1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תמונות של החברים ,וכמה שאלות בנוגע אליהם.

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י ide, ‏10/8/18.

1. ide

ide חבר חדש

לייקים:
    0
    היי,יש כמה עציצים מהסוג של AK48 FEMINIZED שאני מגדל בגידול "גרילה".
    עכשיו כמו שאתם יכולים לראות בתמונה הראשונה ,הם היו חסרי חמצן לא חיונים,אבל בהמשך ניתן לראות את השיוני המדהים שהצלחתי לעשות להם עם תוספות דישון ועדניות גדולות יותר.
    אז אשאל כמה שאלות כי זה פעם ראשונה שלי:
    1.כמה גרם נקי יכול לצאת לי מכל עציץ?הכוונה מה המקסימום שיכול לצאת לי.
    2.ישנם כמה עציצים שהתחילו להוציא פרחים מהר מאוד(אחרי חודש מרגע ההנבטה) כמו שניתן לראות בתמונות,אז אני רוצה לדעת מתי ניתן לעשות קציר ע"פ התמונות בלי ייבוש ,ישר לקטוף ולשימוש?
    3.לאחר שהתחילה הפריחה אני עדיין אמור לדשן את המצע?
    4.עציץ אחד נשרף לי,עציץ שנראה לי כבר היה לפני קציר סביבות 5 גרם,יכול להיות שזה מדישון יתר?
    5.אני מדשן כל השקייה שנייה זה בסדר,או שאני צריך לפעול אחרת?
    אשמח לכל עזרה,גם על חלק מהשאלות.
    [​IMG][/url][/IMG]
    [​IMG] [​IMG]

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לפני שאני אנסה לענות על כולם, לדשן פעם בשבוע, עכשיו בפריחה צריך דשן שונה מהצמיחה, עם יותר חנקן ופחות אשלגן, תנסה bloombastic.
    יש מצב שהדשן שרף אותם אבל יכולות להיות עוד סיבות.
    הצמח אמור להיות מוכן בין 48 ל 56 ימים מזרע לקטיף, אז אם יש לך את תאריך השתילה, תעשה חשבון.
    ממטר מרובע אמור לצאת לך 200 עד 300 גרם (כך באתר leafly).
    בערך 9 עציצים כמו שלך נכנסים במטר מרובע (לא שרופים, אלא הבריאים ביותר).
    הנה מספר מספר:
    1. 200 עד 300 גרם במטר מרובע עם תנאים אופטימליים.
    2. לא לקטוף לפני התאריך, נכון נראים טוב, אבל בזמן הנכון יראו הרבה יותר טוב.
    לקטוף רק בתאריך הנכון או אחריו בכמה ימים.
    אין דבר כזה לקטוף ולעשן, כל קנאביס לעישון בעולם צריך ייבוש בחדר חשוך וקריר (אבל מאוורר) כעשרה ימים, ואז ריפוי בצנצנות זכוכית לעוד כשבוע עד עשרה ימים, כשכל יום שופכים את התכולה על עיתון ומפזרים, לחצי שעה ואז מחזירים לצנצנת.
    3. כן. אבל בדישון לפריחה, תשתדל שבועיים לפני הקטיף לא לדשן יותר ולעשות שטיפה לצמח (תשקה עם פי 2 עד שלוש מהכמות הרגילה בכל השקייה, במטרה שיצאו מהאדמה והצמחים כל חומרי הדישון, אחרת תרגיש אותם אחר כך בעישון.
    4. אילי פת מאת, מה שהיה כבר מת, אולי הדישון, אולי הזרע, אולי ההשקייה, בלי שאלות, מה שמת לזרוק לפח, מה שחי לטפח.
    5. הצמח גם ככה לא יכול לספוג את כל הדשנים מהאדמה אז למה להעמיס? פעם בשבוע דשן מספיק ביותר, יש הרבה שמדשנים במרווחים גדולים יותר.
    הנה ענינו על כולם, תשובה ארוכה לשאלה ארוכה.
    בהצלחה.

3. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    1. בכדי להפיק 200-300 ג' תוצר סופי יש צורך בקצת נסיון אך העיקר הוא לתת לצמח תקופת צימוח ארוכה (החל מחודש אפריל לפחות) מה שניתן לראות שתקופת הצימוח אצלך היתה קצרה והצמחים החלו לפרוח בשלב צעיר מאוד.
    דבר נוסף זה נפח העציץ בו אתה מגדל , ככל שמערכת השורשים תהיה יותר מפותחת וגדולה כך יהיה גם התוצר הסופי .. ולכן עציץ של 20 ל' ומעלה יאפשרו עם טיפול טוב לצמח להגיע לתוצר סופי שכזה.
    2. ענו לך.. תמיד חייב מינימום תקופת זמן של יבוש של 5-7 ימים לפחות.
    3. תמיד יש צורך בדישון .
    4+5. בתמונה הראשונה נראה שמדובר בחוסר אך התמונות הבאות נראה כי טיפלת לנושא הדישון והמצב השתפר, ברמת העיקרון משטר השקייה של כל פעם שנייה זה יכול להיות בסדר אך השאלה במה ובאיזו כמות...

4. ide

ide חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על התשובות המפורטות ,לא מובן מאליו.
    אך יש כמה דברים שעדיין לא ברורים לי ,יש לציין שכל הצמחים בתמונות הונבטו באותו זמן.
    חלק מהצמחים התחילו תפריחה שלהם כבר אחרי 3 שבועות,אז ככה שמבחינת זמן אינני יודע לתאר מתי מגיע הקציר בגלל זה אני צריך את עזרכתם.
    ואיך אוכל לייבש מבלי לסכן את עצמי,הרי כל הקטע של לגדל בחוץ היה חלק מיזה שלא אצטרך לעשות כלום בבית.
    200-300 גרם הכוונה למקסימום שיכול לצאת לי מכל עציץ?או רק מכמה עציצים יחדיו במטר מרובע?
    כמו שזה נראה עכשיו עם 4 שתילים שנראים יפה מאוד הם בני חודשיים דרך אגב,אפשר להגיע ל400-500 גרם?

5. ide

ide חבר חדש

לייקים:
    0
    בזה אתה צודק כל הצמחים שבתמונות הונבטו באותו זמן ,אך אינם זהים חלקם התחילו לפרוח לאחר כשלושה שבועות,כך שאיני יודע מתי אמור להיות הקציר, בגלל זה אני צריך את עזרתכם ע"פ הראיה של הצמח.
    וכן העברתי לנפח עציץ גדול יותר כמו שניתן לראות וזה עשה שינוי מדהים.
    יש צורך בעציצים גדולים יותר ,או שזה אמור להספיק לתוצר סופי גבוה?
    ואשמח לעוד תשובה לגבי הקציר,כי כמו שאמרתי מבחינת זמנים הם כולם אותו דבר,רק שהם שונים בצורה ניכרת.

6. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אלו שרק התחילו לפרוח, יהיו מוכנים בשבוע הראשון של אוקטובר, שזה בערך חודשיים, חודשיים וחצי של פריחה, אלו שכבר פורחים, תראה לפי הצבע של הטרפנואידים (זכוכית מגדלת טובה תעזור), בהתחלת הפריחה הם שקופים (הכדוריות בקצה של הטרפנואידים), לאט לאט הופכים לצבע חלבי, ובסוף לצבע חום כהה/אדמדם.
    כשרובם חומים (70 אחוז), ורוב השערות שמבצבצות מכל כיוון (טריכומות) הופכות מלבן לחום (גם כן כ 70 אחוז או יותר), הצמח מוכן.
    תשתדל להיזכר מתי התחילה הפריחה המוקדמת שלהם, ותחשב חודשיים, חודשיים וחצי.
    במצב אופטימלי, כמו שהזכיר פיוניר, 200 עד 300 גרם למטר מרובע.
    לא המצאתי את זה, כל זן בא עם היבול שלו.
    בדקתי את הזן שאמרת, ak48, באתר leafly, ואלו הנתונים שלהם לגבי הזן.
    עזוב מה נראה לך בקשר לייבול, אל תישכח שבייבוש, המשקל של כל מה שיצא לך יהיה רק 30 עד 35 אחוז בסוף התהליך.
    הצמח ייאבד 60 עד 65 אחוז ממשקלו לפני הייבוש.
    200 עד 300 גרם יבש, זה מה שנותן הזן.
    יש זנים שמגיעים גם ל 600, אבל לא הזן הזה.

7. hydrogarden#tlv

hydrogarden#tlv חבר חדש

לייקים:
    0

8. ide

ide חבר חדש

לייקים:
    0
    שוב תודה רבה על העזרה,אבל עדיין לא הבנתי מה אני אמור לעשות ברגע שהגיע הקציר אני פשוט חותך תענף עם כל החומר ומה אז...?אני פשוט יכול להניח תענפים בשטח במקום מוצל ומוסתר לכמה ימים ואז החומר אמור להיות מוכן?
    ואני אשאל בפעם האחרונה 200 גרם נקי יבש, יכול לצאת לי מעציץ אחד אחרי כל הייבוש וכדומה?
    מצטער על כל השאלות שאולי לכם נראות טיפשיות,אבל אני באמת לא מבין בזה ואני רק לומד..בכל זאת פעם ראשונה,לא נראה כל כך גרוע אני חושב.

9. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    גוזם את כל עלי המניפה הגדולים, גוזר את הענפים אחד אחד ותולה הפוך במקום חשוך וקריר, שבוע עד עשרה ימים, מפריד את כל הפרחים מהשאר (הענפים והעלים), מנקה את הפרחים מעלים קטנים כמה שאפשר, שם את הפרחים בצנצנות זכוכית (75 אחוז מהצנצנת והשאר אויר למעלה), פותח את הצנצנות כל יום ומוציא את הפרחים על משטח עבודה או נייר עיתון ופורס אותם, לחצי שעה, ואז מחזיר לצנצנות, ככה שבוע עד עשרה ימים.
    ומוכן לעישון.
    את הצנצנות מאחסן במקום חשוך וקריר.
    ככל שיהיו יותר בצנצנות ככה יותר יתפתחו הארומה והטעם.
    לא לשכוח לאוור לחצי שעה כל יום כדי שלא יווצר עובש.

10. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הספקת להגיב 50 פעם בשבוע האחרון, ולהפתעתו של אף אחד - טעית בכל מה שרשמת, ללא יוצא מן הכלל.
    שאלוהים יעזור לקוראים שלך.

מס' נקודות להתייחסות:

1. קנאביס הוא צמח עונתי, שבהתאם לשעות האור בארץ, פורח בין סוף אוגוסט לתחילת דצמבר. ההחלה השרירותית שלך ל"יהיו מוכנים בשבוע הראשון של אוקטובר" גובלת בבורות, טמטום, חוסר ידע, המשך של טמטום ועוד.

2. כשרשמת טרפינואידים, שאני בטוח שאין לך מושג מה זה, בטח התכוונת לטריכומות. לצבע הטריכומות אין השפעה כלל וכלל על הקציר, זה מגובה מספיק, אבל אתה לא מספיק חשוב כדי שגם אצרף מקורות, הם בבירור לא יעזרו לבור כמוך.

3. קוצרים כשהתפרחות מפסיקות להתנפח, ורק אז. בלי בלבולי אחוזים של שיערות למיניהם.

4. בדקת את הזן בליפלי? כל הכבוד. טיפה שכל וישיבה על התחת יותר מדקה בשבוע והיית יודע מה זה פינוטיפ, ושלכל זרע פנוטיפ עצמאי משלו. לכן, זמני הקציר לפי אתר כזה או אחר זה בדיוק כמו התשובות שלך כאן בפורום - גובלות בבורות, חובבניות ויהירות.

5. ממוצע יבול משקי הוא 20%, לא 30-35%. אתייחס לזה כעוד טעות שלך שנובעת מחוסר הבנה.

6. ייבול נמדד בשטח פנים לזמן לוואט. אתה לא יכול לקבוע באופן שרירותי כמה ייבול נותן זן מסוים לשטח מסוים. אתה קודם צריך להכיר את הפינוטיפ, לנצל היטב את שטח פנים החלל ובהתאמה לספק מספיק קרינה מהמנורה הספציפית בה המגדל משתמש.

אני ממליץ לכל חברי הפורום לקחת בסופר עירבון מוגבל את מה שידידינו הבור כותב. אני לא פעיל בפורום זה לא סוד, אך יש מקרים חריגים שמאלצים אותי להגיב, כמו הטעיית רבים בפרהסיה מהסוג המושתן ביותר.

מומין טרול ו-תקדםטמבל אוהבים את זה.
  11. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תקשיב טוב יא מזדיין בתחת, אתה וכל החברים השרמוטות שלך.
    אני לא טועה ולא מטעה יא זונה.
    אם כבר אתה מטעה ולא יודע שום דבר יא הומו מנייאק.
    אני נשבע באלוהים, שאתה בטוח לא מכיר, שאני יגיע עד לדלת שלך ויאנוס אותך ואת המשפחה המזדיינת שלך.
    אתה מטעה את כל העולם יא בן זונה.
    פריחה מתחילה בסוף אוגוסט יא מוצץ זין?
    פריחה מתחילה ב 21 ביולי, אם היה לך שכל היית יודע שזה היום הכי ארוך בשנה, וממנו והלאה,שעות היום רק מתקצרות.
    אפילו החברים הזונות שלך כאן באתר יודעים את זה.
    איך עשית כזאת טעות קריטית וכתבת שטות כזאת? אתה לא מתבייש?
    המחזור של צמח חד שנתי הוא מסוף אפריל ועד התחלת אוקטובר, חמישה חודשים עד חצי שנה.
    לא לוקח לאף צמח בעולם לפרוח 9 חודשים יא בן שרמוטה.
    מי אומר לך מתי הפרחים הפסיקו להתנפח?
    האמא הזונה שלך?
    עוד הטעייה מכוונת ממזדיין בתחת.
    השערות הן הטריכומות, והקריסטלים הם הטרפנואידים, מר מחקר מוצץ, איך לא חקרת את זה אם כל מה שאתה יודע זה מספרים?
    ועד שהקריסטלים לא הופכים לחומים אדמדמים, הפרח לא מוכן ולא ייתן סטלה, עוד הטעייה מכוונת שמראה על חוסר הידע שלך יא זונה.
    הפנוטיפ, כמו שכתבת ולא הבנת מה כתבת, הוא היכולת הגנטית של הזרע והמאפיינים שלו, במקרה הזה היכולת שלו היא לייצר 200 עד 300 גרם למטר מרובע.
    אם אתה מזלזל באתר ליפלי, אחד האתרים הכי גדולים בעולם ובעל הסברים על כל הזנים, אז כל העולם טועה, ורק אתה הנטחן בתחת צודק.
    עכשיו אם לא תיעלם חזרה לחור של התחת שיצאת ממנו, ושאתה מגיח החוצה ממנו פעם בחצי שנה לנשום אוויר ולזיין את השכל, אני מבטיח להגיע עד אליך לבית, ולהסתכל לך בעיניים עד שהנשמה המסריחה שלך תחזור לגיהנום שהיא יצאה ממנו.
    בן של זונה שנאנסה ע"י סודנים, הומו מנייאק.
    מספיק שלא קוראים את התגובות הטיפשיות שלך בכלל, עד שלקח לך כמה שנים של זיון שלך להשיג כמה לייקים, אתה מקנא, שתוך פחות מחודש אני עולה ועולה, ואני ימשיך, עד שאמא שלך גם תמות מהקנאה, זונה בן זונה.

12. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    ואם אתה לא יודע שצמח מאבד בייבוש שלו 60 - 65 אחוז אז אתה בן זונה עוד יותר גדול.
    80 אחוז אפילו האמא השרמוטה שלך לא מאבדת.
    מאיזה ספר לקחת את ה 20 אחוז יבש?
    אם תצליח לרשום כאן את שם הספר או מאיזה אתר זה מצוטט, אני מבטיח להכניס לך בתחת רק את השפיץ של הזין ולא את כולו.
    בן זונה.

13. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    חוץ מזה אני יכתוב 200 הודעות ביום יא מזדיין, נהיית אבא שלי שאתה רוצה להגיד לי מה לעשות?
    אני לא עובד וכל היום באתר (יצאתי לפנסיה, כסף טוב סחר בסמים).
    תמות אמא שלך הזונה.

14. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    השיערות נקראות פיסטילס, הקריסטלים נקראים טריכומות.

טעות. סימוכין לכך ניתן לראות כאן - https://www.timeanddate.com/sun/israel/jerusalem
    פריחה מתחילה בסוף אוגוסט, כמו כל שנה. הבעיה שבשנה שעברה בדיוק היית עסוק בבגרות של הסטוריה א' או ב'.
    אתה יודע מה המשמעות של צמח עונתי? שהוא פורח ע"פ שעות האור. צירפתי לך בלינק למעלה מפה שמציינת בדיוק כמה שעות אור יש ומתי. לכן, כאשר יש לך יותר מ13 שעות אור, אין תחילת פריחה. פריחה בישראל מתחילה מסוף אוגוסט עד תחילת דצמבר, בהתאם לזן.
    זו לא הגדרה של פנוטיפ, אבל אם ארצה להגדיר אדיוט גמור אני אשתמש בציטוט שלך להלן כלפי כולי עלמא.
    שמבוסס על חוות דעת גולשים, ולא על שום חקר או התייחסות גנטית לפנוטיפים השונים. האתר הזה בור בדיוק כמוך, רק שהוא מספק מידע די אובייקטיבי ואתה פשוט טיפש שמנסה לצבור לייקים בפורום מת.
    תעמוד בתור, אחרי אלשיך. אתה ליצן, וביום ליגלי טוב יותר אני אוכל לענות לאנשים כמוך פנים מול פנים. אני אדבר, אתה תשתוק.
    גם אם אני אפסיק להגיב פה למשך 5 שנים, אתה לעולם לא תגיע לרמת המוניטין שלי בקהילת המגדלים. אתה יודע למה? כי אתה טיפש, וטיפשים לא צוברים מוניטין, הם צוברים מקסימום תמי דעת שהקשיבו להם בטעות.

זה נקרא יבול משקי, בעניינינו מדובר בפרחים ביחס לכל הצמח. יבול משקי זה לא משהו שאתה יכול לשנות כי השם שלך זה הידרו עם שגיאת כתיב, זה נתון עובדתי. בדיוק כמו העובדה שאתה טיפש ומטעה כאן אנשים. אבל מזל שאני כאן כדי לעצור אותך.

הייתי מוסר אותך לאימוץ. יש לי יכולת לזהות מפגרים בשלב ממש מוקדם בחייהם. עליך עליתי בהודעה הראשונה שלך.

מומין טרול, Kinetical ו-תקדםטמבל אוהבים את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!