1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עם מישהו מיקר את דשן של GHE FLORA SERIES

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י דין28, ‏17/12/16.

1. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    אוקיי שאלה יש להם חומר לשתיפה FLORA KLEEN חיב אותו ?

2. hydrotony

hydrotony אחד שיודע

לייקים:
    1,162
    בצורה שאתה עובד לדעתי אין צורך, שמור על משטר השקיה נכון של הרטבה וייבוש ותשקה עם איזה 10 אחוז נגר והכל יהיה טוב.

3. דין28

דין28 קנאביסט

לייקים:
    34
    אוקיי תודה ממש תודה עזרת לי מאוד

4. reuven ben

reuven ben חבר חדש

לייקים:
    0
    שלא תעיז לשים 5 מל ב 5 ליטר תשים 1.2מל ב5 ליטר או אפילו קצת פחות אם אתה בשלב הפריחה תשים אפילו פחות 1מל מה פלורה בלום כי מה שמענינן אותך כרגע זה הN וכצד P ומינימום שלK לאחר ורק לאחר ששממתה את הדשן תבדוק רמת PH במים לאחר שאיפסתה את המד PH שיש ברשותך לעולם על תשמור אוכל מוכן לצמח יותר מי 24 שעות פשוט תיזרוק את זה שטיפה את עושה לפי בדיקת PPM או EC כל מה שמעל 2100חייב לעבור שטיפה כל מה שמתיחת לא צריך על תעשה סתם שטיפות מקווה שעזרתי לכה כי זו האמת

5. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    @reuven ben
    על מה אתה מדבר?
    אני לא מצליח להבין מה אתה רוצה להגיד.
    המה הרכב הדשן ומה המינון שאתה מדבר עליו?

6. reuven ben

reuven ben חבר חדש

לייקים:
    0
    אני מדבר על דשן של GHE הסדרה המדוברת FLORA ועל השלב הראשון שלב הצמיחה

7. אגרונום

אגרונום אחד שיודע

לייקים:
    1,371
    בכיף. אני בטוח שמומחה גדול כמוך יוכל להציג לי מעט יותר מציור יפה שרשום על מדבקה.
    אני כמובן מתכוון להרכב ומינון. לא אכפת לי מי היצרן ולא אכפת לי איך הוא קורא לדשן שלו. מעניין אותי מה יש בתוך הבקבוק.

8. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    שמע כל הדשנים בשורה התחתונה אותה הדבר עם ערכי N-P-K שונים מחברה לחברה, אבל המינרל הוא אותו מינרל ולצמח שהוא מקבל אותו לא כזה מעניין איזה חברה יצרה אותו.
    תבין שהטבלה מדברת על קו כללי והמינונים מיוחסים לגידול ב600W, זאת אומרת שאם אתה משתמש ב250W מראש תוריד את המינונים בחצי, ובמידת הצורך תעלה עם הזמן (למרות שלדעתי לא אמור להיות צורך).
    תבין את העיקרון מזה בכלל NPK מה יש בכל בקבוק מבחינת מינרלים ויהיו לך חיים יותר קלים בתור מגדל.
    ועוד טיפ קטן אל תשקה כל X ימים, תשקה שצריך, כלומר שהאדמה מעט יבשה (וזה תלוי בחום, בגודל העציץ, ובגיל העציץ).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!