1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

מה אוהבים לשמוע בעת עישון ?

הנושא בפורום 'מוזיקה' פורסם ע"י הרוסי הגאה, ‏5/8/18.

1. הרוסי הגאה

הרוסי הגאה חבר חדש

לייקים:
    4
    אני הכי אוהב לשמוע מוזיקה ישראלית רגועה ויפה של פעם, לדוגמא ג'וני שועלי, משינה.. אני גם אוהב מנגינות יפות ונחמדות שיכולות לפתוח את הראש לרעיונות חדשים
    מה אתם אוהבים לשמוע בעת/לאחר עישון ? :)

אקמן אוהב/ת את זה.
  2. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    ואו, כל כך הרבה המלצות - כל כך מעט זמן.
    אני מתכנן פוסט המלצות מרוכז מתישהו כשיהיה לי זמן להרכיב את הפלייליסט במחשב. P:

אבל בקטנה בינתיים:

פרוג ("רוק מתקדם") רגוע - האלבום Echoes של פינק פלויד והשיר Shine on You Crazy Diamond לבדו, רוב האלבום Signify והחלק הראשון (Phase I) מתוך Voyage 34 של Porcupine Tee, הקטע Heart of the Sunrise של Yes (ועוד כמה דברים של הלהקה הזאת) והאלבום The Snow Goose של קאמל.

רוק קלאסי - כמעט כל השירים של קרוסבי סטילס ונאש (למשל Wooden Ships הנהדר), האלבומים משנות ה-60 של Jefferson Airplane (למשל השירים In Time, Somebody to Love ו-White Rabbit), וכמעט כל הדברים של הביטלס החל משנת 66 ואילך (כולל האלבום Abbey Road).

ניינטיז ודומיהם - כל הדברים הרגועים של הרד הוט צ'ילי פפרס (למשל Road Tripping, My Friends ו-Under the Bridge), קטעים של Moby (למשל Porcelain ו-Natural Blues), לא מעט דברים של רדיוהד (האהובים עלי בהקשר הזה הם The Tourist, Karma Police ו-Pyramid Song), והקטע המדהים Maggotbrain של Funkadelic.

ישראלי - האלבומים הראשונים של פורטיס ופורטיסחרוף (למשל 1900), כל הדברים שמעורב בהם ג'וני שועלי (כולל הלהקה הפחות מוכרת "רעש"), האלבומים הראשונים של רוקפור (הראשון ספציפית הוא יצירת מופת), "שבלול" ושאר שיתופי הפעולה של אריק איינשטיין עם שלום חנוך ושות', כמעט כל מה שיוני רכטר עשה (וממולץ במיוחד האלבום שלו עם יהודית רביץ "באופן קבוע וחד פעמי"), ולהקת "ששת" (שלצערנו הוציאה רק אלבום אחד בשם זה).

#2 אקמן, ‏24/9/18
    נערך לאחרונה ב: ‏24/9/18
    נחמה אוהב/ת את זה.
  3. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    וואי וואי אחי, הלכת רחוק. זה עישון, לא אסיד

מה אני אוהב לשמוע כשאני מעשן?
    (אני באמת אומר ובלב שלם שלדעתי דודו פארוק פשוט מריץ לי ת'סטלה חחחח)

4. אקמן

אקמן חבר חדש

לייקים:
    6
    לא עשיתי אסיד אף פעם - לא באמת יכול להבין את ההבדל כרגע.
    מה ששמתי זו מוסיקה שאני באמת מתחבר אליה אחרי עישון. P:

5. נחמה

נחמה חבר חדש

לייקים:
    2
    אחלה מוזיקה שתמיד טוב להקשיב לה. תולעת המוח קטע ענק, אני מקשיבה לו כשכואב לי הראש וזה עוזר :)). בנוסף אני אוהבת להקשיב לבלוז, CCR, גרנד פאנק ריילרוד, באד קומפני, איינסלי דנבר, אריק ברדון והאנימלס ועוד הרבה... בוב דילן, ניל יאנג, ניק קייב וגם ג'אז עושה לי טוב, רק לא פיוזן :)) בקיצר עם או בלי לעשן, מוזיקה זה החיים.

אקמן אוהב/ת את זה.
  6. MeashenHasam

MeashenHasam חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא אוהב לשמוע כל כך מוזיקה כשאני בסטלה
    עם חברים הם שמים לרוב רק טראנסים
    אבל לבד כמעט ולא
    כשאני בסטלה אני אוהב או לשחק או לראות קומדי סנטרל
    אבל יש פעמים שלבד אני שומע מוזיקה אז אם כבר זה רק מזרחיתD:

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!