1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

שאלה למבינים בגידול

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Jeff green, ‏5/8/18.

1. Jeff green

Jeff green חבר חדש

לייקים:
    0
    אני נכה 100אחוז עם כאבים רבים, כשנה וחצי מטופל באינדיקה רפואית חזקה מחברה מובילה בענף יש להגיד בהצלחה רבה.
    לאחרונה מרגישים חומרי הדברה בצמח עם תופעות לוואי איומות!!!
    השאלה למבינים בבקשה האם ניתן להוציא את שאריות חומר ההדברה אחרי שהקנביס ארוז בשקית ???
    תודה רבה לעונים העיניין די דחוף

2. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    לא.
    מה גם שבכלל לא בטוח שמדובר בחומרי הדברה.

Jeff green אוהב/ת את זה.
  3. Jeff green

Jeff green חבר חדש

לייקים:
    0
    בידיעת החברה אכן כן לצערי חומרי הדברה
    לייבש אותו לא יכול לעזור ???

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    ממש תשובה מפורטת לבן אדם שלא מבין ושואל.
    ג'ף אחי, הנה התאמצתי קצת יותר מהבחור שמעליי, מרוב העומס שיש לחברות הרפואי, הם שומרים בסטוקים את הייבולים שלהם, ולפעמים אתה מקבל משהו שישב חצי שנה בתנאים לא משהו וקיבל עובש, חוץ מזה, גם אם בחצי מהסחורה שלהם התגלה עובש בשלבי הגידול הסופיים, הם לא יזרקו את הסחורה לפח כי זה הרבה כסף, וגם לפעמים מפספסים כמה שתילים מלעשות להם שטיפה (בהשקייה לקראת הסוף כדי להוציא את רוב או כל הרעל שיש בצמח מהכימיקלים ששימשו לגידול, אמורים להשקות רק במים בשלושה שבועות לפני הקציר ואז בשבוע האחרון לא להשקות בכלל עד הקטיף) ואז נישארים עדיין כימיקלים בצמח.
    מה לעשות? תעבור ספק, תגדל לבד, תשיג ממגדל איכותי.
    עכשיו זאת, התשובה המפורטת שכנראה רצית, ומזל שאני פה כי הוותיקים פה לא ממש אכפת להם, העיקר לכתוב תגובה, גם אם בארבע מילים. בהצלחה.

love growing אוהב/ת את זה.
  5. Jeff green

Jeff green חבר חדש

לייקים:
    0
    תודה רבה על תשובה לעניין

היתה באמת בעיה בחברה שלא עשו שתיפה עם מים מספיק זמן וקתפו,
    לעצם העניין עכשיו שזה ארוז להמשיך בתהליך הייבוש לא יכול לעזור??
    מה יעזור ? אני מיואש 30 גרם הולכים לפח ‍♂️

6. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    הנה עוד דוגמא לבורות מאדם, שאני מטיב איתך עם המילה אדם ולא עם המילה ילד, שלא מבין כלום בנושא.
    בתור וותיק או תקרא לי איך שבא לך, אני שחוק מאנשים כמוך. הפורום הזה לא מתקדם, עד שילד לומד משהו, מגיע טמבל חדש שלא יודע לבטא את השם שלו כמו שצריך ומטעה אנשים בפרהסיה כאילו עוד אחד קיבל תואר דוקטור מטעם עצמו.
    עייפתי מאנשים כמוך, הרגתם את הפורום.

מזל!! אם לא היו אנשים כמוך לא היה לי צורך בתגובות.

אתה רוצה תשובה מפורטת?
    בחוות, לא שיש לך מושג כי מה לילד ולחוות - התפרחות נשמרות בוואקום. עכשיו אם היית מגיע לקורס הראשון כחלק מהמאמץ שלך לרכוש פרופסורה מטעם עצמך, בטח היית יודע שתפרחות בוואקום שומרות בדיוק על המצב שלהם כפי שאוחסנו, כך שבלבולי השכל שלך על דגרדציה ועובש הם עוד חלק מקמפיין הFUCK OUR BRAIN שלך.

מה גם, שרשמת שהסיבה היא עומס! החברות במחסורים, המחסנים ריקים, וויד מגיע לפעמים באיכות ירודה, בדיוק בכלל החוסר הזה, שהרי אין לך מושג לגביו כי מבחינתך המחסנים מלאים וצוברים עובש ואבק.

עוד נקודה להתייחסות -
    אה, זה נקרא בקרת איכות. משהו שמשרד הבריאות והתברואה אחראיים עליו. אבל מה אתה יודע? אתה אוהב להעסיק את האצבעות שלך בזמן שהן כותבות דברים מנותקים מהמציאות במסווה של הבנה כלשהי כלפי תמי דעת.

ולעניינינו, הבחור טוען, באופן סובייקטיבי - שהוא מרגיש בחומרי הדברה. כמובן שאין הרגשה סובייקטיבית כזו, ולכן תשובתי הקצרה והקונקרטית בנושא - ייתכן שבכלל לא מדובר בחומרי הדברה.

עוד תשובה קונקרטית לשאלה "האם ניתן להוציא את חומרי ההדברה לאחר הקציר" - התשובה היא לא.

אם אתה רוצה שאני ארד עליך עוד קצת ליד כולם אתה פשוט מוזמן להגיב ולהעביר ביקורת על איך ותיקים שלימדו ועזרו לעשרות, מאות ואלפי פרופסורים כמוך. אני מבטיח שנהיה כאן כדי להביע את הערכתנו לתודה שלך.

תקדםטמבל ו-מומין טרול אוהבים את זה.
  7. מומין טרול

מומין טרול קנאביסט

לייקים:
    115
    אני נכנס לפורום פעם בכמה זמן וכל פעם מצטער לראות שאתה עדיין פה.

Amitos, יישר כח. כל מילה במקום

love growing, תקדםטמבל ו-Amitos אוהבים את זה.
  8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    תזדיין אתה והוא.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!