1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אפשר להישרט מקנאביס??

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Greenleef, ‏17/8/17.

1. Greenleef

Greenleef חבר חדש

לייקים:
    0
    עישנתי גראס ויש כמה חברים שאומרים לי שהם חושבים שנשרטתי אבל אני יודע שאני מתנהג רגיל
    אני פשוט רוצה לדעת אם אפשר להישרט בכלל קנאביס רגיל ונקי..

2. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    חרדות וכאלה

3. Greenleef

Greenleef חבר חדש

לייקים:
    0
    ואם אין לי חרדות אני מרגיש רגיל לגמרי

4. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    מה שאני בא להגיד אתה יכול לפתח חרדות ובטח יש עוד כל מיני דברים.אבל לפני שאני מלחיץ אותך זה תלוי במלא אבל באמת במלא גורמים בעיקר בגנטיקה שלך וכאלה.
    תשמע לפי הדיבור שלך ילד בגילך לא צריך לעשן בכלל ושתבין שעם כל הכתבות באתר הג'נגה זה לא בדיוק עולם וורוד יש לצמח הזה צדדים גם פחות יפים

5. doc of the shock

doc of the shock חבר חדש

לייקים:
    0
    תקשיב גבר אני מדבר איתך בתור אחד שמבין ואם אתה בגיל שהוא מתחת לגיל 21 המוח שלך עדין מתפתח ושאתה לוקח את הגראס לפני הגיל הזהי סיכוי סביר מאוד שזה קרה לך כמו לרבים שאני מכיר זה לא קורה לכולם אבל אם חברים שלך אמרו לך את זה ואתה באמת חושב שהם חברים שלך אחי אז כן לצערי נשרטת כמו שאתה קורה לזה.

6. DrGreenTumb

DrGreenTumb קנאביסט

לייקים:
    107
    TAKE IT EASY BRO חחחח

7. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    בוא נעשה סדר.
    סיפורי נגעת-נסעת מאד חביבים על המפחידנים למינהם, ומבוססים על אמת חלקית מאד.
    אדם עם סיכון למחלות נפש (לדוגמא עבר פסיכאטרי במשפחה) יכול לסבול מהתפרצות של מחלה ו/או אדם במצב נפשי מעורער יכול לסבול מהתקף פסיכוטי מהרבה חומרים/חוויות, ביניהם גם אלכוהול, מסחר בבורסה וגם שירות בצה״ל. אז כן, גם גראס. הסיכוי לכך הוא קטן אך הוא קיים.
    שימוש ממושך בכל דבר יכול להביא לשינויים באופי ובהתנהגות. שימוש חד פעמי אלא אם כן היה יוצא דופן בטוח שלא.
    בכל מקרה, מהן ה׳שריטות׳ האלו?
    אני יכול להגיד לך בוודאות שהחיים הם אלה ששרטו אותי, והקנאביס הוא זה שמרפא אותי :)
    אתה נשמע בגיל צעיר וקל להשפעה. אם אתה לא בטוח בעצמך, עדיף שלא תשתמש. חכה עוד כמה שנים ובינתיים מוזמן לקרוא על הנושא, יש ים מידע מחקרים חוויות של משתמשים וכו.
    שריטה נעימה

דוד גו אוהב/ת את זה.
  8. 521

521 קנאביסט

לייקים:
    56
    גראס לא שורט! וזה חד משמעי!
    כן יש לו תופעות לוואי אבל רק בזמן העישון.

חרדות? רק בזמן העישון! סכיזופרניה? אחוז החולים בקרב מעשנים הוא אותו אחוז כמו בכלל האוכלוסיה.

מה כן? נראה לי חברים שלך שורטים אותך.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!