1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

דיון עדכני לגבי זני קנאביס רפואי

הנושא בפורום 'קנאביס רפואי - כללי' פורסם ע"י mihaelhevrony, ‏20/8/18.

1. mihaelhevrony

mihaelhevrony חבר חדש

לייקים:
    0
    שלום רב,

אני עם רשיון כמעט שנה.
    הספק שלי זה פארמוקן.
    עד היום לרוב לקחתי את הזן כרמל - שהוא מעולה לדעתי.
    לאחרונה קיבלתי הגדלה של הרשיון והתחלתי לבדוק זנים נוספים: מגידו, תבור.
    האם יש מקום כלשהו באינטרנט עם דיון עדכני של בעלי רשיון לגבי הזנים בחברות השונות?
    לדוגמה, הייתי רוצה למצוא זן עם השפעה חיובית על פוקוס. וזן אחר עם השפעה חזקה נגד כאבים.
    אני חושב שדיון שכזה יכול לעזור לי ולאנשים אחרים למצוא את הזנים שמתאימים להם יותר מהר מאשר אם הם ינסו את כל הזנים שזמינים כרגע.

תודה מראש.

בברכה,
    מיכאל

2. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    יש לך כאן באתר קנאביס בלי לחפש רחוק, עשרות כתבות על זנים וההשפעות השונות שלהם, וגם עשרות או מאות כתבות על מחלות שונות או תופעות לוואי שונות והקנאביס המומלץ לכל אחת מהן. גם באתר של פארמוקן כתוב על כל זן איך ועל מה הוא משפיע בעיקר, וגם באתרים של החברות האחרות.

3. mihaelhevrony

mihaelhevrony חבר חדש

לייקים:
    0
    באתר של פארמוקן יש מידע בסיסי בלבד, אני מחפש יותר עומק, יותר עדכני ומאנשים שבאמת משתמשים בזנים האלה.
    ניסיתי לחפש כתבות על זנים ספציפיים כאן באתר ולא מצאתי משהו רלוונטי.

4. HidroMaster

HidroMaster קנאביסט

לייקים:
    115
    בעיה לאנשים עם רשיון רפואי, מוגבלים מאיפה לקנות ואיזה. בתור אחד שלא מעשן רפואי, אלא גידול ביתי איכותי, לא כל כך מתמצא בשמות הפיקטיביים שהם נתנו לצמח או באיכויות שלהם. זנים טובים להרגעת כאבים הם כאלו עם הרבה cbd. אינדיקה טובה להרגעה אבל לכל זן כמות שונה של רכיבים פעילים. משהו לפוקוס? אין לי מושג. כל סוג שעישנתי לא הצליח להוציא אותי מפוקוס.

5. "קיף"

"קיף" חבר חדש

לייקים:
    4
    פארמוקן עוד חברה מתוך 10 זנים 1סאטיבה 1 הברידי וגם הם לא צהלה הטוב שלהם זה ארבל התבור או מירון וגם כולם אינדיקה אם אתה רוצה פוקוס וקצת יותר ריכוז תנסה את גרוזליים לא כואב לך הראש לעשן כול היום אינדיקה בשביל להנות מי פארמוקן את צריך לעשות מיצוי מהפרחים או בכלל תחליף חברה כנס לבזלת או תיקון אפילו קונדוק יותר טוב מפארמוקן

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!