1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס כבר בכלל לא עושה לי טוב, להפסיק ?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Fuzer, ‏8/6/18.

1. Fuzer

Fuzer קנאביסט

לייקים:
    2
    לקחתי היום 2 פאפים ולמרות שלא הגעתי לסטלה אני פתאום נהיה כזה משותק מוזר חרדתי כזה ואנשים מסתכלים עלי עקום בצדק אפילו אני מרגיש את זה ואני מתכנס לתוך עצמי ונשרף מנסה שזה לא יהיה החוסר ביטחון החרדה הזאת, לפני השתי שכטות הכל היה טוב הייתי פתוח סבבה כזה ברגיל אבל עכשיו הקנאביס עושה לי רע, עוד מעט בן 22, בגיל 17 וחצי ככה התחלתי ועישנתי איזה שנה ברצף וזה רק טוב עשה לי, היה לי סבילות, הסטלה הייתה באה בטוב, מרגיש רגיל אבל עם מצב רוח טוב,מתפקד עם אנשים, וחוש הומור..

מה שאני בא להגיד שכבר תקופה ארוכה שאני מדליק אני נהיה לא עצמי, פאניקה וחרדה ומשותק, מעורער כזה, קשה להתחבר לאנשים תחת השפעה, ואנשים קולטים ואני מרגיש שאני מרחיק אותם !! מה לא עשיתי ניסיתי להחליף זנים, לערבב נקי עם תחליף טבק והתאמצתי להביא זנים ממש טובים חשבתי שאולי עישנתי דברים מסריחים אבל לא פשוט לא זה עושה לי רע כבר תקופה, הצמח שכל כך אהבתי אני מרגיש לא מחובר אליו כבר
    ועוד כמה בניתי על אמסטרדם.. אני עכשיו מפחד מאמסטרדם תאמינו לי, כי כשכולם יהנו אני יאכל סרטים והכל ילך לחרא...
    ממש בא לי שזה יחזור לחוויות טובות של שלווה ואופוריה וצחקוקים והכל פנאן וזה רק דופק אותי

ועכשיו אני אומר, אם זה קטע של סבילות למה ניסיתי לקחת רק 2 (בכוונה) ולמרות שלא הייתי בסטלה לא הרגשתי אני והיה לי את התופעות האלו שהזכרתי למעלה ? האמת אני לא בתקופה הכי מאושרת ומספקת בחיים שלי, קצת דיכאוני, אבל מבאס אותי זה כבר ומאכזב כי אני מעריץ את הצמח :(

להפסיק ?

#1 Fuzer, ‏8/6/18
    נערך לאחרונה ב: ‏8/6/18
  2. Marstar

Marstar חבר חדש

לייקים:
    5
    נסה הפסקה של חודש ולאחר מכן קח זנים מרימים...סאטיבה או היברידיים

3. rpglolman

rpglolman חבר חדש

לייקים:
    2
    אני מנסה ככה לחקור את המצב שלך...
    כשאתה מעשן לבד בבית למשל עם עצמך איך חווית העישון? אתה חווה את אותן חרדות ופאניקה וחוסר הרגשה של עצמך? או שהסטלה רגילה מה שנקרא כמו שאתה רגיל ואוהב?

4. Sharonoc

Sharonoc חבר חדש

לייקים:
    5
    מנסיון רב שנים..תפסיק..ברגע שנפתחה הדלת ששם אתה מרגיש איך שאתה מרגיש כשאתה מעשן...היא לא נסגרת יותר..וככל שתילחם בזה ותמשיך לעשן התחושות יהיו יותר קשות..תחסוך לעצמך סבל רב...תהיה חכם ותקשיב לי.

MrT אוהב/ת את זה.
  5. שהם

שהם חבר חדש

לייקים:
    0
    לעולם אבל לעולם אתה לא יודע מה אתה מכניס לגוף שלך אם לא גידלת בעצמך. זה יכול להיות ריסוסים, חומרי הדברה, או כימיקלים אחרים שהספק החליט להוסיף..

6. MrT

MrT קנאביסט על

לייקים:
    114
    אתה כנראה סגור בפנים לאנשים שאתה איתם וזה יוצא יותר שאתה מעשן, גם לי זה היה קורה ופשוט עברתי לשבת עם אנשים שאני יותר פתוח אליהם והכל נהיה טוב

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!