1. שלום אורח, אם זהו ביקורך הראשון בפורום, עליך להירשם בכדי לכתוב הודעות ולהגיב.
    הסר התראה
  2. מומלץ לשלב סרטונים רלוונטיים מיוטיוב בהודעות, מה שיגרום להטמעת הדיון שלכם במערכת המלצות הוידאו במגזין
    הסר התראה
  3. פורום קנאביס מיועד לכל דוברי העברית בעולם, למטופלי קנאביס רפואי ברישיון ולאלו המעוניינים במידע תיאורטי וידע כללי
    הסר התראה

כמה שאלות על אידוי ועישון

הנושא בפורום 'מדברים קנאביס' פורסם ע"י Baba kush, ‏25/8/18.

1. Baba kush

Baba kush חבר חדש

לייקים:
    2
    טוב אז ככה אחרי עישון רציף של בערך 5 שנים הגעתי למסקנה שאני מכור לפארש בקססה
    קשה לי מאוד להפסיק ואני חושב על אידוי....
    (תחליפי טבק לא בא בחשבון איכסה)
    1.יש פה כאלה שעברו לאידוי והרגישו לא מסופקים אחרי עישון בגלל החוסר בטבק ?
    2.כמה אפשר להכניס בתא מילוי של pax לדוגמא לכמה זמן זה מספיק והאם אפשר להניח תמכשיר ולחזור לאדות יותר מאוחר
    3.מי שמחזיק בוופורייזר עד כמה באמת הסטלה שונה מעישון עם טבק
    תודה מראש

2. d3bug

d3bug חבר חדש

לייקים:
    0
    שמע, פעם עישנתי סיגריות והפסקתי, ואז בגלל הפארש בפייסלים הרגשתי את ההתמכרות שוב.
    אני ממש ממליץ לך לקרוא את הספר "הדרך הקלה" של אלן קאר, אני לא אחזור לעשן טבק יותר בחיים בזכותו. במקביל ניסיתי כל כל כל תחליף ולא מצאתי שום דבר שעובד. הוייפורייזר שקניתי נשאר במגירה חצי שנה בערך, עד שקראתי את הספר והחלטתי להתמיד, ומאז אני רק עם הוייפ.
    אני קניתי boundless cf, ואהבתי אותו.

עכשיו החלק החשוב של ההודעה (חוץ מההמלצה שלי על הספר, ומבטיח לך שאין לי מניות אצלו חחח), הסטלה שונה של הוייפ מסטלה של פייסלים. אני באופן אישי מאוד התחברתי אליה ואוהב אותה, אבל לא בטוח שתתחבר. אם אהיה קונקרטי לשאלה שלך, אז אני מרגיש מסופק לגמרי, ולא מרגיש חוסר סיפוק בגלל הטבק, אבל זה בגלל שכבר עברו 3 שבועות, והניקוטין כבר יצא לי מהגוף, ואני כבר לא צריך אותו.

התחלתי לפני שבועיים לעשן פייסלים מעורבבים עם הוויד אחרי שהוא עבר אידוי, אני משתמש בו בתור פארש.
    קוראים לזה ABV - already been vaped, ויש בזה אחוזים מעטים של THC, אפשר לאכול את זה עם בסיס שומני (חמאת בוטנים לדוגמא) או להשתמש בזה בתור פארש, וזה מעולה לי. ועכשיו גיליתי שאפשר לחבר באנג לוייפורייזר עם מתאם מיוחד. בקיצור, יש פה עולם שלם של סטלות שונות מהסטלה שאתה מכיר, האם זה מתאים לך? לא בטוח,אבל אם אתה רוצה לעשות את זה בצורה בריאה יותר, זה בהחלט שווה את זה. מוזמן לשאול עוד שאלות ואנסה לענות, בנוגע לpax, אני לא מכיר.

חייב להוסיף שבפעמיים שלוש הראשונות עם הוייפ לא הרגשתי המון, ויש לי חברים שמעשנים עם טבק שעד היום מתעקשים שהם לא מרגישים כלום. מדובר במשהו שצריך להתרגל אליו.

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!