1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רעד ודפיקות לב מהירות בזמן עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Natalia@1234, ‏31/1/18.

1. Natalia@1234

Natalia@1234 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי
    אני מעשנת בערך כבר חמש שנים..
    לאחרונה כאשר הייתי מעשנת התחילו לי תופעות של דפיקות לב מהירות מאוד , אחכ רעד בלתי נשלט ברגליים חם בחזה וקשיי נשימה..
    בהתחלה חשבתי שמדובר אולי בהתקפי חרדה.. למרות שכשזה היה קורה מבחינת תודעה הייתי נשארת רגועה וחושבת שזה סתם סטלה רעה וזה תכף עובר..
    לאחר כחמש פעמים שזה קרה החלטתי לעשות הפסקה .. הפסקתי בערך לחודש וחצי ולאחרונה חזרתי במינונים קטנים .. ממש כמו סאחית.. שאכטה פה שאכטה שמה והכל היה סבבה..
    אתמול שוב זה קרה..
    דפיקות לב ממש מהירות , רעד ברגליים .. הרגשה שכל החזה שלי שורף..
    חייבת לציין שנשארתי רגוע כזה קרה.. שטפתי פנים פתחתי חלון ניסיתי לתרגל נשימות שכבתי על הספה קצת אך עדיין זה לא עזר.. וזה נמשך כשלוש שעות שבסוף פשוט הגוף שלי מרגיש מותש ואני מתחילה לצלול לשינה עמוקה ולהתעורר כמה וכמה פעמים עד שאני נרדמת לגמריי .

מישהו מכיר תופעה כזו .. קרה לו או שיש לו מוסג למה זה קורה ?

#1 Natalia@1234, ‏31/1/18
    נערך לאחרונה ב: ‏31/1/18
  2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הייתי מציע לך לנסות לעבור לאידוי קנאביס ולאו דווקא בעישון. נשמע שפעולת העישון עצמה לא עושה לך טוב.

3. MME

MME חבר חדש

לייקים:
    0
    גם אני מרגיש תחושה דומה בתקופה האחרונה, ולדעתי כן יש קשר לחרדה מסויימת.
    לפחות אצלי אני מרגיש שיש חרדה בגלל אובר לחץ, וממש לא בגלל העישון עצמו.
    זה כבר תקופה שאני חווה את זה ובשבועות בהם הלחץ גדול יותר והמחשבות מעמיסות עלי יותר
    אני מרגיש את אותן תחושות בצורה מוגברת יותר.

מעניין אותי לשמוע ממישהו שחווה את התחושה הכללית הזאת ולדעת מתי ואיך זה עבר לו.

4. wutTut

wutTut חבר חדש

לייקים:
    0
    במצבי לחץ סף החרדתיות רגיש מ-א-ד לחוסר בחמצן.
    לנסות לקחת באכילה ולראות אם זה גם קורה - אז זה בעיה שהייתי הולך לבדוק.
    חוץ מזה אם יש לך גישה לבלון חמצן, או מחולל חמצן, תנסי לעשן ולשאוף אויר מועשר בחמצן - שמעתי שזה פותר את הבעיה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!