1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שמן קנאביס (קפסולות ושמן) גורם לצרבת

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י יוספה, ‏3/2/18.

1. יוספה

יוספה חבר חדש

לייקים:
    1
    אני משתמשת חדשה. הומלץ לי לקחת שמן בטיפות וגם קפסולות. במאמר מוסגר אומר שסבלתי גם קודם מצרבות אבל עם דיאטה
    נכונה הצלחתי להתגבר. הבעיה התחילה עכשיו, כעבור כמה ימי שימוש בשמן קנאביס (20% CBD-80% THC). אמרו לי לאכול לפני הלקיחה וגם זה לא עוזר. יש כאן מישהו/הי שגם סובל/ת מצרבת בעקבות לקיחת השמן? יש בכלל פתרון? אני משערת לעצמי שעישון יגרום להחמרה במצב, לא בטוחה לגבי אידוי, ברשיון כתוב רק שמן ולא שום דבר אחר.

2. שלדון

שלדון חבר חדש

לייקים:
    0
    יוספה,

שלום,

איזה ספק יש לך? כדאי שתדברי איתם. יש חברות טובות ויש פחות טובות.

3. יוספה

יוספה חבר חדש

לייקים:
    1
    דברתי עם הספק. הם מנסים לשכנע אותי לעבור לשמן שמיועד לאידוי ואז כמובן צריך לרכוש מכשיר אידוי. הבעיה היא לא הם, אותם הייתי עוזבת אבל הרופא שלי צריך לאשר את המעבר ובעת הצורך אולי לעבור גם לקנאביס תפרחת ולא לשמן.החלטתי שאני עושה כמה ימים פסק זמן כדי להרגיע את הוושט שלי שנפגעה (לדעתי) מהשמן. יתכן והשמן חריף מדי. אני מודעת לזה שיש ספקים אחרים, רק אין כל אפשרות לקבל דוגמית מכל הספקים כדי להשוות ולהחליט איזה שמן מתאים לי. בארה"ב זה אפשרי לגמרי, בארץ לצערי זה לא אפשרי.

4. שלדון

שלדון חבר חדש

לייקים:
    0
    אז זאת אומרת שנתנו לך את הרשיון עם אפשרות לשמן בלבד. אני הייתי בהתחלה בחברה קנאבליס שיש להם רק שמן או בטיפות או כדור או באידוי. הם היו כל כך טובים בקשר לעזור לכל אחד ואחד. הם הסבירו את הכל ונתנו פתרונות להכל .אני עברתי לחברה אחרת לקבל פרחים (אני עדיין מקבל גם שמן). איזה שמן יש לך שהוא 80% CBD. לא ידעתי שיש כזה.

5. יוספה

יוספה חבר חדש

לייקים:
    1
    אכן אני באותה חברה והם מאוד מנסים לעזור אבל אם השמן לא טוב לי מה עושים? ואכן הרופא רשם רק שמן וזו גם בעיה, אני ממש לא יודעת איך לגרום לרופא לשנות את הספק, השמן וכל השאר. השמן שהם מספקים הוא תערובת של CBD 80% ו-20% THC. אגב לא כתבתי את זה בהודעה שלי :) למעשה, בניגוד לחברות האמריקאיות הם לא כותבים איזה חוזק של CBD הם נותנים שגם זה דבר חשוב אבל מסתבר שלא נהוג בארץ לספק מידע לצרכנים.

6. שלדון

שלדון חבר חדש

לייקים:
    0
    שאני הייתי אצלם לא היה להם CBD עם 80%. זה טוב מאוד. דרך אגב כן כתבת למעלה שזה 80% CBD. מתי קבלת את הרשיון? ואיזה קופה את? אם את רוצה לכתוב לי לא פה אז בבקשה תכתבי לי SWOLGEL@GMAIL.COM ונוכל להמשיך את השיחה

7. Marstar

Marstar חבר חדש

לייקים:
    5
    איך את לוקחת את השמן ?? צריך לטפטף אותו מתחת ללשון ! איך צרבות ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!