1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

לא נראה כמו קנאביס Auto Duck

הנושא בפורום 'יומן גידול' פורסם ע"י גרייס, ‏13/4/18.

1. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    חזרתי לישראל אחרי יותר משנתיים באנגליה הקרה והחלטתי שהגיע הזמן לנסות להשתעשע גם עם גידולי חוץ.
    בכל זאת, חבל לא לנצל את השמש הישראלית.

כבר מספר שנים שאני עוקב אחרי ה Frisian Duck של Dutch Passion מהסיבה שעלי הצמח נראים כמו רגלי ברווז ולא כמו עלי קנאביס טיפוסיים.
    תודו שזה די נחמד לארח חברים על הגג ולספר להם שמדובר בזן נדיר של עגבניה או שקר כלשהו אחר :)
    החברה גם טוענים שהריח בפריחה חלש בהרבה מאחרים שזה בכלל נחמד.

הבעיה היתה שהפריזיאן הוא צמח גבוה ולא רציתי לקחת סיכון עם אוהל בגובה 1.8.
    לאחרונה הם הוציאו את הגרסה האוטומטית של הברווז משולב עם וויט ווידו וקראו לזן אוטו דאק.

זמן גידול - 8 שבועות

יום 2

סוטולבוטול, Admin ו-דביאן אוהבים את זה.
  2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אתה תופתע לגלות שרק אחד לכמה לא יראו כמו קנאביס...
    אגב, מבחינת סטלה הזן הזה הוא...עלוב :(

גרייס אוהב/ת את זה.
  3. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    אם הוא לא יראה כמו בתמונה, הוא יושמד:)

4. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    התנסתי עם 10 זרעים שלו ממש מחזור חורף שנגמר לא מזמן. גידול חוץ עם חיזוק של תאורה בלילה (בכל זאת אוטומטים)
    מתוך 10 זרעים, 2 היו נראים אחרי כ-30 יום שונה לחלוטין מקנאביס והיה להם ריח פרחוני מאוד ארומטי וטעים
    וגם בסוף הפריחה שתי הצמחים שנראו כאותו פנוטיפ, הביאו את אותו ייבול עם אותו ריח טעם וסטלה - ומהבחינה הזאת זה מאכזב. פרחים סגלגלים ארומטים ויפים אבל סטלה עדינה מדי. אולי הרבה CBD
    6 מהזרעים היו נראים כמו הכלאות שונות של קנאביס עם צמחים...הכוונה כל אחד מהם עם מוטציה משלו אבל לא משהו ביג דיל, אפשר היה לזהות שזה קנאביס. עלים קצת "מרוחים" לצד ככה שזה מתקרב למוטציה של ה-DUCK אבל עדיין לא שם. וריח חזק של קנאביס. לא מעבר. מבחינת סטלה היה כאן צמח או שניים שהביא ייבול לא רע בראש.
    2 הצמחים האחרונים היו נראים בדיוק כמו קנאביס, אפילו לא עם מוטציה כלשהי. הכי פשוט שיש. עם ריח וסטלה ממש לא מרהיבים או מיוחדים

אגב גם הייבול שלהם חרא. גם אם תתן להם כמה שיותר אור כמו שעשיתי (בלילה המון המון פלורוסנטים, מאמין שקרוב ל-1000W לכל הצמחים)
    עדיין תקבל מכל צמח גג...20-30 ג'
    אז כן, אם תיפול על הפנוטיפ הספציפי ההוא של ה-DUCK, לא ידעו שזה קנאביס עד אמצע פריחה (לקראת האמצע פריחה כל סטלן יזהה את הריח מתקתק)
    מציע לך תפתח בו זמנית כמה זרעים שפשוט יהיה סיכוי יותר גבוה להגיע לזה..זרע טוב כבר העלים הפסיגים שלו יראו כמו DUCK ושונים קצת. מה שצילמת פה זה לא המקרה אבל מאמין שזה עלול להשתנות (בשבילך;) )
    כי זה ממש מגניב לתת לאורחים לבוא ולעשות להם חליטה מצמח ה"מליסה" המרהיב שגדל לך בצורה "טבעית" בגינה ;)

#4 420STUDENT, ‏14/4/18
    נערך לאחרונה ב: ‏14/4/18
    גרייס אוהב/ת את זה.
  5. גרייס

גרייס קנאביסט על

לייקים:
    406
    חח גדול! חבל שלא צילמת היית חוסך לי.
    בוא נראה איך זה יתפתח. במידה והם לא יראו כמו רגלי ברווז לפחות עד הפריחה אז לא כ"כ שווה לי.
    מעדיף לחכות לחורף ולגדל לי קריטיקל קוש בארון:)

6. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מה חדש?

7. קנאביס וצדק

קנאביס וצדק קנאביסט

לייקים:
    52
    מעניין אותי איך יצא.

8. Adiv

Adiv מנהל