1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

עזרה עם ניהול ענייני המרשם

הנושא בפורום 'עזרה בקבלת אישור' פורסם ע"י יהושע מלכמן, ‏29/3/18.

1. יהושע מלכמן

יהושע מלכמן חבר חדש

לייקים:
    2
    היי כולם!

אני חייל בודד לשעבר שעכשיו באמצע התהליך לקבל מרשם על מנת לא מעט סיבות מוצדקות לפי חוקי הארץ על מי יכול לקבל מרשם רפואי. לעומת זאת, אני לא כ"כ יודע איך זה עובד פה בארץ, לגבי איסוף החומר.

אז השאלה רשאונה שלי זה האם יש חברות שעושים דברים כמו קרם CBD לכאב, וספריי של CBD עם מלטונין לעזור בשינה? ממה שאני ראיתי יש רק פרחים, שמן, וכדורים, והרבה מהחברות יש להם רק פרח. אני לא רוצה לעשן אם אני יכול לקבל את התרופה בדרכים שונות.

השאלה השנייה שלי זה האם יש נקודות איסוף באזור הרצליה ורעננה, או שכל פעם אני אצטרך להגיע לבית חולים בבת-ים, או לת"א?

שאלה האחרונה שלי, זה אם יש מישהו שיש להם PTSD שגורם ללחץ ודיכאון כרונית, בנוסף לנדודי שינה ובעיות בגב כמו פריצת דיסק ומחלת דיסק ניוונית, שיכול להמליץ על חברה שהזנים שלהם מתאימים לבעיות האלו? וחלק השני של השאלה זה האם אפשר לאסוף כמה זנים, כאלו אחד מתאים ליום, אחד ללפני שינה, וכו', או שזה רק אחד אחד?

תודה רבה רבה וחג שמח!

2. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    בוקר טוב שבת שלום.
    לשאלתך הראשונה.
    אין לי תשובה מדוייקת, אבל רוב החברות עושות גם שמנים... אני לא יודע להגיד לך את כמות הTHC והCBD שהן שמות בשמן.
    אבל אתה יכול להיכנס לאתר של כל חברה, ולבדוק את המוצרים שלהם. יש בדף הזה את כל החברות עם האתר שלהם. תיכנס למוצרים ותוכל לקרוא מה יש לכל חברה ולהחליט.
    https://www.קנאביס.com/medical-cannabis/רשימת-טלפונים-ואנשי-קשר-של-ספקי-הקנביס/

לשאלת השנייה.
    נקודת האיסוף בתל אביב היא של חברת תיקון עולם בלבד.
    כל שאר החברות נמצאות בבית חולים אברבנל בבת-ים.
    כמובן שאתה תמיד יכול לבקש משלוח שיגיע עד אליך בתוספת של 100 שקלים.

לשאלת השלישית.
    אין לי הרבה ידע לגבי פוטס טראומה, אבל אני חיי עם פריצות דיסק ושחיקת סחוס בברכיים.
    ואני נמצא בחברת IMC כי הזנים שלהם הכי חזקים.

אבל תיכנס לאתרים ותבדוק... ותקרא בגוגל תגובות של אנשים שחווים זאת. איזה זנים הם ממליצים לפוסט טראומה.

אם תרצה עוד משהו תפנה אלי בשמחה... פרטי או כאן.

יהושע מלכמן אוהב/ת את זה.
  3. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
  4. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    מסתדר עם הביורוקרטיה?

5. יהושע מלכמן

יהושע מלכמן חבר חדש

לייקים:
    2
    כן! קיבלתי המלצה מהפסיכיאטר וכבר הגשתי הטפסים למשרד הבריאות לפני שבוע, גם לפקס גם לאיימל. מישהו יודע מה הסיכוי שיגידו לא אם יש לי המלצה מפסיכיאטר על PTSD? גם מפסיכולוגית ניסיון בתרופות מעבר למה שרוצים לראות לפני שמסכימים לאישור.

6. asaf1

asaf1 קנאביסט

לייקים:
    50
    לגבי הנושא הרפואי שלך, וסיכויי הבקשה, אין לי הרבה מושג ולכן אני לא רוצה להטעות אותך.
    אני יכול לעזור בביורוקרטיה מול יק"ר.
    ובעזרה לקבל רישיון של קנאביס עקב כאב אורתופדי או עצבי

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!