1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

יום 50 , האם אפשר להבין מהצילומים כבר מה מינם של 4 הצמחים?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י jah77, ‏29/7/18.

1. jah77

jah77 חבר חדש

לייקים:
    0
  2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    100 אחוז נקבה אחי שתיהיה בריאה, נראית מצויין, תמשיך ככה

jah77 אוהב/ת את זה.
  3. jah77

jah77 חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה , אלה ארבעה גידולים שונים. אשכרה כולן נקבות? :eek:

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כן אחי, אם מתוך כל שקיק כזה יוצאות 2 שערות צהובות לבנות אז נקבה אם יוצאים הרבה שקיקים ריקים שנראים כמו חבילת בננות, זכר, בדוק עם זכוכית מגדלת ותראה שערות, אני עשיתי זום על התמונות

jah77 אוהב/ת את זה.
  5. jah77

jah77 חבר חדש

לייקים:
    0
    אחלה אחי, אם אתה כבר בסביבה, מה נראה לך שהם: סטאיבה, אינדיקה? לכולם יש 5 אצבעות לכל עלה, מקווה שלא אכלתי אותה עם זן רודרליס חלש .תודה IMG_4809.jpeg IMG_4808.jpeg

#5 jah77, ‏29/7/18
    נערך לאחרונה ב: ‏30/7/18
  6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אחי, שמע מומחה שנקרא בימ"ר "מסוכן לציבור" ולשופטת אמרו שאני הקמתי עשרות מעבדות בצפון ומלמד ומדריך אנשים בחינם איך לפתוח מעבדות בבית בחינם, ורצו עליי שנה וחצי, אבל עו"ד טוב וכסף הביאו לי רק חצי שנה בית סוהר: אינדיקה בת זונה, אני כשרציתי לדבר על האינדיקה שלי עם חבר ולא רציתי שאחרים יבינו, הייתי אומר לו "השרמוטה" במצב מצויין. יש לך שרמוטה יפיפייה אחי, אל תעשה פדיחות, אל תגיד לאף אחד מהחברים, אין חברים, חבר טוב הלשין עליי, תגדל אותה לתפארת ותעדכן אותי בשלבים, אני יעזור לך עד שתשלח תמונה עם ג'ויינט ממנה ביד ותגיד לי איך היא. תבטיח לי שתשמור עליה אחי, על כל הארבעה, אני לא צריך לראות שערות, רק המבנה והצורה שלה אומר לי הכל, שלי גדלה בצורת הפירמידה של מצריים, רוחב מטר על מטר ובצורה מרובעת, ועולה בשפיץ למעלה לגובה מטר עשרים, גם אלו שלך יכולים, תיהיה סבלני ושקט עד הסוף, יצא לי ממנה אחרי ייבוש 450 גרם, מאחת.

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אבל אתה חייב להגדיל את הדלי, קח פיילה שחורה עגולה שמכינים בה מלט מחנות בניין, עולה 55 שקל, עשה בה חורים עם מקדחה לניקוז, כל המסביב החיצוני ועוד חורים במעגל פנימי יותר, תן כמה מכות מסביב לעציץ שלה, תחזיק את הגבעול עם היד מונחת על האדמה והגבעול בין האצבעות, והפוך אותה שתשתחרר עם האדמה כשהצמח הפוך ליד שלך, תהפוך עם שני ידיים ושים את הגוש עם האדמה והשתיל באמצע הפיילה בטון, ותוסיף אדמה מסביב עד גובה השתיל, כי הפיילה יותר גדולה אז תצטרך עוד אדמה, תהדק ותשקה, והנה עברה לגדול יותר, אני גם חיררתי את כל השפה העליונה של הפיילה כדי לקשור דרך החורים חוט ולענפים ואז נהייתה לי הדלייה, בלי אבנים בריצפה או חוטים שיוצאים החוצה ואפשר להתקל בהם, פשוט הדליתי אותה לחורים שבפיילה

jah77 אוהב/ת את זה.
  8. jah77

jah77 חבר חדש

לייקים:
    0

אין לי אפשרות להגדיל להם את מרחב הגדילה ולמעשה בקרוב אאלץ להנמיך אותם כדי שלא יבצבצו מהמרפסת. כרגע אני מנסה להתמודד עם ההיט סטרס של אחד מהם. ימים חמים מאוד ושמש ישירה של צהרים מצמקים ומעוותים את העלים הצעירים יותר בצמרת הצמח.
    האם מומלץ להכניס אותו הביתה ליומיים רחוק מהשמש כדי שיתאושש?

#8 jah77, ‏30/7/18
    נערך לאחרונה ב: ‏31/7/18
  9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לא, אל תכניס, ככה זה, בצהריים נסגרים, בלילה הם נפתחים ומתעוררים, פשוט תצמיד לקיר שיש לו הכי צל, ואז תהיה עליו שמש ישירה לפחות זמן, אם אתה רוצה שלא יבלוט מעל המרפסת, תעשה את ההדלייה עם החוטים כמו שהסברתי, בעדינות, לא לשבור ענפים, אבל חופשי תכופף אותם כמה שאפשר למטה, ככה הם פחות יבלטו, אל תפחד מהשמש ואל תתיז מים על העלים כי השמש תחורר את המקומות שהיו בהם מים, פשוט תדאג לו לקצת צל, אפילו מעליו, האור יום מספיק חזק לתת לו לומינים, אבל שלא ישרף מהחום

10. BigL

BigL קנאביסט

לייקים:
    29
    עוד אין סימני פריחה, הידרומאסטר תפסיק להטעות פה אנשים בכל תגובה שלך

מומין טרול אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!