1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

סקרוג - גידול ראשון

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י רייב, ‏23/5/18.

1. רייב

רייב חבר חדש

לייקים:
    1
    פעם ראשונה שלי, אחרי השקעה בנסיון הקודם שבסוף יצא זכר.
    זרע מפרחים ממש טובים שבשאיפה יביא תוצאה יפה....

עציץ 18 ליטר, 250W HPS עם עוד 2 לדים של 60W (מה שיש בחנויות לחומרי בניין ושיט כזה), לחות 50-60%, טמפרטורה של 28-30 מעלות כשהתאורה פועלת, רשת 85X90, משקה עם אקוגן פרפקט בלבד(2.5 מל/ל) פעם ב-3 ימים עם PH בטווח בין 6-6.4 ומפוח 240 מק"ש.

לוליפופ לפני החלפת שעון וכרגע מתחיל שבוע 3 לפריחה.
    חלק מהעלים התחתונים שעוד נשארו מתחת לרשת חיוורים (בגלל שזה אזור לא מואר?) ומראים סימנים של חוסר בפוספט אז אשמח אם מישהו יכול לייעץ:

1. האם כדאי להעלות את הריכוז של הדשן? אני לא מגיע למצב של השקייה בלי דשן כל X השקיות כי אני רואה שחסר לה...
    2. כדאי להוריד חלק מהעלים העליונים בשביל שיותר אור יגיע לפריחה שצמודה לרשת?
    3. ועוד משהו...הצמיחה בחלק התחתון ממשיכה. להוריד את כל הצמיחה המתחדשת או שזה עלול לגרום לסטרס?

קבצים מצורפים:

2. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    1. לא אתה מדשן יותר מידי מספיק בממוצע פעם בשבוע, אז אם כל 3 ימים אתה משקה תעשה השקייה עם השקייה בלי, אם אתה רואה חוסרים תעלה ל3 מ"ל
    2. ממש לא
    3. מהתמונה שהעלת הכל נראה פגז אז לא ממליץ על אימונים נוספים במיוחד לא בפריחה

רייב אוהב/ת את זה.
  3. רייב

רייב חבר חדש

לייקים:
    1
    אם אין סימנים של שריפת קצוות על העלים האם בהכרח אני מדשן יותר מידי? כי אם לא אז נראה שזה טוב לה ככה לא?

ומה הנזק בדישון יתר ?

4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    מה שבקצרה קורה זה שאתה מעלה לאט לאט את הריכוז של מוצקים ממוסים באדמה וזה פוגע בשורשים של הצמח והוא לא מקבל מים כמו שצריך, מה שפוגע בבריאות של הצמח ובתוצר הסופי.
    אם אתה מדשן כל 3 ימים עם כל השקייה כמו שאמרת זה המון, אפילו מה שאני המלצתי השקייה עם השקייה בלי בסדר השקייה שלך זה הרבה. הכי טוב זה שבוע לדשן שבוע לא לדשן.

#4 Micrograms, ‏27/5/18
    נערך לאחרונה ב: ‏27/5/18

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!