1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלות כלליות על גידולי אינדור

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י eligalil, ‏29/8/17.

1. eligalil

eligalil חבר חדש

לייקים:
    4
    היי חברים:) יש לי כמה שאלות שהצטברו אצלי בגידול האחרון ואשמח לשמוע את הדעות שלכם.

1. בתחילת שבוע רביעי לפריחה, כן או לא לטרימינג? אומרים שזה מגדיל יבולים בטירוף. איזשהו טרימינג של העלים שמסתירים את הבצים אני בטוח אעשה, אני פשוט תוהה כמה רחוק ללכת עם זה.
    1.1 אני בדרך כלל באותו זמן בערך עושה שטיפה לפני שאני מתחיל בלומבסטיק. מה אתם אומרים לעשות את השטיפה ביחד עם הטרימינג? או שכל כאפה לצמח בשעתה ולא ביחד?

2. יש לי פלורוסאנטים קטנים ללא שימוש, יש טעם לשים אותם מתחת לעלווה כדי שהעלים המסכנים שם יפיקו קצת אנרגיה? או שלא כי זה אור שמגיע מלמטה למעלה ואני לא יודע אם זה טוב לצמח או מיותר. כמובן זה לא יחמם שום דבר.

3. יש לי מכשיר אדים קרים שדרך צינורות שחיברתי אליו אני מכניס אדים לארון. זה טוב כי אני גר באזור יבש, זה ממש עוזר להוריד טמפ' ובאופן כללי נראה שהן מבסוטות מזה. השאלה שלי.. יש במים (מורתחים מהברז) כל מיני ברזל, מלחים וסידן, אני תוהה אם זה נמצא גם באדים (נראה לי שכן כי יש כאלה שאשכרה מגדלים כשהשורשים בערפל). אם כן, האם העלים קולטים את זה באיזושהי מידה? כי אם הם קולטים את כל החומרים מהאדים, נראה לי שכדאי להוריד קלמג מהתפריט.

4. יש מצב שרוח בלתי פוסקת על עלה גורמת להתייבשות ולהצהבה שלו? כאילו אולי בגלל שלחות לא יכולה להיבנות על פני השטח של העלה, זה גורם לו להתייבש ולהתפורר. סתם תהיתי, יכול להסביר לי דברים.

זהו.. אם למישהי/ו יש תשובות טובות גם על חלק מהדברים אשמח מאוד לשמוע.

PEACE

#1 eligalil, ‏29/8/17
    נערך לאחרונה ב: ‏29/8/17
  2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    1. Defoliation , בגדול זו שיטה שדורשת רמת גידול גבוהה יחסית... שבוע 3 לפריחה ואז שבוע 5 לפריחה... קצת סותר לי את הצורך הבלתי מעורער בעלי המניפה אך מצאתי שהשיטה לא רעה בכלל..
    2. לא חושב שיש טעם האמת..
    3. אם אתה בשלב הצימוח אז מכשיר האדים אכן יכול לתרום אך אם אתה בשלב בפריחה ממש לא מומלץ אל אף הורדת הטפרטורה... פריחה דורשת לחות נמוכה יחסית ( 30%-40%) בכדי שלא יתפתח עובש.

לגבי הקלמג , הזנה דרך המצע לא דרך העלים .. תלוי באיזה מצע אתה מגדל ובאיזה דשנים אתה משתמש והמינונים שלהם.. במצע אדמה לרוב מסייע ובקוקו למשל לרוב הכרחי...זה עדיין תלוי..
    4. כן, יכול להיגרם נזק פיזי לעלים במקרה של זרימת אויר חזקה מידי..

טופטק, אבו ג'וינט ו-eligalil אוהבים את זה.
  3. eligalil

eligalil חבר חדש

לייקים:
    4
    תודה על הדעה ב1,2
    לגבי 1- החלטתי בסוף לעשות טימינג רק לאחת מבין השתיים (היא אינדיקה 'בושית' בריאה מאוד, נראה לי שזה יעשה לה רק טב), את הסאטיבה הדליל יותר עזבתי כמעט לגמרי בשקט.
    לגבי 2- אשמח לנימוק אם זורם..
    לגבי 3- לא התכוונתי לעשות דישון עלוותי בקלמג, אלא שאלתי אם האדים שמלאים במלחים וסידן מייתרים את הקלמג.
    לגבי 4- ממ.. אני מבין שעלים יכולים להינזק כתוצאה מרוח חזקה. אבל עניין אותי ספציפית אם הם יכולים להתייבש ולהפוך ל'קריספיים' כתוצאה מרוח בלתי פוסקת, שלא נותנת ללחות להיבנות קרוב לפני העלה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!