1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

התאמת אור לחלל גידול לא סטנדרטי

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י DrGreen, ‏9/10/17.

1. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אהלן,
    טוב אחרי כמה מחזורים ממש לא מוצלחים עם מנורת לד סינית, החלטתי שאני רוצה להתחיל לעבוד עם תאורה נורמלית,
    HPS בכלל לא אופציה, לא רוצה להכנס בכלל לעולם הזה, ואם כבר לד אז רק COB (ראיתי תוצאות מדהימות איתם)
    הבעיה זה שכל מה שיש למכירה ממש ממש ממש יקר (עם דגש על ממש) ואני סטודנט שאין לו כסף כרגע,
    אבל ראיתי שיש אופציה להזמין את כל החלקים ולבנות אותה לבד וככה בעצם להוזיל עלויות משמעותית!
    קראתי כמה מדריכים פה לגבי תאורה וגם בכל הנוגע למנורות COB וכאלה,

אני אשמח אם תוכלו לעזור לי בבחירת קיט מתאים למנורת COB שיתאים לי לחלל הגידול שלי
    הבעיה שלי היא בגדול שאני לא יודע מה להזמין ומאיפה (חשבתי על rapidled, יש המלצות?)
    הבנתי שקיט להרכבה כולל מה שצריך כדי לבנות את המנורה אבל אני לא יודע אם זה כולל הכל או שצריך להוסיף עוד כמה דברים

גם גודל החלל גידול שלי ממש לא סטנדרטי זה ארון שבניתי לבד שמספיק לעציץ 1 גג 2
    החלל: עומק: 35 ס״מ רוחב: 80 ס״מ גובה: 1 מטר
    חשבתי בכיוון של 4 קובים לחלל כזה

אני ממש אשמח אם מישהו פה יכול לעזור לי בכל הנושא הזה,
    ואם יש כאלה שכבר עשו זאת בעבר ובנו לעצם מנורת COB אני יותר מאשמח לטיפים ועזרה בנושא!
    בנוסף חיפשתי המון ברשת לגבי התהליך של הבניה ויש פשוט יותר מדי מדריכים שונים ככה שאין לי מושג על איזה מהם לסמוך,
    אם יש לכם מדריכים כל שהם (כל שפה תתקבל) בנוגע להרכבה עצמה, שאתם בוטחים בהם אשמח לקבל לינקים.

2. xtazon

xtazon חבר חדש

לייקים:
    8
  3. נופי

נופי קנאביסט על

לייקים:
    273
    מדוע?

4. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    גם אם יש לך זן שהוא נמוך ואין לך נסיון בגידול לא הייתי ממליץ לך להתחיל בכלל בחלל כזה
    אתה תעבוד קשה מאד .כך בחשבון שיש לך לפחות עציץ של 25 סמ ואתה צריך להיות רחוק מהצמח לפחות 30 סמ עם המנורה .
    מה נשנשאר לך זה 45 סמ .זה בעייתי לגדל בחלל כזה .את צריך לפחות 170 סמ לעבור מחזור בסבבה.
    בקשר לבניית מנורה.יש לך קישורים פה בפורום של אנשים מיקצועים שבנו דברים יפים .כולל אני
    xtazon נתן לך חנות.זו דוגמה אחת מיני רבים

5. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אהלן חבר
    חבל שאתה שולל טכנולוגיה שרוב המגדלים בעולם (אלה שמתפרנסים מזה לפחות) משתמשים בה. יעילות במחיר נורמלי.
    בכל מקרה אני לא מבין גדול בלד, אבל אני מכיר את הבחור הזה

הוא מתפרנס מלבנות מנורות ויש לו ערוץ שמתעדכן לעיתים קרובות.

לגבי החלל שלך אתה בעצם מנסה לדחוף פיל למכונית צעצוע. לד דורש מרחק גדול מהצמח, ועם מטר לא רק שיהיה לך קשה - הסיכוים אפסיים להצלחה עם לד.
    אני התחלתי כמוך, קימבנתי ארונית של IKEA שהייתה גובה 1.20 והייתי עם 250HPS, אחרי מחזור אחד כושל הבנתי שאם אני באמת רוצה להוציא כמות ואיכות צריך להשקיע בSET UP כמו שצריך ולא לקמבן.
    תעשה את השיקולים שלך, בהצלחה.

6. DrGreen

DrGreen קנאביסט

לייקים:
    3
    אוקיי תודה על ההמלצה,
    לגבי סט מתאים, איך אני יודע שיש את כל מה שאני צריך בסט? הכוונה היא אני רוצה להזמין פעם אחת ושיהיה שם הכל,
    ככה שברגע שהגיע ההזמנה כל מה שנשאר זה להרכיב ולחבר לחשמל,
    השאלה אם הסטים האלה באמת מלאים? או שצריך להוסיף עוד דברים?

לגבי תאורה אחרת (HPS) עזבו לא רוצה להכנס לזה בכלל מבחינתי זאת לא אופציה מעדיף להישאר עם לד סיני...
    לגבי החלל, זה מה יש כרגע ועם זה נעבוד, אני אחרי 6 מחזורים ככה שיש ניסיון עם הציוד שיש לי כרגע,
    אני מתסתדר עם החלל ועם זמן צמיחה קצר יחסית וכמה קשירות, מצליח להשתלט על הגובה וגם יוצא אחלה חומר!

7. דוד גו

דוד גו קנאביסט על

לייקים:
    332
    כנס לסקייפ וחפש
    kingbrite יש מישהי בשם vivi בחורה נחמדה מאד והיא תעזור לך בכל מה שאתה צריך מ-א ועד-ת
    מחירים ומה אתה צריך בדיוק. רק תגיד לה לאיזה חלל אתה צריך..... הצלחה

8. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    אתה חייב להכניס לחישוב שאם תשפר את המנורה כלומר תכניס יותר אור תצטרף חלל יותר גדול.
    בנוסף אתה חייב גם להכניס לשיקלול כמה ג יוצא לך בסוף יום ולא רק אם החומר אחלה או בחלה

לא מזלזל בנסיון שלך, רק רוצה שתבין שאם אתה משנה דבר 1 יש לו השלכות על הכל -- ואם כולם אומרים לך שהחלל קטן מידי אולי באמת תנסה לפתוח תראש ולהקשיב. תחשוב על זה להשקיע היום 700שקל על אוהל שיחזיר את הששקעה וישאירו לך עוד רווח של עשרות אם לא מאות של גרמים לאחר מס חודשים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!