1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה של אבא מודאג

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י oded shoub, ‏8/5/18.

?

האם יש סכנות בצריכת קנאביס באופן יום יומי בגיל 18

1. כן

0 דירוגים
    0.0%
  2. לא

1 דירוגים
    100.0%
  1. oded shoub

oded shoub חבר חדש

לייקים:
    0
    הבן שלי בן 18 וחצי, מוסיקאי מחונן ואהוב על כולם, התוודע בפני ובפני אשתי שהוא משתמש בקנאביס כמעט כל יום. כהורים מודאגים התחלנו לקרא וללמוד מה משמעות העניין וככל שהעמקנו הבנו שדאגתנו מוצדקת מאוד אך הבן שלנו נמצא בדעה הפוכה, בהכחשה לסכנות, וכנער מתבגר הוא לא מקבל את דעתינו.
    ופה רציתי לשאול את הפורום, אם אכן אין סכנה בשימוש יום יומי בקנאביס בגיל 18, אם בכל זאת גם אתם רואים סכנה בשימוש אינטנסיבי אשמח מאוד לקבל עצות שיוכלו להשפיע על החלטת בני להוריד את המינון או להפסיק בכלל את השימוש בקנאביס.

מקווה מאוד להענותכם שהרי אשתי ואני מרגישים חסרי אונים ומלאי דאגה.

2. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    אין שום סכנה.
    גם אם הוא היה בן 14, אין בכך סכנה, באמת

מה שחשוב ללמד את הילד - זה שימוש נבון בקנאביס
    הכוונה היא, שלא יעשן כל היום ולא יעשה כלום - שכל היום יהיה פעיל ויעשה את שלו, ובסוף כל יום שיעשה תשאכטה שלו, בכיף. שישתמש בשאכטה כפרס שהוא נותן לעצמו כשהוא מסיים את המטלות. בדרך הזאת קנאביס רק ידחוף אותו למעלה ולא יפריע.

נ.ב גם אני מוזיקאי, ואם באלכם להכיר לי את הבן שלכם ונשתף פעולה ביחד (גם נעשן, אל תדאגו)
    שלחו לי פרטי

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    מסכנה ממשית אין ממה לחשוש.. אך כמו שנאמר חשוב מאוד לנסות ולחנך לצריכה אחראית .
    חשוב לציין כי הנער עדיין מתפתח ואופיו מתחיל להתעצב ... הדבר היחיד שהייתי ממליץ להשגיח עליו זה הביטחון העצמי .. צריכה ממושכת עלולה קצת לטשטש את הגבול ולגרום לירידה בביטחון העצמי .. לנסות ולוודא שאין השפעה של הצריכה על קבלת החלטות (ויתור עצמי וכו..) .. כל אלו מופיעים בדרך כלל שהצריכה נעשית לכל אורך שעות היום/לילה ... כל עוד הצריכה נעשית באופן אחראי (בסוף היום כאשר כל המחויובויות שלנו לעצמנו תמו וכאשר ניסינו להיות פרודוקטיבים) אין בזה כל רע להדליק בסוף היום סיגריה או שתיים .. לצורך העניין ההשלכות מזעריות באופן יחסי אם נשווה זאת לשתיית בירה או שתיים כל יום .
    אגב תחום האומנות נמשך מאוד לעישון קנאביס בשל היכולת להשתחרר מסטרס ולעסוק ביצירה בשלווה ועד לכדי נחיתות השראה שמאירות את היוצר מפעם לפעם .

זו אינה הסכנה שיש לעסוק בה אלא האחריות .

בן אדם אוהב/ת את זה.
  4. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    הסכנה היחידה היא הגזמה.
    כמו שכבר רשמו, הקנאביס אינו משפיע באופן פוגעני על הבריאות.
    אך כשמגזימים, כמו בכל דבר ותחום בחיים, יש לו יכולת להשפיע על ההתנהלות היום יומית.

אין שום בעיה שהוא מעשן בסוף יום, אחרי שהוא סיים את הדברים שלו.
    אבל עדיף שלא יהיה כל היום.

כמו כן כאבא, הייתי ממליץ לך לתת לו פינה בבית ושלא יסתובב ברחובות ויעשן בגינות ובקומות שיעצרו אותו.
    ככה גם תוכל קצת לעקוב, וגם לשמור שלא יסתבך.

וזה עדיף פי כמה מאלכוהול מבחינה בריאותית.

5. Achilles

Achilles חבר חדש

לייקים:
    5
    חבל שאתם סתם מטעים, לא מומלץ לעשן באופן יום יומי בטח בגיל הזה.
    מה גם שזה לא תחביב הכי זול וכמו כל סם גם לו יש חסרונות.
    עם זאת לא רואה מה אפשר לעשות כדי להוריד בנאדם מזה אם לא הוא עצמו יראה שזה מונע ממנו דברים בחיים.

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    בשימוש יום יומי שמתי לב על עצמי שהייתי מעורפל כזה רוב היום (לפני העישון של אותו יום)
    כרגע צורך כל כמה ימים בשל בעיה רפואית, ממליץ לך לדבר איתו שיוריד או לפחות פעם בשבוע לעשן בלבד כי הוא עדיין לא התפתח

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!