1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אסיד פעם ראשונה

הנושא בפורום 'LSD-25' פורסם ע"י Adirdoor, ‏17/4/18.

1. Adirdoor

Adirdoor חבר חדש

לייקים:
    0
    היי חברים, אחרי המון המון זמן של תיכנון וציפייה אני מתכוון לעשות את הטריפ הראשון שלי ב"מיגרנה".
    יש טריפ-סיטר יש חברים שיעשו איתי הכל מוכן לדרך :)
    בדקה ה90 התבטל לי הכיוון לאסיד שנחשב לבטוח ושאר הכיוונים המליצו לו לא לקחת מסיבות כאלה או אחרות.
    מה שמביא אותי למצב שאני הולך להתארגן במסיבה עצמה, אני רוצה לשמור כמה שיותר על זהירות כדי שלא ימכרו לי זבל.. יש למישהו רעיונות או טיפים איך אני בוחר את הקרטון הכי בטוח?
    תודה מראש לעוזרים 3>

2. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    תמיד תשאל כמה מיקרו , מעל 150 חומר בן זונה. (למקרה שאתה לוקח טיפות)
    ואם קרטונים תמיד תשאל אם זה קטרינה/נקטרינה או דלהי למה שזה הכי חזק.
    אם אומרים אלכס גריי/ הופמן תדע שזה זיוף חשבב. אישית שנים לא נדלקתי אבל סתם שופך מידע שאגרתי מקווה שעזר

3. kingstar

kingstar קנאביסט

לייקים:
    156
    כל מה שאמרת הם זיופים מוחלטים ואין להם שום קשר ל-LSD. אין LSD היום ספוג בקרטונים בארץ. וממליץ לך לחפש אינפיניטי או ליקוויד שזה מה שמסתובב עכשיו בארץ. אם זה יקר זה לא זה.

4. שולגין

שולגין אחד שיודע

לייקים:
    677
    מסיבה זה המקום האחרון שאתה רוצה להתארגן בו. תעשה שיעורי בית, תקרא את הפוסטים שלי לפני שאתה נוקט בפעולה כלשהיא.

5. שדות תותים לנצח

לייקים:
    0
    וכל אחד יכול לקנות את אחד מהחומרים האלה או שזה מצריך בחור נחמד?

6. אור סבן

אור סבן חבר חדש

לייקים:
    0
    אם אתה עדיין פה תן חוות דעת על החוויה והאם ממליץ, סליחה שלא הגבתי לא ידעתי על קיומו של הפורום עד החודש האחרון בערך

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!