1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ייעוץ/חוות דעת

הנושא בפורום 'עיצוב חדרי גידול ואביזרים' פורסם ע"י Consumer, ‏3/3/18.

1. Consumer

Consumer חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם חג שמח
    רציתי לדעת אם עבור חלל של 2.4×1.2×2 הסידור הבא יהיה הגיוני וטוב (רק מושתק)
    2 מפוחים כל אחד 1000 מקש שיתחברו עם פיצול T לשני רפלקטורים משולשים גדולים שמחוברים בטור שמהם יצא שרשורי לפילטר אחד גדול או גם עם פיצול T ל2 פילטרים שמתאימים לכל מפוח בנפרד
    מה אתם חושבים ? ואם יש לכם הצעה יותר מעניינת -דברו אליי

2. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    עבור מידות החלל שלך שתי מפוחים מוציאים של 1000 מק"ש כ"א זה קצת יותר מידי לטעמי ולפי חישוב תחלופת האויר בחלל ..
    החחל שלך מצריך החלפת אויר מינימלית של 1036.8 מק"ש ... כלומר אם תחבר לכל רפלקטור מפוח מוציא של כ 600 מק"ש וכ"א עם פילטר אויר משלו אתה דיי סגור ... לחלופין אתה יכול לבחור גם במפוח אחד ששואב אויר דרך שתי הרפלקטורים ובהספק מעל להספק שציינתי..
    בכל מקרה חיבור של שתי מערכות אויר לצנרת אחת מפחיתה את יעילות המערכת..

בהצלחה

3. Consumer

Consumer חבר חדש

לייקים:
    0
    כן ,אני מכיר את החישוב אבל אני לוקח בחשבון מצבים בקיץ שהחלל יקבל מזגן בהזרקה ישירה דרך שרשורי מה שיכול ליצור לי לחץ חיובי ודליפת ריחות ....
    למפוחים של ה1000 מקש יש ויסות לעבוד גם על 800 אם אני לא טועה ככה שזה סוג של בטיחות למקרה ש....

ובאמת נראה שעדיף 2 מערכות נפרדות כמו שאתה אומר כי מפוח שקט מעל 1000 עולה כבר כפול 3 במחיר משום מה
    תודה על העזרה

4. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    ברמת העקרון מזגן קטן יחסית (1 כ"ס) אינו פולט אויר בהספק יותר גבוה מההספק הנדרש לתחלופת האויר כך שלא הייתי ממהר לחשוש מלחץ חיובי... זה ניתן לבדיקה עם תכנון מקדים נכון .

בשמחה ..
    בהצלחה שיהיה

5. stardust

stardust חבר חדש

לייקים:
    14
    גם לי 1000 מק"ש נשמע הרבה יותר מדי
    לאוהל כזה אפשר להסתפק במפוח של 500-600 מק"ש

אתה יכול אולי לבדוק את המפוח s&p TD silent800
    יש להם גם דימרים של 10 מהירויות.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!