1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

2 דברים בקשר לmd

הנושא בפורום 'פסיכדליה למתחילים' פורסם ע"י דוד דודו, ‏5/10/17.

1. דוד דודו

דוד דודו חבר חדש

לייקים:
    0
    1. לקחתי md לפני 3 חודשים.
    וואללה, זאת היה חוויה רעה מאוד, משהו שלא ציפיתי אליו בכלל, ו2 האנשים שעשו את זה איתי (אחד מהם מנוסה מאוד והשני לקח כמה פעמים בעבר) אף אחד מהם לא הרגיש כלום למרות שלקחו יחסית הרבה + חיזוקית.
    לאחר מכן, החבר שלי מספר לי שזה הסתבר כזיוף, בגלל שהוא מאוד חשד בזה ודיבר עם המוכר והוא הודה בזה שזה חיקוי (משהו די נפוץ אני לא זוכר איך קוראים לזה), ולטענתו הוא רצה למכור את זה למישהו אחר והתבלבל בין הmd שלנו (שהייתי בטוח שזה זה) לחיקוי (הזוי אני יודע, אבל מה שכן אפשר להסיק זה שלא היה אמיתי, כי לא הרגשתי שום דבר ולא החברים שלי).
    מה שכן, מאוד נלחצתי ונכנסתי לחרדות מאוד עמוקות והייתי בלופים הרבה מאוד זמן לאחר הטריפ, ותוך כדי החוויה תפסו אותנו שוטרים שזה עוד יותר הלחיץ אותי, ובגלל זה חשבתי שאולי זה כן אמיתי, פשוט הסרטים שהיו לי בראש וזה שכנראה לא נתתי לmd לעלות לא הרגשתי שום דבר טוב.
    אז השאלה שלי האם זה באמת יכול להיות md או שזה זיוף כמו שהוא אמר?
    2. בגלל שעברו 3 חודשים החלטתי לעשות חוויה מתקנת וקניתי חצי גרם מכיוון ששלח לי גם תצלום של הבדיקה (חיובית) אמרתי לו גם שיש לי ערכה ואני אבדוק את זה אז שלא יהיו פדיחות (למרות שאין לי, ואני מאוד רציתי אבל לא מצאתי בכל הזמן הזה).
    עכשיו, אין לי עם מי ואיפה לגמרי לעשות את זה, ואני מאוד רוצה לעשות את זה עכשיו כי ב22 אני מתחיל לימודים ומן הסתם אני לא רוצה לעשות את זה צמוד, אז מישהו היה פעם בסיטואציה דומה? ואיפה הייתם ממליצים לי לעשות את זה כי החברים האלה שעשיתי את זה איתם ירדו מהפרק, ואין לי עוד חברים קרובים שמעוניינים בזה או מישהו שאני סומך עליו וגם בראש לעשות את זה.
    תודה ומצטער על החפירה

2. מסתורית

מסתורית קנאביסט

לייקים:
    10
    יקירי אתה חופר...מאיפה יכולים לענות לך אם זה היה זיוף או לא אף אחד לא היה שם איתך לבדוק:confused:

3. ChaoExplo

ChaoExplo קנאביסט

לייקים:
    31
    מסתורית הדבר היחיד שמסתורי בך זה איך את נושמת בכוחות עצמך

מה בין התשובה שלך למה שהוא שאל

בכל מקרה,
    כמו ששמת לב האלמנט הפסיכולוגי חשוב פה מאד. שני אנשים יכולים לצרוך את אותו הדבר, במצבים מנטליים שונים, אחד יהנה ואחד יסבול.
    אל תקח בחברת אנשים שאתה לא מכיר
    אל תקח במקום שאתה לא מכיר
    אל תקח בסיטואציה שאתה לא מכיר
    תתחיל לאט ותחזק, לא יודע בכלל מה המינונים המומלצים אבל תתחיל בחצי או שלושתרבע ותחזק לאט לאט
    תשתה את הכל בשלוק אחד ברור שתקבל פצצה
    שב רגוע עם ידידה טובה ותלטף אותה, שב איתי נשמע גרייטפול דד ואני אחפור לך על ביטקוין, או שתמכור את זה ותחזור לזה בחופשת סמסטר כשאתה פחות לחוץ מאן... אתה לחוץ מאן... זה סך הכל אמדי אחת החוויות הנעימות והמלטפות אין מה להסתבך

beny אוהב/ת את זה.
  4. מסתורית

מסתורית קנאביסט

לייקים:
    10
    אתה אגרסיב קצת. קח ידידה טובה ולטף אותה- מה זה כלב או חתול...חחח המלצות יש לך

חוץ מזה מי רוצה שיחפרו לו בסאטלה על ביטקווינים?

5. What_ever

What_ever קנאביסט

לייקים:
    236
    רצוי לקחת בסביבה טובה, מסיבה עם נוף יפהפה
    עם אנשים שאתה מכיר וסומך עליהם. ושתהיה לך "זולה" להירגע בה.
    הכמות שלוקחים בדר"כ זה 0.1 מגרם.

6. דוד דודו

דוד דודו חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חייב רק להדגיש שחוויתי סוג של התפלפלות מהפעם הראשונה (כמה שאפשר להתפלפ מזה) כי לא הפסקתי לחזור על מילים ומשפטים כמו תוכי, אפילו ראיתי באנטרט אחד שדיבר על זה ואמר שזה כנראה התקף פסיכוטי או משהו כזה...

7. GreenUnicorn

GreenUnicorn חבר חדש

לייקים:
    0
    המלצה היא לא לעשות אמדי עם אנשים לא מוכרים.
    חווית אמדי טובה מגיעה משני גורמים (בתנאי שהחומר הוא אמדי), מיינד סט וסטינג שבעברית הם המצב הנפשי שלך והאווירה, סטרס ולחץ יעשו את החוויה ללא נעימה, אמדי הוא לא תרופת פלא לדיכאון או לזה שאתה אחרי ריב עם חברה.
    אם תוסיף גם אווירה של מקום לא מוכר, אתה תאכל סרטים ותדמיין שוטרים סמויים בכל אדם שני.
    כך שאם אתה רוצה חוויה מתקנת קח חבר או חברה שאתה מכיר וסומך, או שתעשו יחד או שהשני ישגיח עליך, מיקום זה עניין של טעם אישי, בין אם זה מסיבה או בבית או בגינה או על חוף הים.
    החוויה הראשונה שלי הייתה באיביזה לפני שנים וזה אחרי כמה ימים של נופש בברצלונה, אז ניקוי ראש של כמה ימים לפני עשה לי את החוויה הראשונה לבלתי נשכחת, ממליץ לא לחוות את הפעם הראשונה בסוף יום של עבודה וכל הסטרס של השבוע.

8. מסתורית.

מסתורית. חבר חדש

לייקים:
    3
    ניתן לסכם את כל חווית השימוש במ.ד במידה אחת: חרא. מאוד לא מומלץ. מיוצר בסין. ראו הוזהרתם!

9. לאונרדו

לאונרדו חבר חדש

לייקים:
    0
    מה שאת מתארת זה לאחד אחד מתילון זיוף של אמדי , להבא קחי את הכמות המומלצת תקני משקל של מיליגרם מאלי תשקלי 0.1 ותחכי להזדמנות טובה אם אנשים טובים ונראה לי שתקבלי אחלה של חוייה מתקנת.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!