1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

האם היק"ר עדיין מתפקד? בבקשות חידוש תקועות במשך חודשים!

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י NightHawk, ‏20/8/18.

1. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    שלום,

לצערי אני בעל היסטוריה רפואית לא קטנה מגיל 0, כולל שימוש במשכי כאבים חזקים כגון פרקוסט 10 וניתוחים אורטופדים מורכבים, הניתוח האחרון היה לפני כחודש שבוא בגדול הרכיבו לי מחדש את הקרסול. כאבים כמובן לא חסרים.
    כמו כן, שימוש במשככי כאבים גורמים לי לאין ספור תופעות לוואי קשות כמו מיגרנות, כאבי בטן, בחילות, חוסר תאבון, עייפות ועוד.
    לכן אני מנסה להימנע ככל האפשר משימוש במשככי כאבים, למעשה הצלחתי להתנקות לגמרי מהם ואף חשתי שיפור ניכר במצבי כל זה בזכות השימוש בקנאביס.

בתהליך החידוש האחרון, ביקשתי העלאת מינון סטנדרטית. לפי הנוהל החדש לאחר הגדלת מינון הרישון מחודש לחצי שנה בלבד.
    הבעיה היא, שלרופא המטפל לוקח 10 חודשים להשיג תור, אחרי זה עוד 20 יום עד שהיק"ר מוכנים לאשר שקיבלו את הבקשה, ואז עוד 60!!!! ימי עבודה, שאלו מיילים מכובסות ל 3 חודשים בפועל, ועוד חודש בגלל החגים הבאים עלינו לטובה.
    בחשבון קל אתם מגיעים למסכנה שמדובר בתהליך בירוקטי בלתי אפשרי שנועד כנראה רק להקשות על החולים.

הבקשה שלי תקועה "בטיפול" מה 5-7-18, כל שיחה למוקד נעינת באותה תשובה לקונית של "הבקשה בטיפול".
    שליחת בקשות מיוחדות בנוסף למסמכים רפואיים שמעידים על המצב לא זוכים לשום תגובה מאף גורם במשרד הבריאות.
    כולל לשכתו של פליצמן ועוזריו (שדאגו לסדר לעצמן כתבות יח"צ על כמה הם זמינים לציבור הרחב כשבפועל כלום)

לצערי נתקלתי בעוד אין ספור מקרים שבהם מטופלים קשים נתקעים ללא תרופה עקב תהליך החידוש הבלתי אפשרי.
    כולל מקרים שבהם עברו 3 חודשים ויותר, כל זה מצטרף לחוסר התפקוד הכללי של משרד הבריאות בראשות פליצמן והמנכ"ל משה בר סימן טוב.

כתבה מעיתון הארץ מה- 18-8-18 אשר ממחישה את חוסר התפקוד של משרד הבריאות

כך שאם אתם בונים על טיפול בקנאביס רפואי במדינת ישראל בשנת 2018, ראו הוזהרתם!

*להוציא דופן את המקרה שבו מטופלת בפוסט טראומה נשברה והעלתה סרטון לפייסבוק שבו היא מלינה על מצבה תוך כך שהיא מוותרת על הסודיות הרפואית שלה היא זכאית על פי חוק מול כל המדינה. לאחר אין ספור שיתופים ותגובות אוהדות פתאום שמתי לב לשם מוכר בתגובות... כנראה שזו הדרך היחידה לקבל יחס מהיק"ר.

לינק לפוסט המקורי

מצ"ב תמונה של התגובה

[]
    []
    []
    V

קבצים מצורפים:

#1 NightHawk, ‏20/8/18
    נערך לאחרונה ב: ‏20/8/18
  2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    הדרך היחידה לקבל מהם תשומת לב זה בעזרת רימון רסס. מושחתים ומזדיינים כולם.

Annie93 אוהב/ת את זה.
  3. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    הוגשה תלונה למבקר המדינה... לא שאני באמת מצפה שזה ישנה משהו.

קבצים מצורפים:

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    כל מי שאוכל מאותה צלחת נמצא באותה שחיתות. מי משלם למבקר המדינה את המיסים שלי ושלך? המדינה. אז הוא יכול לבקר אותה? ניגוד אינטרסים ושחיתות מכאן ועד הודעה חדשה.
    רק אנארכיה תוביל ללגלזיציה מלאה, עד אז, תמשיך לעבור על החוק כמו כולנו. שם זין על המשטרה.

5. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    בגלל שאתם חולים ובגלל שאתם מסטולים כל היום אין לכם כוח לצאת להפגין לעשות רעש ובלגן כל אחד יש לו את החודשית שלו זהו מספיק לו עד שהוא מיתרגל לריסוס של החברה שלו או ניגמר הרשיון וצריך לעלות מינון אז הוא מתעורר כמה זה קשה

6. Dani420

Dani420 קנאביסט

לייקים:
    89
    היק"ר זה פח אשפה. הבעיה היא שהמטופלים מפחדים שיקחו להם את הרישיון אם לא "יתנהגו יפה". וגם העובדה שזה לא חוקי ולחברים שלהם עולה 100 שקל לגרם. הם אומרים לעצמם "מה יש לי להתלונן"... חייב לגליזציה בקיצר

7. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מדינה מושחתת ובני זונות.

כואב לשמוע על הסיפור שלך, תחכה לרגע שתקבל רישיון - ואז תתווכח איתם. כי הם יחליטו לך נחרצות ש-20 ג' מספיק.
    חבורת הזבל, זה מה שהם
    אה וה-20 ג' שתקבל? ברובם יהיו זבל. פעם בכמה זמן אתה תקבל אשכרה פרחים "רפואיים"

קח תעניינים לידיים. תגדל. בכל פאקינג מחיר. תגדל. ואל תהיה תלוי ברפואי

2 צמחים באוהל מינימלי מביאים לך תוך מחזור גידול כמות גראס שאתה תקבל מהמדינה במשך שנה. ואולי מעבר.
    אל תתן למדינה לפגוע לך בבריאות

:(
    ליגלזציה תגיע לכאן בספטמבר 2019 באופן רשמי. אבל עד אז תרגיש חופשי לגדל בבית וליצור ליגלזציה משל עצמך - מבטיח לך ש-
    א. במצב הנוכחי המשטרה לא מתעניינת בגידולים אישיים, יש להם יותר מדי טלגראס על הראש. ויותר מעניין לתפוס 5,000 צמחים מאשר 5.
    ב. גם אם תתפס, אני סמוך ובטוח שבבית משפט אתה תצא זכאי בהתחשב בנסיבות שלך, אז בכלל - זה ביטוח

תרגיש חופשי ממש לגדל. אל תהיה תלוי

HidroMaster אוהב/ת את זה.
  8. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    לגליזציה מלאה עכשיו, לא בעוד שנה, עכשיו, לפני שתהיה מלחמת אזרחים.

9. NightHawk

NightHawk קנאביסט

לייקים:
    24
    ---------------
    עדכון חשוב
    --------------

שלום לכולם, יש חדשות טובות. מסתבר שמשרד מבקר המדינה באמת עשה עבודה והפעיל לחץ על היק"ר לאשר את הרישיון בהקדם והפלא ופלא הרישיון אושר בתוך יום אחד בלבד. צר לי שזה מה שדרוש על מנת לקבל יחס ממשרד הבריאות.

לפי השיחה עם הנציגה במשרד מבקר המדינה, כל הטענות שלי היו מוצדקות ומועברות אלהה.
    חבל רק שכנראה אף אחד לא ישלם על הסבל ועוגמת הנפש הנוראית שהם גרמו לי ועל החודשים השלמים עם כאבים ללא משככי כאבים.

אני קורא לכל מי שנמצא בבעיה דומה לא להסס ולשלוח תלונה מיידית למשרד מבקר המדינה על יק"ר.

היק"ר צובר תלונות רבות ומסתמן כאלוף התלונות במבקר המדינה מה שגורם להם להפעיל יותר לחץ על היק"ר על מנת לבצע שינויים לטובות החולים.

הגשת התלונה לוקחת כ 10 דקות בלבד ונורא פשוטה.

http://www.mevaker.gov.il/(X(1)S(sl...aint-Intro.aspx?AspxAutoDetectCookieSupport=1

10. 420STUDENT

420STUDENT קנאביסט

לייקים:
    28
    מזל טוב! עצוב שזה מה שהיית צריך לעשות

מציע לך לגשת לפארמוקן כי הם הכי אחידים באיכות.

11. ארז.ג

ארז.ג חבר חדש

לייקים:
    0
    האמת שמעתי לעצתך היום שלחתי נראה מה תהיה תגובתם....
    יש לציין שהגשתי בקשה בחודש מאי השנה ובתחילת חודש שמיני הגשתי עוד מסמכים שנתבקשתי להמציא עברו כמעט יותר משמונים ימי עסקים וזה תקוע ....

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!