1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות בנושא.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י Niwee, ‏27/9/17.

1. Niwee

Niwee חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום,
    אני רוצה להיכנס ולהתנסות בתחום הגידול, לצערי אני גר עם שותפה ככה שלגדל בבית לא יצא, אבל יש לי מלא שדות ליד הבית ומקומות שאפשר לגדל בחוץ.
    כמה שאלות בנושא:
    1. כמה מים צריך? אפשר לשתול בחוץ ולהשאיר שאין גשמים?
    2. אם ויצא שאני באמת יתחיל, אני אשתול זרע אוטומטי וישאיר אותו מבחינה של אור וחושך לבד (שמש) בלי מנורות, עד כמה משמעותי זה יהיה לתוצר של הצמח? (אני לא צריך הרבה, פה ושם קצת). זה שווה בכלל?
    3. איפה אפשר לקנות זרעים אוטומטיים שהם לא נקבות? ככה שאהיה לי את האפשרות להכין עוד זרעים אוטומטיים לבד בכדי שלא להסתכן עם הדואר.
    4. איזה זן הכי מומלץ לגידול חוץ ללא מנורות? (קראתי את כל המדריכים והזנים המומלצים, אבל לא היה רשום שם על זן מומלץ לגידול חוץ...)

שנה טובה ותודה על העזרה!

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    1. הרבה.. ולא .. אי אפשר
    2. עכשיו זה ממש לא הזמן האידיאלי לשתול .. ההבדל יהיה אכן משמעותי הן בכמות והן באיכות.. אך אם זה יותר בשביל ההתנסות אז לך על זה... תרגולת זה חשוב.
    3. באחד מאתרי מכירת הזרעים (רצוי מהמוכרים.. seedman וכו..) בכל מקרה תצטרך לגדל גם נקבה וגם זכר בכדי שיצאו זרעים (ממליץ להרחיב ידע בנושא)
    4. זן זה יותר עניין של העדפה אישית .. יש זנים שמתאפיינים ב thc גבוה ויש כאלו שמתאפיינים בסוג צמיחה כזה או אחר... העדפה אישית..

בהצלחה

3. Niwee

Niwee חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה!
    בנוגע ל3. אני מודע לזה שאני צריך לגדל זכר ונקבה, אבל אם כל הזרעים שאני קונה הם נקבות, אין לי ממש איך להשיג זכר אוטומטי... גם סידסמן מוכר אוטומטיים נקבות בלבד לצערי :(
    האם אפשר לשתול נקבות ולהפעיל לחץ על אחת עד שהיא תוציא איבריים גבריים ולהשתמש בתור זכר? זה נשמע אפשרי אבל זה לא יפגע בגנים של הצמח ?
    תודה שוב!

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אתה צריך לרכוש זרעים אוטומטים regular ולא femenize ולקוות שיצא לך זכר שיוכל להפרות את הנקבות..
    וממש לא מומלץ להפעיל את הסטרס הנ"ל

5. Niwee

Niwee חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב תודה!
    יש הבדלים מהותיים בין הזנים בגידלת חוץ? לדוגמא, יש כאלה צריכים יותר שמש או יכולים לגדול בחום גבוהה יותר? או שבשורה התחתונה זה הדלים ממש קטנים שלא סופרים?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!