1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מחפשת שיטה טובה לגידול שייצאו זרעים

הנושא בפורום 'גידול למתקדמים' פורסם ע"י Anna, ‏16/11/17.

1. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    האמת שאחרי כמה מחזורים של גידול מוצלחים, די נמאס לי להזמין כל פעם זרעים.
    אני מחפשת דרך לגדל צמח אחד שייתן לי כמות יפה של זרעים שאפשר יהיה לשמור אותם לגידולים הבאים. יש רעיונות?
    תודה!!!

2. Adiv

Adiv מנהל
    מנהל

לייקים:
    235
    לא הבנתי מה הכוונה "יש רעיונות"?

אם את מכירה את הפרוצדורה ויכולה להקריב מחזור גידול בשביל התהליך - לכי על זה!

3. RayDonovan

RayDonovan קנאביסט

לייקים:
    12
    למה לקנות ולמה לצפות לקבל זרעים לא עדיף ללכת על יחורים???

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    זה או לגדל שתי פרטים באותו החלל (זכר ונקבה) ולתת לטבע לעשות את שלו .. אך כמו שנאמר תוצר עישון לא יהיה למחזור אחד .
    או בעצם לגדל בשתי חללים נפרדים, לזכר חלל ולנקבה חלל.. ולעשות את תהליך ההפרייה באופן מבוקר ובעדינות וכך יתקבלו זרעים וגם תוצר לעישון.
    אך אם יש כבר שתי חללים אז עדיף לדעתי פשוט לייצר ייחורים ואז להימנע מהנבטת זרעים כל פעם מחדש ואז אפילו לזרז את זמן המחזורים ולייצר חפיפה בין צימוח לפריחה..
    אם ברצונך לנסות לגדל כל פעם זן שונה אז אין דרך להימנע מהזמנת הזרעים... בעצם אפשר לטוס לאמסטרדם ;)

5. דוד 3

דוד 3 חבר חדש

לייקים:
    1

6. דוד 3

דוד 3 חבר חדש

לייקים:
    1
    אתן לך 100 זרעים ב200 ₪

7. Anna

Anna קנאביסט

לייקים:
    191
    תודה על התשובה.
    ייחורים זה אחלה אבל לשמור זרעים לטווח ארוך כל מה שאני צריכה זו קופסא קטנה בארון או במקרר. לשמור ייחורים או צמח אם זה כבר סיפור מורכב יותר...אז נראה לי שקיבלת תשובה למה עדיף לי זרעים:)
    בכל מקרה, כנראה שאלך על מחזור אחד ל"גידול זרעים" ואעשה הפריה עם מי כסף. מעבר לתוצאה מעניינת אותי הדרך:)

8. לנון

לנון חבר חדש

לייקים:
    1
    את לא חייבת לוותר על מחזור גידול .
    אפילו לא על אותה אחת שאת מפרה אם תעשי את זה בזהירות בזהירות בזהירות
    לענף אחד בלבד .
    רק צריך לזכור שלזרעים חדשים לוקח מספר חודשים ל"התבשל" כדי שיהיו ברי הנבטה.

9. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    נכון .. אין צורך לוותר על מחזור שלם..
    כל מה שנדרש זה אבקנים זכריים , מכחול ולכבות את האיוורור ... פשוט לקחת אבקנים ע"ג שיערות המכחול ופשוט להעביר על הפרחים הרצויים בעדינות ולאחר מכן להחזיר את האוורור שוב לעניינים .

10. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    תעשה קיטומים.

משתיל אחד תוכל לעשות 20

11. OneManArmy

OneManArmy חבר חדש

לייקים:
    21
    תראי זה קצת מצחיק שאת אומרת שלעשות ייחורים נשמע לך סיפור אבל להרים סט אף שלם + למצוא נקבה איכותית + למצוא זכר איכותי (שיכול "לעלות" בהנבטה של עשרות זרעים) + לבצע את כל תהליך ההפריה
    .. טוב הבנת להן אני הולך עם זה. בקיצור לעשות זרעים זה נחמד ויפה, לעשות זרעים איכותים זה כבר עולם אחר.
    בכל זאת בשביל לקבל קצת תמונה על איך זה עובד:

ובגדול מה שרוב האנשים שמגדלים לעצמם בבית עושים זה פשוט עובדים עם שתי חללים, אחד פריחה ואחד חצי מגודל הפריחה לצמיחה. בכל פעם שמעבירים לחלל של הפריחה מורידים ייחור - 2 בהתאם לצורך מכל אחד ובזמן שפריחה עושה את שלו (חודשים שלוש) השיכפולים גודלים ונכנסים לפריחה מיד אחרי - ושוב מורידים מהם שיכפול, וככה חוזר על עצמו. 0 זרעים, אין סוף ילדות, 0 אימהות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!