1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מפגש קצר עם שוטרים אתמול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י יובל18, ‏23/9/17.

1. יובל18

יובל18 חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום
    אתמול יצאנו כמה חברים והחנינו בחניון
    אחרי שעתיים שלוש שחזרנו לאוטו הגיעו שוטרים, זה היה נראה כאילו הם באו בידיעה שעישנו
    הם ישר התחילו לשאול כל אחד שאלות דפוקות כמו "אתה מעשן? למה אתה לא מעשן? למה לא? יש באוטו דברים שאסור שיהיו?
    ביקשו לראות את האוטו, הבגאז', ביקשו ממני לפתוח מגבונים עם אריזות לבנות
    בקיצור אחרי רבע שעה איתם שהם לא מצאו לא OCB לא באנג ובטח שלא ירוק, הם שאלו אותי מי בעל הרכב (עניתי אמא שלי) והכתבתי לו את מספר התז שלי לאיזה אייפד שהוא החזיק או משהו כזה.
    השאלות שלי הם מה הלאה, למה דווקא אני, מה קרה בעצם, ומה קרה על הנייר
    תודה לכם אנשים יקרים שיהיה לכם שבוע טוב

2. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    לא מומחה-
    כלום לא קרה
    בדק במסוף שלו את מספר הרכב לראות אם יש עבירות
    ערכו חיפוש לא חוקי
    מה הלאה? כלום
    למה דווקא אני? תתרגל
    מה קרה בעצם? כלום
    מה קרה על הנייר? כספי ציבור התבזבזו

טופטק ו-Potter אוהבים את זה.
  3. BlackGhost

BlackGhost קנאביסט על

לייקים:
    188
    כי הם זונות שמנסים להזיק לציבור.

4. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    באיזה זכות הוא עשה לך חיפוש בכלל?
    אתם חייבים להפסיק לשתף איתם פעולה , לפי החוק אם אין לו חשד סביר שעשיתם פשע הוא לא יכול לעכב אתכם , ואם אין לו צו חיפוש או חשד לנשק הוא לא יכול לעשות לך חיפוש באוטו , תשתמשו בשלוש משפטי קסם :
    "אני מעוכב או שאני חופשי ללכת?" אם הוא אומר לך שאתה לא מעוכב באותו רגע קח את עצמך אל תענה לו ותלך.
    "אני לא מתנגד , אך אני לא מסכים לחיפוש לא חוקי"
    במקרה והוא עצר אותך אתה אומר "אני מעונין לשמור על זכות השתיקה , אני רוצה לדבר עם עורך דין"

סביר מאוד להניח שעורך דין יירצה לייצג אותך וסביר להניח שיינצח במשפט ותצא בלי כלום על עיכוב לא מוצדק וחיפוש לא מוצדק.

תלמדו את הזכויות שלכם מול החזירים האלה , אין להם שום זכות לבוא אליכם ולקחת לכם דברים. (בין אם זה דברים או סתם את הת"ז)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!