1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

למה מריחואנה וחשיש אף פעם לא משפיעים אלי?

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י GanjaPower, ‏8/3/14.

1. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    בפעם הראשונה שעישנתי מריחואנה לא השפיעה אלי, גם חשיש לא השפיעה אלי, אתמול השגתי גיבעול עם שתי פרחים ועוד פרח בניפרד עישנתי ב גוינט , ראיתי שלא עשה כלום אז עישנתי גם בבני הפלתי 2 ראשנים וחוץ מלישרוף תגרון זה לא עשה לי כלום! היתי מעשן ניסס גאיי תפוקפה אולי בגלל זה לא משפיעה אלי ירוק/חום? ולא משנה כמה ירוק/ חום אני מעשן זה פשות לא משפיעה?!?!
    מה זה הזין הזה!? :smiley:

(והמריחואנה שאני משיג תמיד מסוחרים שונים הסוחר של אתמול היה בן זונה הביא סקית מחובדת עם פרח ועוד גבעול ו2 פרחים אליו רק ב 100 יצא יותר ב 2 גרם ב 100 שקל..)

2. Canabis

Canabis קנאביסט

לייקים:
    1
    אחרי שעוברים מנייס גאי לחשיש זה כמו לרדת כמה דרגות סטלה טובות
    אל תעשן יותר נייס גאי ובסוף תתרגל

3. לא מכוון

לא מכוון קנאביסט

לייקים:
    0
    עכשיו הפחדת אותי אחי
    אני גם עישנתי פעמיים בג'וני - פעם חשיש ופעם ירוק ולא עשה לי כלום
    השבוע אני משיג כניראה ירוק ואני מיתכוון לעשות בבאנג , ופה בפורום אמרו לי שבטוח ישפיע בבאנג
    אבל אני שותה הרבה אלכוהול אז יכול להיות שייקרה לי מקרה דומה שאני לא ירגיש סטלה ??

4. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    אני גם היה לי תקופות של אלכוהול ניס גאי אתה מבין אחשב אולי זה בגלל זה אני לא יודע אלי גם בני וגם גוני לא משפיעה

5. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    איכס נייס גאי..

6. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    מה נייס גאי מהההההההההה מה אתה דוחף לגוף שלך רעל שאתה יודע שהוא רעל? ואני לא חושב שזה קשור אחד לשני, אני מכיר מישהו שהיה עוש נייס וברוך ה' הפסיק עם החרא הזה והירוק עושה לו טוב עכשיו :)
    יצא לי גם פעם אחת לעשן חשיש שלא השפיע עליי בכלל, אבל הבעיה לא הייתה בי אלא בחומר. אולי גם אתה מעשן רק בררה? אולי יש סיבה שיותר משתי גרם עלו 100 שקל?

7. microlab

microlab קנאביסט

לייקים:
    2
    כי אתה משיג חרא חומר

8. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    קודם כל אין קשר בין קנאביס לנייס גאי, החומרים שונים, ופועלים על רצפטורים שונים ככה שסבילות מהג'יפה בנייס גאי לא תהיה קשורה לסבילות שלך מthc.
    או שהחומר שלך ממש ירוד או שאתה פשוט לא מחזיק את העשן מספיק בריאות.
    קסס את הפרח כמו שצריך, שלב עם טבק חצי חצי ותחזיק בריאות כמה שניות ושחרר, אחרי דקה כבר תתחיל להרגיש.
    אגב את הנייס גאי אתה מרגיש מייד, לקנאביס לוקח טיפה יותר זמן.

9. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    בונה מה ניראלך אני מפגר, אני לא קונה בררה ואני מחזיק ברעות כמו שצריך אני לא מעשן מאתמול אני מעשן כבר כמה שנים אני עושה פאף פאף פאף ערורות וחזקות ומחזיק בריאות איזה דקה עד שלא יוצא עשן בגלל שאני מוצי שהכול נספג בריאות

10. greenmind

greenmind קנאביסט

לייקים:
    35
    תגיד תודה שבכלל מבינים מה רושם דבר ראשון..... דבר שני דבר פה יפה לאנשים, בסך הכל מנסים לעזור לך, אתה הראשון שראיתי בפורום מדבר ככה, דבר שלישי אתה בעצמך רשמת: "בפעם הראשונה שעישנתי מריחואנה לא השפיעה אלי, גם חשיש לא השפיעה אלי, אתמול השגתי גיבעול עם שתי פרחים ועוד פרח בניפרד עישנתי ב גוינט...." אז זה כן נשמע כאילו אתה מעשן מאתמול.

קח הפסקה מכל העסק לכמה זמן, תנקה את הריאות, ואחרי כמה שבועות תיקח כמה שאכטות מחבר שהחומר שלו בדוק לא בררה :)

ומאיפה אתה יודע שאתה לא קונה בררה? איך אתה בודק לפני שאתה קונה? למה אתה לא טועם לפני שאתה קונה? אם היית טועם לא היית קונה חומר שלא משפיע עליך.

#10 greenmind, ‏8/3/14
    נערך לאחרונה ב: ‏8/3/14
  11. dwarfskiller

dwarfskiller חבר חדש

לייקים:
    0
    1. אם הייתי במצב רוח דומה לשלך אז כנראה שהייתי עונה על שאלתך האחרונה בטעם שמשאיר הרבה חומר למחשבה.
    2. אמרת שבפעם הראשונה לא השפיע עליך וגם לא עכשיו, סביר היה ויהיה להניח שאתה לא יודע לעשן, כמו הרבה מאוד אנשים שאמרו שהתנסו ולא השפיע עליהם.
    3. אם קיבלת 3 פרחים ב100 שקל פה במדינתו הנחמדת אז או שזו צמחייה על הפרצוף, או שאתה פשוט לא מתנהל נכון עם הירקות.
    שבוע וחודש טוב.

12. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    טוב טוב חבר'ס!
    כולנו פה חברים ואל תהרסו את האווירה, הבחור שאל משהו.. לא צריך לריב איתו.

לפני שפגשתי לראשונה את המריחואנה התנסתי בנייס גאי כמה פעמים (שאני מתחרט על כל שאכטה). בפעם הראשונה שעישנתי מריחואנה שזה קרה כמה ימים אחרי שהפסקתי עם הזבל הזה, החומר לא השפיעה עלי (החומר היה מעולה אגב).
    אחרי כמה פעמים הסטלה התחילה "לעבוד". אני לא מדען אז אני לא יכול להגיד לך אם מה שאני אומר זה נכון, אבל כן.. אני מאמין שהנייס גאי משפיע איכשהו.

הצעה שלי גבר אל תיגע בזבל הסינטטי הזה כי הוא לא תחליף לשום דבר.. אני סאחי למעלה משלושה שבועות עקב היובש "וההצלחה הגדולה" של משטרת ישראל באכיפת החוק, ולא אני לא מחפש שום תחליף למרות זאת שיש לי חברים שכל יום מפילים ראשים של הזבל הזה.
    אל תחזור על אותם טעיות ;)

13. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    למה אני מדבר לא יפה? כולה מה אמרתי "בונה מה ניראלך אני מפגר" מה תעשה סיפור אחי תעשה ואל תנסה לצאת איזה גיבור, ומה לעשות יש לי שגיעות חתיב אחושרמוטה...
    תודה בכול מקרה.

14. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה באמת שאתם מוצאים אותי טיפש שלא יודע לעשן...

15. Tom

Tom קנאביסט

לייקים:
    1
    אם בנאדם היה מוגדר טיפש בגלל שלא יודע לעשן אז המצב של כולנו פה על הפנים..
    אתה מסיק מסקנות משלך.. מה זה משנה מה אומרים עליך אגב? שים פס על העולם..

16. alechko

alechko קנאביסט

לייקים:
    4
    :( דיי ganjaPower , אני אוהב אותך , בא לי לתת לך חיבוק בחיי.
    יהיה בסדר ,
    תעשה הפסקה קטנה , תנקה הכל מבטיח לך שעוד שבוע תרגיש אחרת שתעשן . זה הכל השפעה של החרא הזה נייס גאי.

אנחנו לא שופטים פה אנשים שרושמים עם שגיאות כתיב או בלי...פשוט המינימום זה לדבר יפה אחד אל השני ולכבד ...
    תהיו בני אדם קודם כל , אחרי זה מעשנים סטלנים :)

שבוע טוב .

17. GanjaPower

GanjaPower חבר חדש

לייקים:
    0
    חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה כלי! נשבע אוהב אותך alechko נקווה הצמח שאני מגדל יעשה לי משו

18. שימי

שימי חבר חדש

לייקים:
    0
    גנג'ה אח שלי יש בבאר שבע חרא של חשיש והפרח שהעלית גם לא נראה משהו זה למה אתה לא מתמסטל..

19. דודי

דודי חבר חדש

לייקים:
    0
    חברה זה אמור להיות הפורום הכי נעים בארץ אז נא לקחת הכל בפורפורציות הנכונות
    בכל אופן לפותח האשכול זה ידוע שנייס הורס המון בלשון המעטה בהרגשה ובהיי לעומת ירוק או חום גם לי קרה אותו הדבר אבל לא ניכנעתי עד שחזרתי למצבי הקודם לפני הנייס כבר שנה לא עשיתי אפילו פאף אחד אז חברה לא להיכנע האור בקצה המנהרה

20. danielcrow

danielcrow חבר חדש

לייקים:
    0
    ג'ויינטים שניסתי קרעו לי את הגרון משיעולים. והשפעה מעטה מאוד.
    באנג לא העזתי לנסות.
    ניסתי לראשונה בוויפורייזר לפני כמה ימים כמות קטנה והביא לי את הסטלה של הלייף!!

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!