1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

חבר שלי קיבל התקף

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Berlin17, ‏11/8/18.

1. Berlin17

Berlin17 חבר חדש

לייקים:
    0
    היי, אני וחבר שלי עישנו אתמול גוינט שרובו ירוק וממש קצת טבק..
    פעמים ראשונות שעישנו הכל היה בסדר וקיבלנו סטלה טובה, בפעמים האחרונות הוא אמר שזה משפיע עליו לא טוב והוא שוכב ואני מרגיעה אותו והוא לא יכול לעשות כלום חוץ מלשכב ולשתות מים
    אבל אתמול זה היה משהו אחר
    עישנו ואכלנו פיצה ישר אחרי זה, הוא אכל קצת ואמר שהוא מרגיש שזה לא עובר לו בגרון, אז הוא שתה זירו ואז אני שמה לב שהיד שלו נופלת והוא לא מגיב והוא מתחיל לפרכס והעיניים שלו התגלגלו אחורה, ראיתי רק את הלבן בעיניים שלו. ניערתי אותו חזק וצרחתי את השם שלו והוא לא קם, אז לקחתי את הפלאפון להתקשר למדא, ובזמן שאני מדברת איתם הוא הפסיק לנשום לכמה שניות, ואז התעורר לעוד פרכוסים. אני צועקת למדא את הכתובת ופתאום אני רואה אותו מגיב למה שאני אומרת להם, מהנהן לי בראש ואומר לי ״כן״ לאישור לכתובת, ואז הוא כאילו קם. הוא אמר לי לנתק את הפלאפון ושהכל טוב ושלא אזמין אמבולנס
    הוא אמר שהוא הרגיש שאחרי שהוא שתה את הזירו כאילו הוא נרדם והתעודד כשהוא שמע אותי צועקת את השם שלו
    למה זה קרה??? אני אמרתי לו שאנחנו לא מעשנים בזמן הקרוב, אבל אנחנו חייבים לדעת מה זה היה ולמה זה קרה.. לי הייתה סטלה מאוד טובה, והוא קיבל את זה נורא.
    אשמח ממש לעזרה כי אנחנו לא רוצים להפסיק לעשן אבל ממש לא רוצים שדבר כזה יקרה שוב..

2. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    את האמת לא יודע להגיד לך, אבל גם לי זה קרה פעם שעישנתי הרבה לפני השינה, התעוררתי אחרי שעה צמא מת הלכתי לעשות לי כוס מים, אחרי ששתיתי שמתי את הכוס הסתובבתי בחזרה למיטה ופתאום הכל שחור והדבר הבא שאני זוכר זה אותי מפרכס על הריצפה בסוג של התקף, עוד שנייה יצא לי הלב מהחזה.
    זאת הפעם הראשונה (ומקווה שאחרונה, עבר שנים מאז) שקרה לי דבר כזה, אני רוצה להגיד שזה מהתייבשות אבל אני לא רופא.

3. Marley

Marley חבר חדש

לייקים:
    1
    שיעשה בדיקות דם ליתר ביטחון. יכול גם להיות שמשהו בגוף שלו או בנפש שלו מגיב לא טוב לירק גם אחרי תקופה, אבל אני רוצה להאמין שזה שילוב של הקיץ עם ייבוש מהעישון וחוסר בנוזלים.

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לכל אדם מתאים מינון אחר, תלוי בהרבה גורמים, גנטיקה, מחלות תורשתיות, אנמיה, שתייה לא מספקת וכו'.
    אני למשל יכול לעשן עד 10 גרם ביום, אבל יש לי בדם יותר כדוריות ירוקות (חחח) מדם.
    אם אתם לא רוצים להפסיק, תורידי לו את המינון של מה שנכנס לג'וינט או למכשיר, וישתה הרבה מים לפני, תוך כדי ואחרי.
    גם להיות בחום השמש או בבית לא ממוזג בימים החמים האלו לא עוזר.
    חוץ מזה שלא טוב לעשן נקי לגמרי, גם כי לא נשרף טוב וצריך כל כמה שניות להדליק מחדש, וגם כי אפילו אנשים שמעשנים ירוק 25 שנה (כמוני למשל), עדיין לא טרזנים ומערבבים קצת טבק עם הגראס (למרות שיש תחליפים יותר בריאים כמו מרווה יבשה).

5. Abu hadab

Abu hadab חבר חדש

לייקים:
    1
    לא בטוח אבל פעם הבאה אל תשתו זירו אלה משקה עם סוכר או לאכול משהו מתוק כמו שוקולד כדי להעלות את הסוכר בגוף .לי זה עזר בעבר בסחרחורות שהיו לי אחרי עישון

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!