיד כן ופטריות לא?
    שמעתי שאסיד יכול להישאר בדם ולהשתחרר אחרי כמה ימים ״פלאשבק״ כזה
    חוץ מזה שפטריות זה טבעי

אתם יכולים להסביר לי למה אתם כל כך נגד זה?
    מה החסרונות של זה? מה הסיכונים למשתמש קנאביס לאכול פטריות באמסטרדם?
    באמת אני רוצה לדעת

14. deleted4

deleted4 Banned

לייקים:
    0
    פטריות יכולות לעשות כאבי בטן, מכיר מישהוא שאכל פטריה והקיא איזה 3 פעמים, וכל מי שאני שואל אותו מה עדיף דלקה של פטריות או דלקה של אסיד, כולם תמיד אומרים לי אסיד.

בתכלס גם הסיכוי שתיפול על אסיד רעיל הוא קטן לאומת שתיפול על פטריה רעילה שתשביט אותך לריצפה עם הקיא של עצמך.
    גם אם נפלת על NBOMe זה לא כזה נורא כמו ליפול על פטריה רעילה.

אני אישית לא יעשה בכל אופן פטריות! אין כמו lsd אפשר תמיד להתחיל עם שפיץ שהסיכוי שתידפק ממנו הוא אפסי.

#14 deleted4, ‏5/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏5/3/14
  15. Juicy

Juicy חבר חדש

לייקים:
    0
    פטריות הרבה יותר רגוע מאסיד.... נגמר תוך 6 שעות לעומת 10-12 של אסיד...
    תמיד כדאי להתחיל בחמי מנה.. (מכל סם מדליק לצורך הענין).. לראות מה קורה ואז להמשיך או לחכות לפעם הבאה..

אסיד יוצא מהדם במהירות שיא אגב...

16. Pandora's Box

Pandora's Box קנאביסט

לייקים:
    52
    נאמרו פה מס' דברים חכמים ולעניין אך עם זאת המון שטויות.
    אז ככה, אם סאטיבה חזקה גרמה לך לתחושת "קרוסלה" הבעיה שלך היא בthc גבוה ללא cbd -
    זאת אומרת - רוב זני הסאטיבה שיוצעו לך בקופי שופס .
    בתור התחלה ביום הראשון שני עד שהגוף כבר יתרגל,
    אם תרצה לעשן סאטיבה בכל זאת כמו שאמרת, אז תקנה סאטיבות זולות, כמו תאי וויד , שעולה 5 יורו .
    גראס סאטיבה חמוד מאוד למי שהחזקים לא טובים לו. אם זה יהיה חלש מידיי, תבקש משהו קצת יותר חזק, וכככה הלאה .
    בעיקרון אינדיקות הם הרבה יותר ידידותיות למי שלא מעשן הרבה קנאביס. אמנם השפעתם יותר כבדה על הגוף,
    אך עם זאת המוח נשאר יותר עם רגליים על הקרקע. אם לא מעשנים יותר מידיי והזן לא חזק בשמיים, יהיה מעולה -
    לדוגמ' הזן שגוזון הציע, וויט וידואו. אינדיקה ברובו אך ההשפעה דיי קלילה ונמשכת לאורך זמן.

לגביי פטריות באמסטרדם?
    פטריות / אסיד/ דלקות : הם לא עניין של מה בכך.
    הכל תלוי באישיות שלך ומצבך הנפשי (בין אם בכללי ובין אם בזמן הקרוב לאכילתם),
    במקום שבו אתה עושה את הסם, ובסובבים אותך בזמן ההשפעה.

לאחר שבדקת שכל הנתונים במשוואה מסתדרים ויושבים עלייך בול אז בתור פעם ראשונה :
    קונים 15 גרם "פטריות" ל3 אנשים מתחילים (מג'יק טראפלס - והם חוקיות למהדרין למי שטען שהוצאו מהחוק, פטריות רגילות הוצאו מהחוק אבל גם אותם ניתן להשיג).
    כמובן שבוחרים את הפטריות מהזן הכי קליל בדר"כ זה "מקסיקנה" ( ה"סאטיבה" של הטראפלס...)
    5 גרם מהפטריות האלה הם חוויה קלילה מאוד מאוד יחסית כשמדברים על חוויה מפטריות.
    פחות מ5 גרם זה כבר ספק ללהרגיש משהו. אך שוב אזכיר ואומר, למי שפטריות לא מתאימות לו, יהיה לא נעים בכלל.

עצתי הסופית?
    אתה בן 18, כשתגיע לאמסטרדם ותתחיל לעשן שם, אתה תשכח מהפטריות מרוב שאין בהם צורך כרגע.
    תשאיר אותם לטיסה הבאה. תהנה גם בשבילנו עד הגיחה הבאה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!