1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תופעה לא נעימה שאני חווה בשבועיים האחרונים עקב עישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Spoti, ‏3/8/18.

1. Spoti

Spoti חבר חדש

לייקים:
    1
    שלום לכולם,
    קודם כל בתור הקדמה אני מעשן שנתיים וחצי קנאביס באופן קבוע יומיומי (לפחות הייתי ), באנגים, פייסלים הכל ובחיים לא נתקלתי בתופעה דומה בעבר.
    לפני שבועיים התארגנו על חומר כמו בדרך כלל, לפני שינה באתי לעשות ג'וינט ובאמת לקחתי אולי 4 או 5 שאכטת לפתע הגוף נכנס לסטרס מטורף, התחלתי לאכול סרטים ומחשבות רעות רצו לי בראש, הגוף עצמו היה בחרדה מטורפת.
    יום אחרי קמתי עם תחושה מוזרה והצלחתי לתפקד, ובערב כשלקחתי שאכטה אחת בלבד עוד פעם זה קרה, ישבתי במידה והלב דופק במהירות, בחילות וכל זה.
    עד היום אני כניראה סובל מחרדות קשות שהולכות ובאות, יש ימים שאין תאבון בכלל, מצב רוח ירוד, התחלתי לקרוא באינטרנט על כל מיני מחלות נפש וזה עוד יותר הכניס אותי לסטרס.
    עוד לא התייעצתי עם פסיכיאטר או משהו כזה, לא לוקח כדורים רק טיפות הרגעה טבעיות.
    עוד משהו שחשוב לציין ששבוע שעבר זה נרגע לי משמעותית, עד ששתיתי אלכוהול בכמות גדולה מאוד והכל חזר כאילו לא נעלם, פחדים, הרגשה שאני לא הכי בשליטה על המחשבות, כל רגע אני בודק שאני באמת שולט בעצמי ובגוף זה מעיק ביותר.
    סתם רציתי לשתף ולשאול אם מישהו עבר חוויה דומה, האם יש מצב שעקב העישון באמת התפתח אצלי משהו פסיכוטי, הלכתי לרופא משפחה והיא אמרה לי אתה חייב ללכת לפסיכיאטר באים אליי עשרות מטופלים שסובלים מתופעות דומות בגלל עישון גראס, וזה טיפול ארוך עם כדורים בקיצור עוד יותר בילבלה אותי.
    כשאני נכנס לזה זאת הרגשה איומה, הפסקתי ללכת לעבודה בגלל זה, זה משבש לי שגרת חיים וכבר עבר שבועיים.
    אשמח לשמוע חוות דעת.

2. wrecked

wrecked חבר חדש

לייקים:
    1
    תנוח לתקופה מקנאביס ותאכל הרבה פירות.
    יכול להיות שעקב החוויה נפתח אצלך צד אחר, צד חרדתי. אתה תהיה חייב ללמוד לחיות איתו, או לטפל בו.
    תשתדל לא להדאיג את עצמך, זה הכי חשוב. תזכור שרוב התופעות שאתה חווה הן פסיכוסומטיות ומגיעות כתוצאה מחרדה. אל תחפש רשימות תסמינים ותופעות ברשת. זה הדבר הכי גרוע לעשות.
    תתן לגוף שלך להתאושש. אחרי התקף חרדה (מנסיון) הגוף נשאר פגוע לשבוע עד שבועיים, ככל שאתה יותר פעיל ככה תתאושש מזה יותר מהר. אל תשקע ותתן לזה להגביל אותך. תלחם.
    במידה והתסמינים לא ירגעו בהמשך, תבקש מרופאת המשפחה אלפרליד (קסאנקס) במינון הכי נמוך. תגיד לה שאתה מתמודד עם חרדות מתמשכות ושאתה חושב שהכדור יוכל לעזור לך להתמודד. רק תעשה בו שימוש נכון כי הוא ממכר.
    מנסיוני (עברתי 3 חוויות כמו שלך), חוויה מתקנת עושה המון, קסאנקס לפני ג'וינט מטשטש קצת את החרדה,לפעמים בנוסף 200מ"ג מגנזיום גליצינאט עושה אצלי פלאים
    .
    הכי חכם עבורך כרגע זה להתנקות קצת מהקנאביס, עד שתגיע לתקופה רגועה יותר ונטולת דאגות. גם כאן הסט&סטינג נורא חשוב.

אתה חווה המון סטרס לאחרונה? (עכשיו ולפני החוויה שעברת)

Jeff green אוהב/ת את זה.
  3. Spoti

Spoti חבר חדש

לייקים:
    1
    חבר קודם כל תודה רבה על התשובה הכנה, מעריך מאוד. האמת שזה סטרס שהצטבר עקב עבודה קשה, והמון לחץ נפשי שהורדתי אותו באמצעות העישון. מה שאותי הלחיץ זה ששבועים ועדיין אני בעליות וירידות, יום טוב ויום פחות אבל כמו שאתה אומר כנראה זה משהו שבאמת החרדה יוצרת, ונצטרך ללמוד לחיות איתה לטוב ולרע.

4. aaa

aaa קנאביסט

לייקים:
    5
    חחחחח אל תקשיב לרופא הוא רוצה למכר אותך לכדורים נגד דיכאון וחרדות
    פשוט אל תעשה מזה סיפור זה משהו שקורא מקנאביס, תיהיה פעיל תעשה ספורט ותשכח מזה הרגשת חרדה זה כנראה לא משהו שמוכר לך וקנאביס יכול לעורר את זה אצל כל אחד אתה לא מיוחד פשוט כי אתה לא מכיר מה זה לקחת את זה קשה ואכלת יותר תסביכים ממה שצריך
    תיהיה פעיל תעשה ספורט תאכל טוב אל תשקע למחשבות

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!