1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חייב עזרה

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Landy, ‏29/1/18.

1. Landy

Landy חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם. אתמול בערך באחת בלילה עישנתי בפעם הראשונה. לקחתי כמה שאכטות והרגשתי שאני מעשן סיגריה ולא וויד אז המשכתי לקחת עוד ועוד בערך עד לחצי הגוינט (גוינט של בערך גרם אני חושב אולי קצת פחות אבל בטוח לא עישנתי הכל). בכל מקרה אחרי בערך דקה התחלתי להרגיש כבד, ואיך שהלב הולך ומאיץ. ברגע מסויים התחלתי להיכנס ללחץ ולחשוב על זה שאני אמות. למרות זאת נרגעתי והצלחתי להגיע למצב נעים. למחורת הרגשתי טוב, למרות קצב הלב שעדיין לא ירד כל כך. במצב כלשהו הרגשתי כל כך לא טוב שהלכתי למיון, אבל לא אמרתי שעשנתי (למרות שאני די בטוח שראו לפי העיניים שכן) בגלל קצב הלב שלא ירד כל היום. אני מרגיש מצוין ובשליטה מלאה, ללא הקאות וכאבי ראש וכל מני כאלה. מה שמטריד אותי זה שבמיון אמרו שהכל מצוין עם הלב שלי (לקחו לי צילום חזה וא.ק.ג) והדופק עדיין לא יורד למצב הרגיל, ככה גם לחץ הדם. השאלה מה לעשות? לחזור למיון או לחכות עד מחר?

2. canbisman

canbisman חבר חדש

לייקים:
    7
    אתה סתם נכנסתה ללחץ הדופק זה כי אתה מלחיץ את עצמך ללא סיבה

3. Landy

Landy חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התגובה. בדיוק עכשיו מדדתי והדופק ירד.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!