1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

תופעות שלא עוברות לאחר הפסקה מקנאביס

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י טליה, ‏14/8/18.

1. טליה

טליה חבר חדש

לייקים:
    1
    הייתי באמסטרדם שבוע. שם עישנתי ואכלתי בראוניז רק בקופי שופס מומלצים וטובים. חזרתי לארץ ולחיים הרגילים בהם אני לא מעשנת כלל. עברו 3 ימים מאז סטלה חזקה שהייתה לי מבראוני אחד שלקחתי. חזרתי לעצמי והכל חוץ מכך שלפני יומיים הרגשתי תחושת סחרחורת וטשטוש ושהלב טיפה החל לדפוק יותר חזק. זה עבר באותו ערב, ועכשיו מה שאני מרגישה זה פשוט כבדות כזאת של כל הגוף. אני סתם נכנסת לסרטים ופשוט יכול לקחת לחומר זמן עד שיוצא מהמערכת לגמרי?

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אני רואה שאם אני לא עונה כאן לאנשים אז עמיקו וחבריו הוותיקים הלוזרים גם לא עונים.
    רק כשאני עונה, הם עונים בהודעות תקיפה, כדי להיות ההודעה האחרונה.
    אז הנה אני שוב שם עליהם זין ועונה לך.
    ולא להתייחס לשאר בבקשה.
    הם כבר יומיים לא ענו לך.
    כן. לוקח לגוף זמן להתנקות או לצאת מההשפעה, במיוחד למי שלא רגיל לעשן כל יום כל היום, אבל זה יעבור.
    חוץ מזה לא ממליץ לקחת סמים חדשים או בצורות חדשות לך ושאת לא מכירה.
    ג'ויינטים עושים את העבודה מצויין.
    קורה שמרגישים לפעמים כמו התקף לב, לחץ בחזה, סחרחורות וחושך בעיניים.
    תלוי במידת הסטלה וכמות החומרים שהשתמשת.
    לא נורא, זה עובר, אבל למה להתגרות במלאך המוות?
    אם הגוף שלך לא יכול להכיל סטלות חזקות, תני לו רק מה שהוא כן יכול להכיל.

3. טליה

טליה חבר חדש

לייקים:
    1
    וואי תודה...
    אני קצת דאגתי אבל מה שאתה אומר לגבי זה שלוקח לגוף זמן לחזור לעצמו כתוב גם בעוד כמה מקומות שקראתי בכל מיני אתרים אז תודה הרגעת אותי חחח

HidroMaster אוהב/ת את זה.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!