1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

נהיה סיוט לקנות בטלגראס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י מואב122, ‏5/4/18.

1. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    חברים אני משתף פה כמה מהתחושות שלי ומסתבר שלא רק שלי אלא של עוד אנשים שמנסים לקנות לאחרונה דרך טלגראס.

אני הייתי מראשוני המשתמשים בטלגראס לפני שנה בדיוק בפסח שעבר, והייתי ממש מרוצה מהמערכת הזאת. מלבד דברים דיי שוליים כמו זמני תגובה איטיים של סוחרים או איחור, או אפילו חומר ברמה ירודה, לא היו ממש סיבות להתלונן.

לא עישנתי תקופה ועכשיו חזרתי והחלטתי שוב לקנות דרך טלגראס, וכמו חייל ממושמע פעלתי לפי ההנחיות הרגילות עם כל שלבי האימות. אממה אלא שמה שהיה בעבר קל נהיה פתאום נורא קשה. סוחרים נהיו סופר חשדניים. פתאום סוחרים מאשימים אותי שהת.ז מזוייפת, שאני סמוי, שוטר,מנייאק ומה לא. עכשיו שלא תבינו לא נכון, אני לגמרי מבין לליבם של הסוחרים, הם באמת עושים עבודת קודש ומסתכנים פי מיליון בערך ממה שאני מסתכן. אני לגמרי בצד שלהם ומבין לחלוטין מדוע נהיו חשדנים כל כך, במיוחד לאור הפרסומים שלא מפסיקים לצערנו לשמוע על תפיסות של סוחרים בטלגראס.

אבל מה שקורה היום בטלגראס הוא לא סתם חשדנות אלא נהיה סיוט של ממש.

אני שומע מעוד ועוד חברים שמי שקצת חורג מהחזות הרגילה של סטלן זוכה ליחס "מיוחד" אצל הסוחרים. ניחא זה היה נגמר באימות מעט יותר ארוך, לצערי זה הרבה יותר גרוע מזה. סוחרים מרשים לעצמך להשתלח בכל מי שלא נראה להם. אנשים מספרים על קללות והעלבות של ממש רק בגלל שמשהו בת.ז לא נראה להם.

כעת אחרי שנה של פעילות הטלגראס ההרגשה שלי היא שחזרנו אחורה.. ממצב שהטלגראס הפך את השימוש במריחואנה לדבר לגיטימי ונורמטיבי, עכשיו שוב מי שמעוניין לעשן צריך לעטות חזות של סטלן. המעצרים של המשטרה אם ככה הצליחו והחזירו את הפחד והחשדנות, והיום לצערי לקנות ויד חזר להיות משהו מבאס..

2. indie2002

indie2002 חבר חדש

לייקים:
    0
    אני משתמשת בטלגראס כבר בערך שנה, גם ממש מההתחלה וברצף עד היום, ואף פעם לא נתקלתי במה שאתה מתאר. בדיוק להפך, כל הסוחרים שפניתי אליהם תמיד היו נחמדים ומנומסים הרבה מעל הממוצע. ואני גם לא נראית סטלנית, וגם אין לי פייסבוק ואין לי אינסטגרם, אז יש לי אימותים יותר מורכבים, ולפעמים סוחרים מסרבים לאשר אותי, ועדיין זה אף פעם לא מגיע לשום דבר בסגנון של העלבות או קללות או אפילו קרוב לזה.

3. fibonacci

fibonacci חבר חדש

לייקים:
    0
    מזדהה. סך הכל רציתי לעשן פייסל בערב, אחרי יום של עבודה ולימודים; מצאתי את עצמי מחפש בחושך עם הפלאש של הטלפון את המקום ששלחו לי בהודעה. רגיל כשמגיעים לרכב ותיקתק נגמר הסיפור.
    בסופו של דבר, הסוחר האשים אותי בזה שאני שוטר, כי לא היה שום דבר מתחת לסלע, ולכן לא השארתי את הכסף.
    איים עליי שאף אחד לא ימכור לי יותר באפליקציה ובסוף מצאתי את עצמי מנסה להתארגן אצל 2 סוחרים אחרים ושניהם נעלמו לי גם באורח פלא.
    חשוב לציין שאני משתמש ותיק של האפליקציה, ובחיים לא נתקלתי בדבר כזה. אני מניח שתמיד יש פעם ראשונה

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!