1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

רישיון שחודש ולא הגיע

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י Crohni, ‏6/6/18.

1. Crohni

Crohni חבר חדש

לייקים:
    0
    אני חולה קרוהן, בעל רישיון מספר שנים.
    לפני כארבעה חודשים שלחתי בקשה לחידוש הרישיון+ העלאת הכמות (מ30 ל40) הרישיון אושר/חודש לפני חודש לפי הטלפניות ביקר, למרות זאת עדיין לא הגיע לספק (imc). אני בלי תרופה כבר כמה שבועות, הטלפניות ביקר אומרות שאין להן אפשרות לברר ומפנות אותי לספק שמסנן אותי ולא חוזר אלי למרות שהשארתי מספר הודעות, פניתי גם מספר פעמים במייל
    לכתובת imca@moh.gov.il וגם שם אין תגובה.
    אני מרגיש חסר אונים והמצב הרפואי שלי מתדרדר.
    למי עוד אפשר לפנות?

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    אם אני לא טועה הם בימי ראשון נמצאים במרכז החלוקה בבת ים, אז אם עד אז לא יצרו איתך קשר או שלא תוכל להשיג אותם (בפיסבוק שלהם הם חוזרים לפי מה שהבנתי) פשוט תילך לשם ותבקש תשובות.

3. Crohni

Crohni חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה בן אדם
    אני לא מהמרכז ולא פשוט לי להגיע לבת ים
    מה גם שאני לא יכול לדמיין סיבה שהם יחזיקו את הרישיון שלי אצלם...
    הכוונה שלי הייתה לכתובת או טלפון ביק"ר או במשרד הבריאות של מישהו שיכול לתת לי תשובות.
    את ההתעלמות מהפניות שלי ל imc אני מיחס לשרות גרוע ו/או חוסר אכפתיות, יכול להיות שאני טועה?

4. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    לא אתה לא טועה.. לחבר הם ענו רק בפיסבוק, וגם זה אחרי איומים. התקשרת לבזלת?

5. Crohni

Crohni חבר חדש

לייקים:
    0
    בזלת?? השארתי לפחות 10 הודעות בשבועיים האחרונים גם בהזמנות גם ברישיונות וגם בהדרכה ובנוסף פניתי גם בווצאפ התגובה היחידה הייתה בווצאפ "פנייתך הועברה למחלקת רישיונות" חוץ מזה קדחת.
    העניין עם imc שאחרי שהשארתי כמה בקשות שייצרו איתי קשר בשרות ההודעות שלהם ללא תגובה, השארתי הודעה בשם מישהו מפורסם והפלא וופלא חזרה אלי אחת המנהלות שם תוך שעה וחצי כולה חיוכים, כשהיא הבינה שאני לא הסלב שהזדהיתי בשמו שינתה את הטון ומאז אין תגובה...
    לצערי אין לי כלים (ואנרגיה) לאיים עליהם...
    אני מתחיל להשלים עם זה שאני לא יקבל את הרישיון ומחפש דרכים אחרות להסתדר .
    אני מקליט את כל השיחות וכשאני יבין איפה אני עומד אני אפרסם את כל ההתנהלות של הגופים המסריחים האלה

6. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    עצוב לשמוע.. בהצלחה.

7. Marstar

Marstar חבר חדש

לייקים:
    5
    אם ביק"ר מתנערים ממך ולא מספקים לך תשובה איפה רישיונך זה סימן לא טוב. נסה לדבר עם ריקי מהיק"ר שתיתן לך תשובות, הם איבדו כמות של רישיונות לפני כחודש ומושכים את הזמן.
    אין דבר כזה שהם לא יודעים איפה הרישיון.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!