1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

בחילות אחרי עישון ירוק?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י BlackGreyWhite, ‏3/3/18.

1. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים.
    אז הרבה זמן רציתי לנסות לעשן קצת ולפני כמה ימים אזרתי אומץ ועישנתי לראשונה ירוק.. הזן היה AK47 (סאטיבה דומיננטית)

לקחתי איזה עשר שאכטות באותו ערב, אולי קצת יותר מידי לפעם הראשונה.. נכנסתי קצת לפאניקה כי לא ציפיתי להרגשה שהגיעה..
    האמת שזה הרגיש להיות כמו שיכור, אבל קצת אחרת.. פשוט כל הצלילים ניהיו חדים יותר והרגשתי דברים בצורה מוחשית יותר.. כאילו לכל דבר פתאום ניהיה עומק חח ..
    בהתחלה היה לי פשוט מצחיק וממש סבבה, אבל בהמשך כשההשפעה התחילה להתגבר תקפו אותי בחילות נוראיות ביותר ובסוף הקאתי את הנשמה.
    שזה די מוזר.. כי ירוק אמור לעזור למנוע את זה ולא לגרום לזה..

חשבתי שאולי זה קרה בגלל שהגזמתי עם החומר באותו הערב אז אתמול גם ניסיתי קצת, הייתה סטלה טובה, כבר לא נכנסתי לפאניקה כי כבר ידעתי למה לצפות, שמעתי קצת שירים, שקעתי במחשבות, היה ממש נחמד.
    אבל שוב היו בחילות, אמנם לא נוראיות כמו בפעם הקודמת..

מה אתם חושבים? למה זה קורה לי? אולי הזן הזה פשוט לא בשבילי, או שכנראה הצמח היה באיכות ירודה?
    או יכול להיות בגלל שזה היה מעורבב עם טבק? כי אני בן אדם שלא מעשן ואת האמת אני די שונא סיגריות..
    או שאולי הבעיה היא בי בכלל?

(ואם אתם תוהים למה זה מעורבב עם טבק זה כי חבר שמעשן כמה שנים ירוק גילגל לי כמה ג'וינטים ולא היו לו תחליפי טבק.. אז כמובן שאין לי עכשיו אפשרות לפתוח את הג'וינטים וללקט את הירוק חחח .. פעם הבאה פשוט אקנה איזה תחליף נחמד..)

מה שכן אחרי שאני אסיים את זה אני ממש מצפה לנסות קצת אינדיקה. אם יש המלצות לזנים מסוימים אשמח לשמוע:)

2. BlackGreyWhite

BlackGreyWhite חבר חדש

לייקים:
    0
    אין לאף אחד רעיון למה יש לי בחילות אחרי העישון? :( אני לא מצליח למצוא מידע על זה..

3. ניני הסטלן

ניני הסטלן חבר חדש

לייקים:
    0
    יש לך בחילות אחרי העישון כנראה בגלל הפארש, אמרת שאתה גם לא מעשן סיגריות בכללי אז הסיגריות בהחלט יכולות לעשות לאחד כמוך בחילות, כמו כן גם לי קרה לפעמים בחילות
    והקאות מעישון בפעמים הראשונות. בכל זאת.. פעם ראשונה שלך...

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!