1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

קנאביס רעד וחרדות

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י קוקלטה, ‏12/6/18.

1. קוקלטה

קוקלטה חבר חדש

לייקים:
    0
    אני בת 55, סובלת 30 שנה מרעד בידיים, ובשנים האחרונות הרעד החריף ועבר גם לראש ולדיבור. אני סובלת גם מחרדות. במצבי לחץ, מתח וחרדה, הרעד מחריף. קיבלתי אישור לקנאביס רפואי בחברת תיקון עולם. בהתחלה לשמן קנאביס. בחצי שנה הראשונה ניסיתי את כל סוגי השמנים, אך לא היה שיפור. לפני חודשיים קיבלתי אישור גם ל-10 מ"ג פרחים, ניסיתי גליליות של "דורית", שלא עזרו ורק גרמו להרגשה של עייפות וכבדות, וניסיתי גליליות של "רפאל", שגרמו להחמרה בחרדות וברעד.כל חודש אני יכולה להתנסות רק בסוג אחד של פרחי קנאביס.
    המליצו לי על "מידנייט" ולנסות לשלב שמן "מטטרון". אני פחות מאמינה בשמנים ויותר בתפרחות.
    האם מישהו התנסה ויכול להמליץ על זן של קנאביס שעזר לו לרעד או לחרדות?
    איכות החיים שלי מאוד ירודה, ובקרוב אני מחתנת בת. הרעד מערער אותי לגמרי והחרדות גוברות.
    אני מפרסמת כאן את המייל שלי abrorna@walla.com
    אפשר לענות לי כאן או במייל הפרטי
    זקוקה מאוד לעזרתכם!!!

2. בן אדם

בן אדם קנאביסט

לייקים:
    67
    בעיקרון את די צודקת לגבי השמנים שלהם. לא כל כך יעילים..
    לגבי חרדות, אם יש לך אפשרות להשתמש במכשיר אידוי בטמפרטורה נמוכה - 170-180 מעלות - מתקבל האפקט שאת מחפשת לגבי החרדות, וגם בטמפרטורה זאת ההשפעה יותר מעוררת מאשר כבדה והכמות תספיק לך להרבה יותר.

לגבי זנים, תנסי את מידנייט. בדרך כלל זנים עם CBD ו THC בכמות די שווה באמת מתפקדים כמו נוגד חרדה.

*וגם פעם הבאה שאת שם תנסי לדבר אתם תסבירי להם את המצב, אולי הם יסכימו לערבב לך זנים שונים.

3. מגדלת_בשמחה

מגדלת_בשמחה חבר חדש

לייקים:
    22
    מידנייט של תיקון עולם משפיע טוב על חרדה וסטרס, בעיקר בתפרחת (לטעמי), בגלל האיזון בין THC ל- CBD.
    גם לאלסקה אפקט טוב, אבל חייבים להתנסות.
    אפשר להתקשר למוקד של תיקון ולקבוע הדרכה מסודרת, ואולי גם יאפשרו התנסות בזנים שונים.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!