1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

ללא סטלה

הנושא בפורום 'זני קנאביס' פורסם ע"י Kayof, ‏15/8/18.

1. Kayof

Kayof חבר חדש

לייקים:
    0
    אהלן חברים, אני בן אדם שלא ככ אוהב את הסטלה של הקנאביס, זה עושה לי הרבה מחשבות, חרדות והתכנסות עצמית שאני הולך לאיבוד במוח שלי עצמי.
    אבל כן מחפש זן שיתן לי את הרוגע ואת השלווה, יעלה לי את המצב רוח ו"יחיה" אותי.
    אני מאוד אודה למי שיתן לי שם של זן כזה שאין לו סטלה אבל יש בו את מה שאני מבקש.
    תודה מראש לעוזריםם❤

2. Abu hadab

Abu hadab חבר חדש

לייקים:
    1
    קוק

3. Sharonoc

Sharonoc חבר חדש

לייקים:
    5
    אם זה מה שהקנביס עושה לך..אל תעשן בכלל..זה רק יחמיר לך את המצב..מה שכן אתה יכול לנסות זה זנים כמו רפאל או אבידקל שבהם אחוז הthc שואף לאפס..והcbd גבוה..אבל זה תשיג רק עם רשיון או ממשהו שיש לו רשיון..גם לא בטוח שזה יעזור ואני בספק לגבי רמת הסאטלה...כי מה שגורם לה זה הthc...שורה תחתונה..אל תעשן..יש אנשים שלא מתאים להם..ואני מכיר לא מעט כאלה..אז אתה לא לבד...תשתה בירה כפרה :)

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  4. Sharonoc

Sharonoc חבר חדש

לייקים:
    5
    למי שיש חרדות ..קוק מחמיר אותם..לידע כללי

5. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    אח שלי קוק ממש לא מחמיר חרדות. לא עשיתי קוק. אבל עשיתי מלא בסטים. קריסטל (קראק) . וחגיגת . (כימיקל שדומה לקריסטל מת). הסם הזה עושה אופוריה מטורפת ואתה לא חושב על שום דבר רע בזמן שאתה מעשן סיגריות בשרשרת. המבין יבין. ואני חרדתי מאוד אבל מאוד. תקנה קלונקס או וליום נגד חרדות 5 שקל כדור תחנה מרכזית. יש גם ליריקה מסניפים אותה והיא גם נוגדת דיכאון. 20 15 שקל קפסולה 300מג

6. ZED420

ZED420 חבר חדש

לייקים:
    0
    תשמע עדיף שתשמור על הרעיונות שלך לילדים בגיל שלך .
    בנאדם שואל שאלה חשובה ואתה רושם לו לעשות קוק ?? אתה אמיתי ? קלונקס ? אתה באמת גנוב ילד.
    לפעמים שתיקה שווה זהב ואם אין לך מושג מה אתה אומר עדיף לשבת בשקט .
    כמה דיביל צריך להיות בשביל תגובה כזאת כמההההה

7. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    אחי אני לא ילד. אני ממש לא ממליץ לאף אחד לגעת בזה אולי טעיתי בניסוח אניי רק רוצה לעזור למצב שאם הוא יגע בסם קשה ויבוא לו התקף חרדה שידע שקלונקס זה פתרון. אני ממש לא ממליץ לאף אחד ליפול לחרא הזה. אני נפלתי וזה מראה שאני בן אדם חלש. עכשיו קראתי את התגובה שלי שוב ואתה צודק . טעיתי. בעיקר בשתי השורות האחרונות. אני המלצתי לו להשתמש בזה . אני אמחק את התגובה, כתבתי אותה כשהייתי בהשפעה ובאמת עשיתי טעות. אני ארגיש נורא באמת נורא אם מישהו יתחיל להשתמש בגלל תגובה שלי בזבל הזה. תודה רבה לך שהערת לי על התגובה הזאת כי הייתי בהשפעה כשכתבתי את השטויות האלה אני מוחק את התגובה. ובלי קשר לזה נרשמתי לאתר כי יש לי הרבה ידע ואני רוצה לתרום מהידע שלי ולעזור לאנשים לא לעשות טעויות , ראיתי מישהו שהמליץ לגדל אופיום ועוד הרבה דברים מסוכנים, בגלל זה נרשמתי , ממה שעברתי למנוע מאנשים להקשיב לאנשים שממליצים על סמים קשים. התגובה שלי נכתבה באי צלילות וזה טעות חד פעמית . תודה רבה לך אחי שהערת לי על התגובה ואני מבין אותך שהתעצבנת . כתבתי את כל זה רק שתבין שהמטרה שלי היא רק לנסות לעזור , והתוגבה הזאת זאת טעות גדולה. תודהה אח יקר.

8. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    אני לא מצליח למחוק . תוכלל להסביר לי איך ? ועוד משו ששכחתי. אני הגבתי אז כדי להפריך את התגובה מעליי שקוק מחמיר חרדות. וגם אז טעיתי בגלל ההשפעה בזמן הכתיבה. אני אתקן את עצמי .. *בתגובה הקודמת טעיתי בכל מה שכתוב , מה שנכוןן הוא ש לטווח ארוך קוק או קריסטל (קראק) מחמיר חרדות לפי מחקרים שקראתי. אצלי זה קצת שונה. ולא רק קוק , כל משפחת הסמים הממריצים, הנזקים דומים מאוד. במקרה שלי חגיגת. כשיש קריז אצלי, זה חשק גדול לסם המחשבה רק על השגת הסם ואין לי מחשבות על חרדות והיפפוכנדריה שאני סובל מזה , היא נעלמת, בגלל שהמחשבה היא רק על הסם ואין בראש מקום לחרדות ופחדים. כנל בגמילות. ***אבל** וזה אבל גדול כל בן אדם מגיב אחרת ואצלך למשל יכול להיות אחר לגמרי. הקוק יחמיר את החרדות פי עשר. בגלל זה הסמים האלה זה לא פתרון. בגלל הסיכון. אתה יכול פעם אחת לנסות והחרדות יחמירו באופן כרוני. כל מה שכתוב הוא רק דעה ומנסיוני. * זה מה שרציתי לכתוב , אז מי שכתב קוק מחמיר חרדות, צדק באופן חלקי אצל חלק מהאנשים כן ואצל חלק לא. לא שווה סיכון . והכי חשוב תזכרו. מי שנוגע בסמים קשים אולי בזמן ההשפעה מרגיש מלך, אבל הכל מתהפך וחוויתי אתזה על בשרי , איבדתי חברים , אמון מהמשפחה , ובריאות. ולמדתי משהו שהוא נכון אצל כולם. בן אדם חלש נוגע בסמים קשים . רק בן אדם חלש .

9. המבקר

המבקר חבר חדש

לייקים:
    4
    אבידקל.

10. Annie93

Annie93 קנאביסט

לייקים:
    8
    קלונקס זה גירסה יותר רעילה של XANAX/קסנגיס שתהיה בעניין..
    לא מומלץ הקלונקס ממש לא בריא מחניק עושה מלא גיהוקים
    .
    לא מומלץ כימיקל בכלל.
    הקוק בזמן האחרון בעולם נהיה מסריח לא שווה ,
    אפשר פשוט לטוס לקליפורניה ולעשן שמן 77% THC בסיגריה אלקטרונית.
    הרבה יותר כיפי מקוק לדעתי,.

11. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מציע לך לעשן פחות פשוט. ממש מעט. עד לרמה של שאיפה שניים.
    אם גם זה עושה לך חרדה. תנסה מאכלים במינון נמוך.

כמובן, אם יש גישה לזני CBD זה מומלץ. זה לחלוטין יעזור לך ולא יגרום לחרדה, מניסיון :)

חוץ מזה, תיסוף באומגה 3,צריכה מספקת של ויטמינים (גם במולטיויטמין), הרבה ספורט
    כל אלו ירימו אותך. בלי קשר לקנאביס בכלל. תקפיד על כל אלו ובמיוחד להתאמן ולאכול ולישון טוב, וזה ירים אותך פי 10 מכל זן קנאביס.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!