1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

וויד בגיל 14

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Stoner4201, ‏10/12/17.

1. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    אהלן חברים אני בן 14
    בזמן האחרון אני חושב על לנסות לעשן וויד עכשיו אני אוהב לחקור ולנסות דברים חדשים
    ואני יודע בערך איך להכין באנג מאולתר ואיך להשיג ירוק ופארש גם אין לי בעיה להשיג
    עכשיו יש לי שאלה איזה זן כדאי לי
    אני מתכנן לקנות גרם ולפורר עם פארש בבאנג
    אני גם יעשן לבד כי החברים שלי דיי נרתעים מזה

2. דוד הכיטוב

דוד הכיטוב חבר חדש

לייקים:
    7
    ההורים שלך צריכים לפקח על הגלישה שלך באניטרנט. לך תשתה מיץ פטל ותאכל קרמבו זה עדיף לך. תפסיק לחשוב על שטויות ולך שחק במחבואים/תופסת עם החברים. עוף מהאתר הזה עכשיו!

3. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    דבר יפה יטמבל מה אני שונה ממלא ילדים אפילו יותר קטנים ממני שמעשנים

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אל תיגע בזה, המוח שלך עדיין לא התפתח כמו אצל בוגרים והעישון עלול לגרום להתפתחות לא תקינה.
    תתרחק כמו מאש! תעשה דברים שילדים בגילך עושים (אם הם מעשנים סמים תמצא חברים אחרים)

5. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    תודה רבה אחי, כרגע אני שותה ולפעמים יושב על נרגילה אולי בגיל יותר מאוחר
    לדעתך מאיזה גיל להתחיל לצרוך?

6. בולבול

בולבול חבר חדש

לייקים:
    1
    תשמע אני חושב בגיל שלך יש לך עוד את האנרגיות הטיבעיות של הגיל, וויד יכול לפעמים להרוס את זה אחרי תקופה שאתה מעשן. לך תנגן תשמע מוזיקה תטייל. אם בסוף אתה מחליט שכן אז על תעשן בבאנג רק בג'וינט!! ואם אתה עדיין לא מעשן פארש אז על תתחיל תעשן קטן ונקי ועל תנסה לבד עדיף לך אם עוד חבר .... ועל תחשוב בכלל על לעשן באנג!!

7. גיא43

גיא43 חבר חדש

לייקים:
    0
    לא ממליץ לך לעשן לבד, עדיף לך לעשן עם מישהוא שכבר עישן כמה פעמים כי הפעם הראשונה יכולה ממש להפחיד אותך אם תיהיה לבד
    ואל תאלתר בערך באנג, תקנה מבחנה בפיצוציה ותחבר לבקבוק מים
    אני גם בגיל שלך ומעשן אז אני לא יכול להגיד לך לא לעשן
    ואגב אתה לא יכול לקרוא לעצמך stoner420 אם לא עישנת בחיים

8. דוד הכיטוב

דוד הכיטוב חבר חדש

לייקים:
    7
    אתה! ש לך עוד חלב על השפתיים ואתה רוצה לעשן אה? אל תתחצף!

9. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אל תקשיב לאף אחד פה, אל תעשן! אתה יכול לדפוק לך את החיים רק בגלל שרצית קצת סאטלה

10. דוד הכיטוב

דוד הכיטוב חבר חדש

לייקים:
    7
    זה בדיוק מה שאני אמרתי לו לפני שהוא התחיל להתחצף ילדים צריכים לאכול קרמבו ולשתות מיץ פטל וללכת לישון בתשע בערב גג אחרי שסידרו את התיק לבית הספר. לא לחשוב בכלל על עישונים!!!

למנהלי הפורום: למה אתם נותנים לילדים בני 14 להירשם לפורום הזה לאחר שהם מצהירים על עצמם כבני14? תעיפו אותם מהפורום הזה ויפה שעה אחת קודם!

cannabisnaut, Stoner4201 ו-MrT אוהבים את זה.
  11. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    זה אחד מהסיבות שצריך הגבלה על התוכן באתר, עם כמה שצריך לגליזציה זה רק הורס את הדרך אליה! צריך פשוט להעיף כל מי שמתחת ל-18 מהפורום

12. דוד הכיטוב

דוד הכיטוב חבר חדש

לייקים:
    7
    ילד שמתחיל לעשן (או לשתות!) בגיל הזה רק ידפוק לעצמו את החיים ב100%. יהיה עצלן שמן ולא יגיע לשום מקום. המוח בכלל לא יתפתח ולמעשה יתפתח באופן לקוי. הילד יהיה מגעיל וחסר מוטיבציה שואף לאפס. יגדל להיות ילד פשוט נורא מה שנקרא חרא ילד. אז אני מזהיר אתכם לא לגעת! אל תעשו טעויות שתצטערו עליהם בוודאות!!!

MrT אוהב/ת את זה.
  13. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    יש לי חבר שיעשן והפסיק מספיק טוב ?
    ואפשר לגלגל ג'וינט בלי פארש??
    ונגיד בגיל 16 או 15 זה סבבה יותר ?

14. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני שותה בגיל הזה ומתפקד סבבה בלימודים לפעמים זה כיף בחופשים או ימי שישי לשתות הכול כמובן לא בהגזמה אנחנו שותים בשביל להנות ולא מפרקים בקבוק או שותים בהגזמה לא יוצא לנו להקיא או דבר כזה לא מקצת וודקה צריך לעשות סיפור חיים שלם..

15. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    יכול ועוד איך כי סטלן לא מתבטא בוויד.

16. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    לא זכור לי שיש חוק שצריכת קנאביס היא אסורה מתחת לגיל 18, בכל מקרה אני נקי לזמן הקרוב לפחות לעוד חצי שנה שנה

17. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    אני לא שיקרתי לאף אחד ולא עשיתי כלום בהרשמה ציינתי את התאריך המלא והנכון שלי וההנהלה תראה לנכון אם להעיף אותי או לא.

18. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה כנראה חושב שיש לנו משהו נגדך - ההפך! אם לא היה אכפת לנו ממך או שהיה לנו משהו נגדך לא היינו מגיבים כך.
    בסופו של דבר אתה מחליט על עצמך אנחנו רק נותנים לך עצות לטובתך כדי שלא ידפקו לך החיים, זה שילדים אחרים עושים את זה זה לא אומר שזה לא מזיק בגיל כזה הם פשוט לא יודעים מה ההשלכות לזה.

RayDonovan ו-asaf1 אוהבים את זה.
  19. Stoner4201

Stoner4201 חבר חדש

לייקים:
    3
    תקרא את התגובות שלי אמרתי שלא רגע בזה בטווח הקרוב אולי בגיל 15-16

MrT אוהב/ת את זה.
  20. nimrodg

nimrodg קנאביסט

לייקים:
    107
    אני לא הבנאדם שישפוט אותך אם אתה רוצה לעשן כן או לא (יש מחקרים שמראים שוויד מזיק בגילאי עשרה).
    אך מה שכן לבוא לפורום\מגזין קנאביס עם אוכלוסיה שהיא נטו בעד עישון ולא נגד באופן כללי.. זה קצת מאבד מהפואנטה של השאלה (לא?)
    אני מזמין אותך להיכנס לסאב הזה https://www.reddit.com/r/leaves
    זה סאב בreddit של הפסקת עישון קנאביס. תקרא הודעות באנגלית אבל זה מה שיש, זה לא מחקרים, לא המצאות, זה לא חירטוט אחד גדול, זה בני ובנות אדם אמיתיים לחלוטין עם סיפורים הזויים אבל אמיתיים. מזמין אותך גם להכנס ללינק הבא https://www.globaldrugsurvey.com/gds2017-launch/results-released/
    סקר הסמים המלא של שנת 2017 מהסאב r/Drugs, תכיר קצת נתונים אמיתיים על המצב. יש שמה פרק שלם על קנאביס, זה מתחיל מנתונים יבשים ועובר לנתונים מעניינים על תופעות לוואי שחוו אנשים (לטוב ולרע).
    זה אמיתי, לא משו שחבר של חבר של חבר של חבר סיפר לך

דעתי האישית -

אתה טמבל אם אתה תעשן עכשיו בגיל 14, חכה אחרי הצבא. סביר להניח שכבר תהיה סוג של אי הפללה\ליגליזציה.
    גם אלכוהול הייתי מפחית עד כדי הימנעות מוחלטת.. מלהיב וכיפי אבל קצת טאקט, זה שיש לך וויב של סטלן, לא אומר שאתה צריך לעשן קנאביס. תעשה מדיטציה אתה תקבל אחלה של היי, אולי זה לא כמו ללכת לקנות מדילר בטלגראס ואחרי זה ללכת לעשן את זה במחבוא כלשהוא, לקבל את הריח של הוויד שנדבק לבגדים ואז צריך להתמודד ליד ההורים שלך ואתה אוכל כאפות וסרטים ובסוף אתה מגיע לגיל 30, עם עבודה מעפנה, מכור לעישונים, התחלת לגדל כבר כמה עציצים כי צריך להחזיק בכמות העישונים הגדולה הרי אפשר בקלות בשבוע לסיים 10 גרם ככה בכיף, לא?

עכשיו אתה יושב מול ההודעה שלי וצוחק עם המחשבה של "לי זה לא יקרה -אני יותר חכם מהצמח הזה" אז זהו שלא אחי לא כדאי לך להצטרף למעגל המעשנים, כי אני "סטלן" זה לא סיבה מוצדקת לעשן בגיל 14.

שטוף פנים, מחק ת'טלגראס ותוריד פרופיל של סטלן.

בהצלחה!

#20 nimrodg, ‏15/12/17
    נערך לאחרונה ב: ‏15/12/17
    amirze93, RayDonovan ו-asaf1 אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!