1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם אפשר להכניס צמח בשלב הפריחה מהגינה לבית?

הנושא בפורום 'גידול למתחילים' פורסם ע"י מואב122, ‏19/8/18.

1. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    שלום לכולם
    יש לי צמח בגינה נמצא שם כבר בערך 5 חודשים, התחיל שלב פריחה, אבל כפי שאתם בוודאי מבינים, בגלל שמקבל רק 8-9 שעות חושך בלילה הכל הולך הרבה יותר לאט. אז אני שוקל להכניס את הצמח לבית כדי לאפשר 12/12
    יש לי כמה שאלות:
    1. קודם כל, האם המעבר לתוך הבית יעשה טראומה לצמח?
    2. בתוך הבית הצמח לא יכול לקבל קרני שמש ישירות, יש אור שמש אבל לא נכנס ישירות הביתה, האם זה יפגע בצמח?
    3. כדי לאפשר חושך מוחלט אני סוגר את התריסים הרמטית, האם יכול להזיק, שאין תחלופת אוויר למשך 12 שעות? מדובר בחדר גדול ועדיין.. כמובן שאחרי זה פותח תריסים וחלונות ומאוורר כמו שצריך.. מה דעתכם? תודה!

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    אם אין לך מעבדה או אוהל מסודרים כמו שצריך, עם תאורה של 600w ועם איוורור ומפוח כניסה ומפוח יציאת אוויר, אל תיגע בו, שישאר בחוץ. באמצע ספטמבר תתחיל לשטוף אותו במים (כל השקייה פי 3 או 4 מהרגיל) אם שמת לו דשנים, ובשבוע האחרון (הראשון של אוקטובר) לא להשקות בכלל ואז קטיף. מה נשאר אחי? חודש וחצי? למה להרוס? הוא בחודש וחצי עוד יגדל ויגדל עלים חדשים והפרחים יתנפחו ויריחו מעולה. סבלנות.

3. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    עכשיו מתחילה בחוץ פריחה. לגבי השטויות שנרשמו בתגובה מעלי, קח בערבון מוגבל. תשקה כחצי מנפח המצע, כל יומיים.

4. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    אז מבין משניכם לא לגעת, אני מתבאס על שעות החושך המעטות.. וכל דקה שזה בחוץ אני בחרדות שעוד מישהו בטעות ימצא את זה.. נחרוק שיניים עוד קצת.. :) תודה רבה

5. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    אכן להשאיר בחוץ.. אין צורך לשנות את התנאים שאליהם הוא כבר רגיל.. שינויים כאלה עלולים לגרום לסטרס

6. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    עוד שאלה, עד עכשיו השקיתי כל יומיים 3 ליטר והכל סבבה עד עכשיו מבחינת נראות של הצמח. עכשיו למרבה ההפתעה שלי כשהוא התחיל בפריחה כל פעם שאני בודק את האדמה כבר אחרי 24 שעות האדמה יבשה, אז התחלתי להשקות 3 ליטר פעם ב 24 שעות, כלומר כל לילה, בחצי מכמות הדישון.. מה דעתכם? לחזור להשקייה של פעם ב 48 שעות או להשקות פעם ב 24 שעות? האם השינוי הזה נכון לצמח בהנחה שבשלב פריחה צורך יותר או שזה יגרום לו לסטרס? תודה!

7. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הוא יודע להשקות יא מזדיין. הוא לא שאל על השקייה. כל מילה שלי בסלע. ואתה ופיוניר סתם הוספתם משפט למה שאני כבר כתבתי בפירוט. עניתם מאוחר מדי ומיותר מדי.

8. Amitos

Amitos אחד שיודע

לייקים:
    1,471
    תשקה כ10 ליטר פעם ביומיים. בימים חמים בכל יום.

המוח שלך בסלע.

9. מואב122

מואב122 חבר חדש

לייקים:
    2
    תודה רבה

10. pioneer

pioneer קנאביסט על

לייקים:
    307
    מה זה משנה מתי ענינו... הרלוונטיות של האינפורמציה כן משנה..

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!