1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

Techno, Deep House, Indie Dance

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י LarryOG, ‏5/11/17.

1. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    אלה סגנונות מוסיקה שיכולים להשתלב טוב עם LSD-25 או שזה יכול להכניס לרעה מהר מאוד?

היה לי וויכוח עם חבר שלדעתי מי שרוצה להינות מLSD-25 כמו שצריך באמת, אז קודם כל הוא צריך לשמוע את המוסיקה שהוא הכי אוהב, מכיר, ומתחבר אליה אפילו אם זה טכנו קצת חופר. אבל הוא טען שטכנו בכלל לא מתאים לאסיד כי הוא אפל וחוזר על עצמו וכבר אחרי 5 דקות של שמיעה אפשר לחטוף סיבוב. לדעתו הסם המושלם עם המוסיקה הזאת זה רק שורות של קוק וקטמין.

אבל אני עצמי לא ממש מסכים איתו..

אזז סיקרן אותי לקבל חוות דעת מאנשים שמנוסים בדבר האמיתי ולשמוע מהם מה הם חושבים.. האם בכל זאת אפשר להסתדר עם המוסיקה הזאת במהלך טריפ?

Techno

#1 LarryOG, ‏5/11/17
    נערך לאחרונה ב: ‏5/11/17
  2. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עוד..

3. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    עוד קצת דיפ וטכנו..

4. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    יש את רד אקסס הענקיים שעושים טכנו אינדי כזה שנראה לי יכול להיות מגניב עם חומרים פסיכודלים

5. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
  6. LarryOG

LarryOG קנאביסט

לייקים:
    20
    הייתי כבר בפוסט הזה, ולא ראיתי שם טראק אחד של טכנו, או של כל סגנון אחר חוץ ממוסיקה פסיכודלית או רוק. היה שם ניצוצות של כמה סגנונות שאני לא יודע מה זה אבל טכנו זה לא.

לדעתי זה סתם סטיגמה שLSD מתאים רק למוזיקה פסיכודלית או רוק משנות ה60׳,80׳. אפשר לקחת את החומר הזה ולהיפתח איתו לעוד סגנונות.. לא חייב את הטראנס המהיר.

נראה לי טיול מדהים להידלק עם המוזיקה של Tale of us..

#6 LarryOG, ‏6/11/17
    נערך לאחרונה ב: ‏6/11/17
  7. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    עד שלא תנסה לא תדע. זאת לא סטיגמה, זה נסיון של שנים עם החומר הזה והשילוב הכי נכון של מוזיקה בזמן טריפ. אתה לא חייב לקבל את ההמלצה שלי, תנסה בעצמך :)

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!