1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דה ראליזציה/דפרסונליזציה ועישון ירוק

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BlackGreyWhite, ‏27/1/18.

1. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חבר'ה, הסתובבתי כאן בפורומים לא מעט אבל רק היום עלתה לי שאלה והחלטתי לפתוח משתמש..
    אז ככה.. אני בן אדם דכאוני/חרדתי ופעם בכמה זמן אני סובל מהפרעת דה ראליזציה/דפרסונליזציה (ולא בגלל עישון, מעולם לא עישנתי).
    השאלה היא כזו.. האם עישון קנאביס יכול להשפיע עליי בצורה רעה? משום שכבר יש לי נטייה להפרעה שציינתי.. וגם יש לי נטייה ליפול לצד הדיכאוני, אז יש בי חששות שבמקרה ואתחיל לעשן זה יחמיר את המצב שלי.

יש למישהו ניסיון או מידע על זה? כי הדבר היחיד שאני יודע שחלק מהמשתמשים חווים את התחושת ניתוק הזו לאחר השימוש, אבל לא שמעתי על מישהו שכבר היה לו את ההפרעה והתחיל לעשן..

אשמח לעזרה. תודה.

2. Cannabush

Cannabush קנאביסט

לייקים:
    20
    תנסה לעשן סאטיבות

3. PureSativa

PureSativa חבר חדש

לייקים:
    13
    לא הייתי מציע לך לעשן עם Depersonalization ו Derealization זה ידוע ש WEED גורם לתופעות האלו ובמקרה שלך כנראה רק יחמיר אותם ברמה גבוהה.

4. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אל תקשיב לאף אחד פה, תבדוק הכל עם מומחה ולא עם אנשים זרים בפורומים.
    ממליץ לך לא לגעת עד שלא תבדוק הכל טוב טוב, אתה בטח לא רוצה לדפוק את עצמך בשביל קצת סאטלה.

nimrodg אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!