1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תסכול בחידוש מרשם לקאנביס רפואי והוצאת ניידות

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י קארין חיה, ‏8/4/18.

1. קארין חיה

קארין חיה חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום ,

אני פונה מתוך תסכול בעקבות התנערות של הרופאים בעזרה למילוי השאלון לקבלת הקנאביס.
    עברתי תאונת דרכים קשה שבעקבותיה נפגעה לי מערכת העצבים ואני סובלת מכאבים נוריופתים כרוניים.
    לפני 7 שנים אישרו לי את קבלת הקנאביס לאחר תגובות לא טובות לכדורים שהייתי מקבלת.
    בטיפשותי, ביטלתי את הרישיון לאחר חודש מאחר והייתי ב PTSD והתגובה לא הייתה טובה.
    נכון לשנתיים האחרונות אני צורכת מידיי פעם קנאביס והיום ההשפעה טובה מאחר ויצאתי מהטראומה.
    חזרתי למרפאת כאב שהייתי מטופלת בה באיכילוב ורציתי להעביר בקשה לחידוש הרישיון אך הרופא אמר שההנהלה באיכילוב אינה מאפשרת להם יותר להעביר את הבקשות ושעליי לפנות לאורטופד שלי. האורטופד נתן לי רק המלצה. פניתי לרופא מומחה לכאב בקופת החולים וגם הוא התנער ואמר שהקופה אינה מאפשרת לו למלא את הבקשה.
    ממרפאת הכאב באיכילוב פניתי במלצתם לבלינסון כי שם כן ממלאים את הטופס לקבלת קנאביס ..... וגם שם .... התנערו ואמרו שהם ממש לא עוסקים בזה.
    לכל מקום שאני פונה - מתנערים . בתשובה "שהם לא יכולים להעביר לי את הבקשה" ולפי ההנחיות של משרד הבריאות מספיק רופא מומחה מטעם קופ"ח!!!! אני לא מבינה למה הקושי הזה????
    במקום הקנאביס המליצו לי על הזרקה ישירות למערכת העצבים - מה שאני ממש ממש מפחדת ממנו ושלא יקרה מצב שאני יוצאת במצב גרוע יותר, מדבקות נגד כאבים, המלצה לביצוע של השתלת אלקטרודות לעמוד השדרה ..... מוכנים לעשות הכל רק לא לעזור לי ולהעביר בקשה לחידוש של הקנאביס.
    אני כבר ממש מתוסכלת ולא יודעת מה לעשות. כל אחד מתנער וזורק אותי לאחר.
    אני חייבת עזרה.
    האם יש פה מישהו שיכול לעזור לי????????? אני כבר לא מסוגלת לחיות עם הכאבים האלה !!!!
    יש פה מישהו או עו"ד שיכול לעזור לי גם הוצאת ניידות ???? יש לי רכב עם דוושת גז בצד שמאל והפלא ופלא .......... מפחדת לגשת לקבלת ניידות לבד ..... כי למדינה המזורגגת שלנו קל לשלול דווקא לאנשים שכן צריכים את זה!!!

אודה לכל מי שיוכל לעזור לי.

2. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    איזה קופת חולים את?

3. Konjo2107

Konjo2107 חבר חדש

לייקים:
    1
    תבקשי כל פוסט טראומה. לא על כאב.
    יש לי המלצה לפסיכיאטר, אתן בפרטי, שלחי לי הודעה

4. קארין חיה

קארין חיה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בקופת חולים כללית. כל רופא שהלכתי טוען שהוא אינו ממלא את הטופס. שהוא לא יכול לעשות זאת.
    יש לך המלצה על רופא ?

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!