1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

LSD והיסטוריה משפחתית של סכיזופרניה?

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י סמיילי_פייס :), ‏22/9/17.

1. סמיילי_פייס :)

סמיילי_פייס :) חבר חדש

לייקים:
    0
    בבקשה שרק מבינים יענו לי
    כאלו שיש להם ידע מעמיק בנושא או היסטוריה כלשהי.

אני בת 24 ואבי חולה סכיזופרניה.
    אני יודעת שבעבר הוא התנסה בסמים אבל אין לי מושג במה...
    אני יודעת שהמחלה התפרצה לו בגיל מוקדם יחסית 25 גג 30 , יכול להיות שלפני.
    לרוב הוא לא היה יציב ואני יודעת שהוא היה מעשן קנאביס וחשיש.

לאחרונה נחשפתי רבות לחוויות השימוש של אנשים עם LSD והנושא מאוד קוסם לי. אני רואה את זה בתור חוויה תודעתית שאני יכולה ללמוד על עצמי ולנסות להתחבר יותר עם אנשים ועם הסביבה בכללי.
    אני חברותית אבל קשה לי ליצור קשר ישר עם אנשים שאני לא מכירה.
    אני מרגישה שהחוויה תפתח לי תודעה נוספת או משהו שאני יכולה להרוויח ממנו ובכללי אני גם מסתקרנת.
    באופן כללי אני רואה את עצמי כאדם נורמטיבי שאומנם עבר המוןןןן בחיים מבחינת טראומות וטרגדיות (בלשון המעטה), אבל תמיד אני מוצאת דרך להיות מחוייכת ולהתעלות על עצמי ומהשיט שעברתי.
    אני מעשנת קנאביס באופן כמעט יומיומי, אני עובדת, לומדת ואין לי דיכאון או חרדות מעל הרגיל או באופן שהייתי חושבת שקיימת אצלי המחלה (מצד שני אין לדעת)
    וגם התנסיתי בMDMA כמב פעמים (6-7 +-) וזו הייתה חוויה כיפית ללא תופעות לוואי מעל המצופה שגרמו לי להילחץ מהן (נעילות, "עפיפון" ליומיומיים)

מה ידוע לכם על שימוש בLSD והיסטוריה משפחתית לסכיזופרניה?
    ועל כמה אנשים שמעתם/הכרתם שהתפלפלפו מכמה טריפים (לא כאלו שצורכים בהגזמה כל יום או כל שבוע אפילו / ערבובים שונים)

תודה מראש.
    מקווה שתאירו את עיני:)

2. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    היי בעיקרון גם קנאביס אמור לעורר את זה או לגרום למחלה להתפתח יותר מהר בהנחה שיש לך אותה גנטית, LSD גם יש סיכויים לעורר את זה או לגרום לזה להתפתח אבל זה לא מדע מדויק לכן לא ניתן לדעת. אני הייתי שוקל עם עצמי אם כמה טריפים שווים לאיבוד קשר מוחלט עם המציאות -סכיזופרניה-

MrT ו-סמיילי_פייס :) אוהבים את זה.
  3. סמיילי_פייס :)

לייקים:
    0
    כמו שכתבתי.. אני מעשנת כבר שנים כמעט על בסיס יומיומי עם הפסקה של שנתיים באמצע (צבא), מתפקדת כרגיל, זה לא מעורר אצלי חרדות או הזיות...
    השאלה אם מריחואנה לא גרמה לזה אז הLSD יכול?

4. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    שוב זה לא מדע מדויק אבל לפי מקורות אמינים ל LSD יש סיכוי גבוהה יותר לעורר את זה, למרות שאם את מעשנת כבר שנים אני אישית לא מאמין שיתפתח משהו אבל קחי הכל בעירבון מוגבל.

סמיילי_פייס :) אוהב/ת את זה.
  5. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    ממליץ לך לא לשחק עם זה

6. PotatoCoach

PotatoCoach חבר חדש

לייקים:
    8
    אני לא יכול לתת לך תשובה לגבי האם זה יהיה לך מסוכן לעשות לסד או לא, רק את יכולה לחקור
    ולשאול ולגבש דעה בנוגע לזה בעצמך, תקשיבי לקול הפנימי שלך ותמשיכי לקרוא ולחקור עד שתגיעי לתשובה בעצמך.
    במידה ואת מחליטה שכן לעשות קחי כמה דגשים חשובים:
    • החומר שאת קונה - רצים היום בשוק הרבה חומרים שנמכרים על ידי סוחרים כ"לסד" בפועל החומר שאת מקבלת שונה לגמרי ועלול לגרום לנזקים !(קיים ל.ס.ד אמיתי בארץ הוא יותר קשה להשגה את מוזמנת להיכנס לקבוצת הטלגרם לשאול ולהתעניין לגביו) במידה ולא הצלחת להתארגן על ל.ס.ד אמיתי אז כמובן שעדיף לשקול פטריות שהן דומות מאוד באופן פעולתן ל-LSD(אמיתי !) יש פה פורום שנקרא LSD-25 את יכולה למצוא אותו בדף הראשי של פורום קנאביס יהיו שם הסברים יותר מובנים על הנושא הזה.
    • קנאביס - לא לעשן כ5 עד 7 ימים לפני שאת מחליטה לעשות את זה, לקנאביס יש אפקט חרדתי והוא יכול להיות טריגר לטריפ גרוע אצל הרבה מהאנשים(יש טענות שלא הלסד הוא היה הטריגר לסכיזונפרניה אלא השילוב של שניהם אצל המשתמש בין אם בזמן הטריפ או באופן כללי כלומר עישון יומיומי ולקיחה של טריפ), תני לגוף להתנקות ממנו מספר ימים לפני החוויה כיוון שיש נגזרות שלו שנשארות בגוף ומשפיעות על המצב רוח גם אחרי העישון עצמו.
    • מצב נפשי - שימי לב שאת מרגישה מוכנה ומרגישה טוב עם עצמך לפני הטריפ, כלומר אם התאכזבת מעצמך, רבת עם מישהו קרוב או עשית משהו שאת מרגישה שפגע במישהו ויושב על המצפון, אם כן אז תדחי את זה לפעם אחרת, חשוב לבוא אל הדברים האלה(לסד, פטריות, פיוטה) בסבלנות ולכבד אותם, אם לדוגמה עשית משהו שאת עדיין מרגישה רע לגביו זה יכול לתקוף אותך בטריפ, תעשי עבדוה עם עצמך לפני שאת לוקחת ותוודאי שאת נותנת את ההכי טוב שלך כדי שתוכלי להגיע לטריפ עם ראש שקט ולב פתוח.
    • מקום - חשוב מאוד המקום שאת הולכת לעשות בו את זה ועם מי, אל תעשי בבית אם במסיבה זה יכול לעשות לך רע, במקום זה מומלץ מקום יפיפה בטבע איפה שבא לך, עם אנשים או חברה שאת מרגישה מאוד בנוח איתם וקרובה אליהם, רוב הסיכויים שתרצי לטייל הרבה ולראות את העולם כפי שהוא באמת :)
    אם את רוצה לשאול עוד שאלות בואי לקבוצת הטלגרם: https://t.me/PsychedelicaPlace פסיכדליה להמונים
    ואת יכולה לקרוא עוד על הכנה לטריפ באתר -
    tripsafe.org
    בהצלחה 3>

שולגין, ChaoExplo ו-סמיילי_פייס :) אוהבים את זה.
  7. סמיילי_פייס :)

לייקים:
    0
    תןדה רבה! ❤

8. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    עצות מעולות!
    מרחיב ברשותך באנגלית הם קוראים לזה Setting ולא בכדי, לא מדובר רק ב-איפה אלא גם כמו שציינת - עם מי, וכמובן - מה?
    מסיבת טבע שהגעת אליה בטרמפים לבד - רעיון רע
    מפגש נעים בחיק הטבע עם אנשים שאת סומכת עליהם + טריפ סיטר (מישהו שנשאר נקי ודואג שאף אחד לא ישבור רגל/ירוץ לתוך הים), עם נוחיות עם מוזיקה נעימה עם גירויים מעניינים - רעיון פצצה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!