1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

weed פשוט עושה לי רע. (בבקשה תקראו ותעזרו לי)

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י FattyPotter, ‏13/10/17.

1. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    טוב להגיד לכם את האמת , אני כבר לא יודע למה אצלי זה ככה , ולמה אני חייב להיות זה שזה גורם לו להרגיש חרא.

נתחיל מזה שלפני שנה ניסיתי בפעם הראשונה שלי לעשן , לא דיללנו בכלל , פשוט עישנו גוינט שלושה חברים , בערך כל אחד 0.33 השתדלנו לקחת את הפאפים הכי טובים שלנו , אחרי חצי שעה הברכיים שלי התחילו לדגדג ולרעוד וגם הכפות רגליים שלי ממש היה תחושת דגדוג , שלא בהכרח היה טוב , הרגשתי סופר מסוחרר והיה לי בחילות , הבנתי שעישנתי יותר מדי , אמרתי לעצמי שזה בסדר זה ייגמר ודי , פעם הבאה פחות.

פעם שנייה שעישנתי , עישנתי הרבה פחות לקחתי 5-7 פאפים ושוב , התחושה של הדגדוגים חזרה הסחרור המעצבן הזה והאי רצון לזוז כי כבר יש לך בחילה , אמרתי לעצמי למה אני לא מפסיק למה אני פשוט לא לוקח פאף אחד ומפסיק וכך הלאה.

אז פעם שלישית עישנתי ואמרתי די , פה נגמר הסיפור , אני מעשן פאף , מחכה 5 דקות , לוקח עוד אחד , וככה עד שאני ארגיש טוב , ההרגשה באה אחרי חצי שעה , נמשכה שעה , לא היה הרבה דגדוגים בברכיים אבל בכפות רגליים כן , ובסך הכל הרגשתי מסוחרר ועייף וכשסגתי את העיניים פשוט זה הרגיש לי כאילו לקחתי LSD סתם רצות לי מלא מחשבות בראש בסך הכל , לא התלהבתי.

פעם רביעית אמרתי וואלה , אולי אינדיקה לא בשבילי , אני רואה שוויד עושה כלכך טוב לכולם ואני רוצה גם להנות! יש לי גם ככה קצת בעיות בכבד ומעדיף שלא לשתות אז למה לא לעשן? הרי זה בריא לפי כל המחקרים , התחברתי לטלגראס קניתי סאטיבה , סידרתי הכל , חברים מוזיקה חטיפים , תאורה בגדים נוחים , עישנו קצת , חייב להגיד שכמה פאפים וחטפתי סחרחרה לאללה , אבל אחרי 10 דקות נהייתי מאוד פטפטן וההרגשה הייתה ממש טובה , חשבתי שיש לי את זה , הבנתי איך קנאביס מרגיש זה היה הפעם היחידה שנהנתי ממש.

עשיתי הפסקה ארוכה בגלל מיונים וכאלה , אך לפני יומיים ניסיתי שוב , זה היה אינדיקה כמובן , זן בשם טל לפי מה שהסוחר אומר , בדקתי מה זה , התאכזבתי לראות שזה היה אינדיקה אבל לקחתי את זה בציל , גלגלתי חצי גרם עם עוד תחליף לטבק בשם גרינגו עישנתי עם חבר , בערך 70% מהפייסל ופשוט היה רע , הרגשתי דפיקות על הראש, הגרון שלי שרף הרגשתי כאילו מישהו מדליק מצית בתוך הגרון , הרבה השתעלויות , הלב התחיל לדפוק מהר מרגיש דפיקות בראש , הברכיים דגדגו ופשוט אכלתי זמן רע אבל ידעתי איך למתן את עצמי בשביל לא להרוס את הmood של כולם , אחרי הכל זה וויד , וזה עובר אחרי שעה רק רציתי שזה ייגמר.

עכשיו אני יודע שכולכם תגידו , אז מה המסקנה?
    1.רק סאטיבה עושה לך טוב
    2. אז תפסיק לעשן
    3.תנסה לעשן פחות או לשנות זן

חשוב לי להדגיש משהו לגבי 2 , להפסיק לעשן אולי זה משהו שכן אני צריך לשקול אבל בכללי אני מאוד מדוכדך , יש לי הרבה רגעים של עצב וסוג של חרדה ודיכאונות , חשבתי שקנאביס אמור לעזור לעלות לי חיוך על הפנים ולהעביר אותי לראש קצת יותר פתוח בינתיים רוב הפעמים הביאו אותי לחרדה ולעוד כל מיני הרגשות רעות שאני מעדיף אף פעם לא לחוות שוב.

יש לי אפשרות להביא vaporizer (לקנות אחד שכולם ממליצים עלו מוויפוריזה ב300 שקל) אני רוצה לדעת אם זה משהו ששווה לנסות , האם הוא ייתן לי high יותר קליל? למישהו יש בכלל פתרון לבעיה שלי? עם איך שאני מרגיש?

אני רוצה להנות מקנאביס , אני באמת רוצה! אבל בינתיים זה פשוט הפך לסוג של סבל לנסות את זה שוב פעם.

(נ.ב במשפחה שלי יש מהצד של אבא במשפחה מקרה של סכיזופרניה וכאמור נודע לי שזה יכול לעבור לילדים אך בינתיים זה לא קרה לאף אחד מהאחים שלי ולפי מה שהבנתי הסיכוי הוא מאוד נמוך , האם קנאביס יכול להגביר את הסיכוי לחלות בזה או שאין לי ממה לדאוג?)

2. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אתה מעשן בכללי דברים אחרים כמו סיגריות או כל דבר אחר? כי לי זה נשמע כמו חרדה יותר מסטלה רעה כבר, וברגע שהגוף שלך מכניס את העשן החרדה מתחילה

3. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    תשלב טיפול פסיכולוגי עם העישון.

4. הידרוגארדן צפון

לייקים:
    15
    תכין משהו אכיל, עוגיות וכו'.. ירגיש לך שונה

5. שוטר סמוי

שוטר סמוי חבר חדש

לייקים:
    0
    אולי הסוחר הביא לך בכלל נייס גאי?
    או ערבב לך

6. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    מה הקשר?

הבנתי שedibles הם נורא חזקים וההרגשה היא למשך זמן ארוך...

לא , אני קונה את זה בצורת פרח , אסור לקנות מקוסס וזה ידוע.

יש לך איזה פתרון שאתה ממליץ? ולא , אני לא מעשן סיגריות בכלל , גם לא נרגילות.

7. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    " בכללי אני מאוד מדוכדך , יש לי הרבה רגעים של עצב וסוג של חרדה ודיכאונות" נשמע שלא יזיק לך שיחות עם איש מקצוע.

לך תדע מה תמצא o_O

גרביים אוהב/ת את זה.
  8. Abu hadab

Abu hadab חבר חדש

לייקים:
    1
    אח שלי הכל בסדר קודם כל תירגע.היו לי את אותם תגובות כשהתחלתי לעשן וגם כמוך אני לא מעשן סיגריות.הופורייזר פתר לי את הבעיה לגמרי,צריך כמה פעמים עד שמתרגלים(מחניק בהתחלה והסטלה עולה בהדרגה)אבל זה שינה לי את החיים ודרך אגב רחרי יותר משנה של עישון בופורייזר אני מתליח גם לתת כמה פאפים מגוינט בלי בחילות.בהצלחה

9. מסתורית

מסתורית קנאביסט

לייקים:
    10
    הפתרון שלך מאוד פשוט - אל תעשן בכלל כי זה לא בשבילך ואז הבעיה שלך תיפתר.

הידרוגארדן צפון אוהב/ת את זה.
  10. vvasili

vvasili אחד שיודע

לייקים:
    533
    תנסה לקנות סטיבות, ותעשן פחות
    אבל בתדירות יותר גבוהה, הגוף שלך לא רגיל לזה עדין.
    אם בסופו של דבר אתה מרגיש שזה מה שעושה לך טוב ( בצריכה נכונה) אז אין לך לאן לברוח, אתה והקנאביס בסוף תהיו חברים טובים. :) בהצלחה

11. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    תראה חרדות זה באסה, אני לא מתיימר להיות מבין גדול, אבל בשביל לפתור חרדה לכפות על עצמך לבצע את אותה פעולה שגורמת לחרדה רק תגדיל את הבעיה.
    לדעתי לוותר על וויד זאת אפשרות, אבל אני בן אדם שלא אוהב לוותר בכללי, תנסה לחשוב על דברים יצרתיים.
    דבר אחד שעולה לי זה לשבת ברכב סגור או חדר קטן ושיעשנו מסביבך מלאא, ככה תקבל את הסטלה בקטנה מבלי לעשן. ככה אולי הגוף שלך יתחיל לראות את העשן כפחות מאיים ותתחיל אפילו להרגיש את ההשפעה הכיפית של הוויד.
    בהצלחה חבר.

12. FattyPotter

FattyPotter חבר חדש

לייקים:
    3
    אם אני משיג זן כמו רפאל/אבידקל של תיקון עולם , איך אני יודע כמה לצרוך?
    יותר חשוב לי ההשפעה של הcbd מאשר הTHC
    נגיד אני קונה 2 גרם , מגלגל 2 גוינטס , אז חצי מספיק? או שזה יותר מדי? חשוב להזכיר שיש בהם 20% cbd

13. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בלי טבק זה 4 גוינטים קטנים, עם טבק תעשה 8 שיהיה חלש

14. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    הנקודה שלי היא כזאת, אתה אדם לא מעשן, מעולם לא עישנת, ולכן עצם זה שאתה עושה את הפועלה של הכנסת עשן לגוף מדליק לך את החרדה של העשן -- כי הגוף שלך לא רגיל/מכיר את זה -- כי במהלך השנים התת מודע שלך פיתח חרדה לעשן אם זה מדברים שאנשים אמרו לך כמה זה רע ומסרטן או לא יודע למה.

בקיצור הנקודה שלי שלא משנה איך תעשן ומה תעשן - אתה תכנס לחרדה.

יכול להיות שאני אפילו לא בכיוון, אחרי הכל אני לא מכיר אותך בשיט, אבל לפי מה שאתה רושם פה זה נשמע כמו חרדה מעישון.

לכן ניסיתי להציע פיתרון יצירתי לגרום לתת מודע שלך "להתידד" עם הפעולה הזאות של עישון והכנסת עשן לגוף.

15. Some

Some חבר חדש

לייקים:
    2
    אל תתן פה לאנשים לבלבל אותך ובטח לא לסמים, שהתחלתי לעשן הכול היה ורוד ונעים אחרי תקופה של שנתיים בהדרגה הסטלה נהפכה להיות סיוט עולמי, הרגשה שהמודעות מתפצלת ל4 וכולם מתווכחים עם כולם, מרגיש ששורפים לי את המוח, סחרחורות בחילות סיוט עולמי, זה לא בשבילך! ממליץ לך להפסיק לעשן ותנסה להנות עם החברה מבלי לעשן, ולגבי הבעיות שיש לך גם אם קנאביס יפתור לך זה לא טוב לפתח תלות על סמים!, תחפש דרך אחרת לפתור אותם, אני יודע שהתשובה שלי היא לא מה שרצית לשמוע אבל זאת העובדה גם אני מתבאס רצח לראות את כולם מעשנים נהנים אבל זה פשוט לא זה, אל תנסה בכוח זה לא יעזור מנסיון...

16. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    דפוק באנגים....

חחחח אני צוחק.

יעבור לך אחרי כמה פעמים שתעשן.

ותתחיל מהפחות חזקים אולי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!