1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

אחרי טיול בפורום כמה שאלות פתוחות

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י איציק מיוזיק, ‏12/7/18.

1. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום לכולם גידול ראשון במרפסת צמח בן בערך חודשיים עדין בצמיחה
    1. המרפסת שלי בבוקר יש שמש בישירה בצד אחד ובערב בצד השני. אני משחק עם הצמח ומזיז אותו כל יום למקום שהשמש תהיה עליו ישירות אני עושה בסדר?
    2. גבי השקיה התחלתי לפני שבוע לתת אקוגן פרפקט (קצת מאוחר נראה לי הוא בן חודשיים כבר) השאלה שלי היא אם אני אמור רק למלא מים באדמה או להשקות מים על הצמח עצמו?
    3. נקודות כתומות על הצמח מתחיל להיות דלמטי מה זה אומר?

2. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    עוד שאלה בהתחלה הוא היה באדנית קטנה עד שלפני שבועיים העברתי אותו ל"אדנית" 15 ליטר. העניין שזה לא בדיוק אדנית זה מין "פח" שהיה בחדר שינה, לבן, וכולו מחורר (הבנתי שאוויר זה טוב), השאלה היא גבי ניקוז למטה האם יש טעם כי כל כולו מחורר ולמטה לא.
    האדמה נקנתה מחנות של צמחים כנראה מדושנת יש בעיה עם זה?

3. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    ועוד שאלה מתי הזמן הכי נכון להשקות?

4. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    מישו פליז..?

5. greenknight

greenknight חבר חדש

לייקים:
    5
    היי אדנית מפח לא נראה לי טוב עלול ליצור חלודה וקורוזיה יתכן שזה הגורם לנקודות על הצמח יש להעביר לאדנית פלסטיק.
    לגבי המעבר בעקבות האור אתה משאיר את הצמח במצב גדילה על מנת להעביר אותו למצב צמיחה יש לתת לו 12 שעות של חושך מוחלט ! ביממה שלא יחשף גם לתאורה של מנורות תארגן לו מקום חשוך .
    לגבי השקייה לא על הצמח רק על האדמה ורק כאשר היא יבשה לחלוטין ניתן להרגיש לפי משקל העציץ מתי צריך להשקות (לא צריך לשקול רק להרים ולהרגיש).

6. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    האדנית פלסטיק - מחוררת.
    זה גידול חוץ אז אני רוצה צמיחה עד שיתקצרו הימים לא...?
    באיזה זמן ביום הכי בריא להשקות ?

7. איציק מיוזיק

איציק מיוזיק חבר חדש

לייקים:
    0
    הולה חברים
    התחילה פריחה ב"ה.
    העברתי ל18ל' (חבית של צבע שחוררתי אותהמלמטה)
    ממשיך עם אקוגן וקל מג נותן 6 ליטר מים ו12מל אקוגן ו12מל קל מג.
    להמשיך כך? ומה עושים עם קצוות שרופים וכל מיני מזיקים לבנים קטנים כאלה שמתלבשים לי על הצמח?

8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    קח טבק לגילגול, תשרה במים עשר דקות, ערבב או שקשק ותתיז כל שבוע מעל ומתחת לעלים, הקצוות השרופים זה יותר מדי דשן, תבדוק במיליליטרים כמה צריך לליטר מים ותעשה מדוייק ואפילו גם קצת פחות בעזרת מזרק, לא שמים דשן כל השקייה כי השורשים לא מצליחים להשתמש בהכל ואז מצטבר לך באדמה יותר מדי, פעם בשבוע זה מצויין

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!