1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם להזמין פרוביגיל (מודפיניל) מחול ללא מרשם זה חוקי?

הנושא בפורום 'ייעוץ משפטי' פורסם ע"י michasv, ‏1/5/18.

1. michasv

michasv חבר חדש

לייקים:
    0
    אני משתמש בקונצרטה 36 מ"ג והאמת היא שאני לא כזה זקוק לה כי שיפרתי את הביטחון העצמי שלי ולכן הבעיות קשב וריכוז נעלמו יחד עם ההרגשה הירודה אבל אני ממשיך להשתמש סתם כי זה נותן יותר מרץ כזה.
    בכל אופן, שמעתי מחבר מהלימודים שיש כדור שנקרא מודפיניל/ פרוביג'יל שהוא תחליף לקונצרטה ולפי מה שהבנתי הוא פחות דופק אותך מהקונצרטה/ רטלין וגם משפיע הרבה יותר יעיל וחשבתי לנסות אבל הבנתי שדבר ראשון הוא יקר טילים שזה עוד מילא.
    אבל גם אי אפשר להשיג בארץ כי צריך שיהיה לך מרשם להפרעות חמורות של שינה ואני ישן כמו תינוק.
    בקיצור מצאתי אתר שממנו שולחים לארץ את התרופה ולא אכפת להם יש/ אין מרשם והאתר הוא אתר ידוע ואמין והשאלה שלי היא - האם ידפקו לי את הכדורים במכס או בבדיקות כאשר היא תגיע לארץ? האם יתקתקו לי שוטרים בדלת? מה יכול לקרות?
    לגבי הכסף אני לא דואג כי האתר גם מבטיח 100% החזק כספי בכל מקרה אם המשלוח לא הגיע מכל סיבה שהיא אבל אני דואג לתחת שלי מבחינה חוקית.
    מישהו מכיר/ יודע/ ניסה/ יודע על מה מדובר? האם זה בטוח להזמין מחול?

2. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    זאת תרופה במרשם פה בארץ אז אסור לייבא בלי אישור. תזמין בכל זאת.

3. michasv

michasv חבר חדש

לייקים:
    0
    אבל אם אני אזמין לא יחרימו? ואם יחרימו אז זה תיק וכאלה או שסתם יחרימו?

4. Micrograms

Micrograms קנאביסט

לייקים:
    21
    בוודאות אני לא יודע מה יקרה אם המכס יתפוס, נראה לי יחרימו אם לא תספק אישור אבל אל תתפוס אותי במילה.
    יכול להיות יערבו משטרה אבל לא חושב יעשו סיפור גדול בגלל מודפיניל, אלא אם כן אתה מנסה להכניס אלף כדור.

5. Heroin

Heroin חבר חדש

לייקים:
    0
    יש כתבה באתר איך להזמין סמים בדארקנט (כמו גוגל רק שלא יעלו עליך) באופן הכי בטוח. יעזור לך מאוד. אבל גם אם תיישם את כל מה שכתוב עדיין יש סיכוי, קטן, שתתפס. זה עבירה הרבה יותר חמורה מסחר. זה עבירת הסמים החמורה ביותר. ייבוא סם. תעשה חשבון. יש הרבה תרופות כמו רטלין שאפשר להשיג באזור התחנה המרכזית די זול. לא ממליץ בכלל. קישור: https://www.קנאביס.com/2012/08/הזמנת-קנאביס-עד-הבית-בלחיצת-כפתור-בקרו/

6. תקדםטמבל

תקדםטמבל חבר חדש

לייקים:
    0
    אח הsilkroad סגור שנים...
    וכל המרקטים האמינים נופלים אחד אחד

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!