1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התייעצות לגבי 3 זנים בתיקון עולם

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י עמית., ‏25/8/17.

1. עמית.

עמית. חבר חדש

לייקים:
    2
    אני עכשיו חודש שני בתיקון עולם-קיבלתי אישור בעקבות פוסט טראומה
    ניסיתי חודש שעבר 3 זנים: אור, מנגו, מידנייט
    האור גרם לי לשינה מצויינת אבל לפני הכניסה למיטה הוא גרם לשעתיים של היי מטורף מחשבות מהירות בראש ושניה אחרי זה לשכוח מה חשבתי או דיברתי. המנגו שנתנו לי אותו ליום, לא עשה כלום ממש כלום חוץ מלגרום לי אחרי שעה לרצות לנמנם והמידנייט היה איום ונורא לעשן אז פשוט לא המשכתי.
    עכשיו לקחתי 3 זנים חדשים לניסיון : ליום- רפאל, לרגיעה- אלנא וללילה- דורית
    מה אני מחפשת.. שהזן של הבוקר ירים אותי מהמיטה יתן לי אנרגיה יגרום לי לעשות ולזוז ולהיות סופרררר מרוכזת ואפילו טיפה לא מנומנמת
    זן לרגיעה שבמידה ויש התקף חרדה יש זן שיקנה לי את השקט הנפשי ומצב רוח טוב אבל עדיין ישאיר אותי מאופסת לסביבה וללילה זן שברגע שאני מעשנת ישרה שינה וישר הרדמות חזקה בלי תחושת ההיי המזעזעת שהייתה לי.
    מה אתם אומרים על מה שלקחתי עכשיו? ואם יש המלצות אחרות לפעם הבאה?

2. green&love

green&love חבר חדש

לייקים:
    8
    אני מטופלת כמעט שנה בתיקון עולם.
    הזנים שלקחת החודש מעולים הם משלבים גם thc וגם cbd ככה שאת נהנת מכל העולמות =]
    המלצה שלי, לקחת את האלסקה לטיפול ביום אבל בשימוש לטווח ארוך עם פוסט טראומה אני לא חושבת שהוא יעשה טוב כ"כ את יכולה להתייעץ עם הרוקח לגבי הזן, אם חזק מדי או לא מתאים אז שירה זה מדהים לטיפול ביום מפקס בצורה מדהימה וטעם נרכש. לגבי הפוסט וחרדות בזמן כזה הייתי ממליצה על מידנייט למרות שלא אהבת הזן הזה עולה פלאייים! (אולי אם תעברי למכשיר אידוי איכותי תביני שזה אחד הזנים המוצלחים של תיקון) ואם לא מדנייט את יכולה ללכת על ברק זן היבריד משולב אני בטוחה שיעשה לך טוב. למרות, שכל מקרה לגופו.
    ללילה המבחר גדול אם לא התחברת לאור שזה זן מעולה לדעתי הייתי לוקחת את הארז (שאגב עוזר גם נגד חרדות/פוסט) או עומר ערן אלמוג וכו'. אין כמו לנסות עד שתמצאי את האחד 8-]

רק בריאות!

עמית. אוהב/ת את זה.
  3. אלונה אלי

אלונה אלי חבר חדש

לייקים:
    0
    מהדעת החברים על בזלת קנאביס

4. עמית.

עמית. חבר חדש

לייקים:
    2

Keanu אוהב/ת את זה.