1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

איסור עישון וקניה בפריז

הנושא בפורום 'קנאביס בחו"ל' פורסם ע"י nonsense, ‏20/7/18.

1. nonsense

nonsense חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רציתי לדעת מה מעמדו החוקתי של קנאביס בפריז ומה רמת האכיפה. נניח לעשן בפרקים או בחדר זה סכנה גדולה או שתכלס לאף אחד לא אכפת שם? ואם אני סוחב על עצמי זה סיכון או שאין סיכוי לכלבים וכאלה?
    תודה.

2. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    לא יודע אם הגבתי מאוחר מידי אבל למקרה שזה עוד רלוונטי : אחי עשיתי בשבילך כמה קליקים על העכבר ומצאתי תשובות תוך דקה.
    מעמד חוקי בצרפת:
    המערכת המשפטית אינה מבחינה בין סוגי הסמים, אולם הסמים מחולקים לארבע רשימות.

רשימה 1: הרואין, קוקאין, קנביס, אופיום ועוד.

רשימה 2: חומרים כמו קודאין.

רשימה 3: חומרים פסיכוטרופיים כמו אמפטמינים, אקסטזי ו-LSD.

רשימה 4: סמים סינטתיים כמו קטמין ו-MBDB.

א. צריכה של סמים שלא למטרה רפואית:

מי שצורך סמים שלא למטרה רפואית

דינו עד שנת מאסר ו/או קנס כספי (25,000 פרנק).

H תיתכן אלטרנטיבה של טיפול רפואי וסוציאלי למכורים, ובהם מכורים כבדים לקנביס.

ב. החזקה לא חוקית של סמים בלא כוונת סחר (החוק אינו מבחין בין החזקה לשימוש עצמי או לצורך סחר בסמים):

מי שמחזיק סמים שלא כחוק ללא כוונת סחר

דינו חודשיים עד שנתיים מאסר וקנס כספי.

H תיתכן אלטרנטיבה של טיפול למכורים.

**לפי דעתי הענישה לא משמעותית כי גם אם תיתפס סביר להניח שתצא מזה עם קנס גבוה, אולי לא.
    מה שבטוח בהשווה לחוק הישראלי (החזקת קנאביס 3 שנות מאסר) זה חוק מקל מאוד. אבל אני חושב(רק חושב) שגם אם תיתפס תצא מזה קל. למה אני חושב כככה? כי בישראל אפחד לא ישב 3 שנים על פרח. החוק נוקשה לעומת המציאות. תעשה חשבוןאם כדאי.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!