1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות על LSD

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י מורי, ‏15/4/18.

1. מורי

מורי חבר חדש

לייקים:
    7
    היי לכולם ^_^
    פעם ראשונה שכותבת בפורום אך מרגישה שכבר מכירה את כולם מרוב שיצא לי לקרוא פה די הרבה לאחרונה...

יש לי כמה שאלות על אסיד שאשמח לקבל עליהן תשובות.
    אציין שבפעם הראשונה שהתנסיתי באסיד היה לפניי 8 שנים בגיל 18 , היו כמה טריפים בודדים , כששניים מהם היו מדהימים ביותר ברמה שרק היום אני מסוגלת לנתח ולהבין (אשמח לכתוב טריפ ריפורט בהמשך)...והשאר פחות , בעיקר כי זה היה במסיבות ולא תמיד עם האנשים הכי יפים.

בקיצור..
    אז במשך 8 שנים לא נגעתי באסיד.. ולאחרונה איכשהו זה סוג של שוב חזר לחיי...
    אמנם היום אני נשואה ואמא לשני ילדים ^_^
    אבל דווקא היום אני מרגישה בשלה באמת ויותר מגובשת על עצמי ומוקפת באנשים הכי טובים בעולם בניהם בעלי וחברה שהיא אחות וילדים ואמונה בבורא... ובקיצור.. שלב די יציב וטוב להתנסות בו מחדש בפסיכדלים .

קראתי קצת על מייקרודוזינג וגם התארגנתי על כמה קרטונים ורציתי לשאול ..

1. קראתי פה שכבר אין אסיד אמיתי כבר יותר מעשור (אם כי חוויית הטריפ השניה שהייתה לי לפני 8 שנים... וואווו בהחלט הרגישה ונראתה כמו הדבר האמיתי) אז.. מה כל השאר? סתומרת זה גם נותן פחות או יותר את ההרגשה..

2. מזה דארקנט ? האם שם אפשר למצוא לסד אמיתי?

3.האם אפשר לעשות מייקרודוזינג עם טיפות? נגיד שרכשתי בקבוק ונגיד ואמן והוא הכי קרוב שיש לLSD האמיתי ^_^
    איך נוטלת את זה כמנות קטנות ?

4. בנוגע לפטריות... הרי אסיד זה חומר שבעצם מחקה את הפעולה של הפטריות לא?
    לפי מה שקראתי זה בעצם נשמע אותו דבר.
    אז למה בעצם לא לעשות מייקרו עם פטריות? ומישהו יודע כמה זמן אפשר לשמור פטריות?

מחילה על צרור השאלות ..תודה תודה תודה לכם מראש על התשובות ..
    שבוע מבורך

2. Umus

Umus קנאביסט

לייקים:
    48
    1. תרכובות כימיות שמביאות חוויות פסיכדליות כלשהן ומספקות את הצרכן שלא מכיר דבר אחר. אותו דבר? ממש לא, השפעה שונה כמעט לגמרי.

2. דארקנט - הרשת האפלה, חנות אינטרנטית שמאפשרת לרכוש סמים ועוד באופן אנונימי. לשאלתך, יש שם הרבה דברים שנמכרים כלסד, אבל אין שם לסד.

3. יכולה למוסס את הטיפה במים ובעזרת מזרק למדוד את הכמות שאת רוצה לקחת (במידה ואת יודעת את המינון שלך).
    בכל מקרה, לא הייתי ממליץ לך לצרוך את הטיפה שלך, אלא להשיג לסד שאת בטוחה שהוא אמיתי - רק הוא יתן לך את מלוא ההשפעות החיוביות שאת מנסה להפיק משימוש במייקרודוזינג.

4. ללסד ופטריות יש השפעות שונות לחלוטין, אם כי כן ניתן למצוא מכנים משותפים. בהחלט אפשר ורצוי לנסות מייקרודוזינג עם פטריות, במיוחד אם אין לך גישה ללסד.

3. מורי

מורי חבר חדש

לייקים:
    7
    יא נשמה !
    תודה רבה על התשובות המנומקות .
    עזרת לי..
    ובהחלט מתכננת על התנסות ראשונה של פטריות בקרוב :)
    שבוע טוב.

4. Jay

Jay חבר חדש

לייקים:
    0
    נדחף לשאלה :)
    איך ניתן להשיג זרעים של פטריות(פסליסיבון).

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!